~ Лунна диета за къси полета и секси дупета! # 4 ~

  • 7 201
  • 153
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 6 958
Междудругото още ли сме в намаляващата се фаза на Луната  newsm78 И следващото пълнолуние следващия месец ли идва 4ак  newsm78

# 136
  • Мнения: 2 403
Аз този път ще пропусна, продължавам си с плодчетата Wink
Миранди пълнолунието е 28 Peace сега ще е новолуние Grinning

# 137
  • Мнения: 6 958
Аз този път ще пропусна, продължавам си с плодчетата Wink
Миранди пълнолунието е 28 Peace

Ееее това е добре, мерси   bouquet

Хрис нова теми4ка ще пуснеш ли, писах ти на ЛС за моето предложение и за анкета към темата ако ви допадне моми4ета, става дума за 1,2,3 дневна лунна, вода, кафе, 4ай, фреш, айрян... кой колко денна лунна ще прави и на какво... Как мислите  newsm78

# 138
  • Мнения: 890

Да най добре е от утре, ще се опитам и аз относно утре да съм с теб през тези 3 дена  Hug

Сладур само на вода ли ще си или ще има и фреш и плод питам за 3'те дни изобщо какъв ти е плана  newsm78

Само водица Simple Smile Simple Smile Simple Smile  Hug Hug Hug

дали някой ще пусне нова тема...?

# 139
  • Мнения: 6 958

Да най добре е от утре, ще се опитам и аз относно утре да съм с теб през тези 3 дена  Hug

Сладур само на вода ли ще си или ще има и фреш и плод питам за 3'те дни изобщо какъв ти е плана  newsm78

Само водица Simple Smile Simple Smile Simple Smile  Hug Hug Hug

дали някой ще пусне нова тема...?


За водата желязна си!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Heart Eyes Кафе, 4ай или това не спада? Като кажеш вода, само в о д а демек тъй ли?  Shocked ooooh!

Белинея не съм я виждала във форума скоро, явно е на морето още  newsm78

Писах на ЛС на Христина дали ще я пусне тя, но не го е видяла още явно...

Далал питай я и ти ако искаш незнам или ти пусни темата, просто се разберете кой да е, за да няма дублирне и така  Peace

# 140
  • Мнения: 453
Момичета аз ще пусна нова тема, но ще стане, някъде към 13:00ч. Сега имам работа и трябва да я свърша, затова ако ви устройва кажете Hug

# 141
  • Мнения: 1 092
Ще чакаме с нетърпение новата тема smile3521.Иначе да си призная че аз на вода три дни не мога да изкарвам Embarassed.Първия и третия си позволявам по един плод и евентуално чаша айрян.Само в самия ден на луната карам на водица Peace

# 142
  • Мнения: 6 958
Момичета аз ще пусна нова тема, но ще стане, някъде към 13:00ч. Сега имам работа и трябва да я свърша, затова ако ви устройва кажете Hug

4акаме, 4акаме...  bowuu

Кой запо4на ве4е? Аз от снощи в 24 4аса, да видим дали ще утрая днес и на какво...  Rolling Eyes

# 143
  • Мнения: 1 092
аз започнах!!!До тук - кафе+чаша мин.водица Peace

# 144
  • Мнения: 453
МОмичета за малко съм си тук...........темата ще я пусна вечерта.. обещавам Hug ..... хайде ще мина за по един ред и през другите теми и бай бай Hug  bouquet

# 145
  • Мнения: 3 760
Днес съм на плодове (може да пийна и един айран с ленено семе-ще видим), утре мисля на водица (и кафе  Crazy), вторник пак на плодове... Да видим дали ще устискам  Wink

# 146
  • Мнения: 1 210
И аз се записвам!
Искаше ми се 3 дни, но днес поради незнание хапнах малко пиле на пара със зеленчуци...и 3 чаши бяло вино  Embarassed Но ще карам понеделник и вторник! И ще внимавам за другите дати.

# 147
  • Мнения: 6 958
Аз хапнах... лунната ще ми е утре и т.н. дните след нея  Sick

# 148
  • Мнения: 1 092
аз удържах днес на една праскова пък да видим Mr. Green.УСПЕХ на всички лунуващи  bouquet

# 149
  • Мнения: 634
И аз днес ходих при баба, не съм я виждала от няколко месеца, тя ми наготвила любимото ядене, жената, не ми даде сърце да й кажа- ми сори, на лунна диета съм  Confused
поне изневерих с любимото си ядене Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт