Използва ли се лидокаин при секцио?

  • 4 818
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 999
иса, би ли ми описала слу4ая с варненското моми4е или дала линк! аз съм алерги4на към упойки ...

Има тема за нея във форума - много се шумя и по ТВ и в Нета - поради 'рядка' алергия към лидокаин изпада в будна кома след секцио... Вече мисля 2 години е все така...

Аз не разбирам какво толкова се опъват лекарите като поискаш да те тестват - и преди секциото ми лекаря казваше: "Бе и да си алергична, той анестезиолога си знае." - Но аз настоях; Сега ми предстои операция, същите думи от друг лекар пак ги чух... Вместо да искат да се презастраховат тях сякаш ги мързи да те тестват.  ooooh!

# 16
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
иса, мерси, да сетих се за слу4ая! още ли е в кома, не знаех новости по него!? но когато родих сина ми , преди по4ти 19 г, едно моми4е в софия така не се събуди след операцията, по едно време сме родили, само в разли4ни градове! близка ми каза за слу4ая и много се бях стресирала от думите й: благодари на бог, 4е се събуди! така в последствие при операциите, не ме е страх от друго така, както дали ще отворя о4и и ще видя близките си! параноя ми е станало май, но може би имам резон да се страхувам!

Общи условия

Активация на акаунт