Рицарки на бялото кантарче - 06.08-12.08.

  • 25 774
  • 855
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 492
Абе едно е да мааш чушки , друго е торта повярвай ми . Аз предпочитам да преям с полезни храни и тогава даже кантара не се вълнува много , защото просто си задържам .
Но я виж , ако изям една торта , тогава ще му причиня инфаркт и ще ме прати в ъгъла да се срамувам . ooooh!

# 46
  • Мнения: 2 492
Съни намерих нещо за ресторанта , но е от 2006 и цените определено са промененени .
http://standartnews.com/bg/article.php?d=2006-09-01&article=158578

# 47
  • Мнения: 2 897
Абе ако ще от чушки да е, не е много гот да видиш лизо +2 кила.
Но разира се по-добре от чушки, отколкото от торта.
Но аз не визирах толкова килата, а самото усещане - чувствах се ужасно - голяма, подута, а най-гадното беше гаденето.
Ако бяха сурови зеленчуците може би нямаше толкова да изям и така тежко да ги понеса, ама те бяха готвени в тенджерка, а готвенотo ядене дори без мазнина и месо пак е по-тежко за стомаха от суровия зеленчук.
Абе гадно си беше и още не мога да се съвзема.

А ти на морето що не караш едно разделно хранене - ще можех да хапваш от всичко.
Или Дюкан - мръвки ще зобаш.
Или на нещо измислено - само на месо и сурови зеленчуци..

# 48
  • Мнения: 2 492
Морето е единственото място на което не качвам , а винаги се отпускам по всички параграфи .
Защо да съм на диета , ако така или иначе свалям без да правя нищо особенно.
Имам аз една тайна , но айде нали сте ми симпатични ще ви кажа - яко плуване .
Но не от типа в което леко плискате с крачета и ръчички .
Моя милост на морето прекарва голяма част , ако не основно времето си във водата .
Плувам навътре докато загубя хората от поглед , после се връщам , после пак и така с малки почики за лежане и бърборене с приятелки .
Това се прави само под надзора на добре плуващо лице и се взима в превдив , че тренирам плуване от 4 годишна до към 21 ми година .  bowuu

# 49
  • Мнения: 2 147
Кога заминаваш Hug

# 50
  • Мнения: 2 492

24 август и спирам да пълня темата поне за днес , че се засрамих , само мои постове .  Embarassed

# 51
  • Мнения: 2 147
О.к, давай отчет точен какво си консумирала  и успех Heart Eyes

# 52
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Добър ден Дами  Hug
Завърнах се - не съм ви липсвала  Mr. Green
Дано Дичето и Вики вече са изписани
За таблицата - 58 килца съм .
Танчето е страхотно позитивен човек  Hug
А Мариетка за пореден път ме просълзи .
И през цялото време на почивката сте ми липсвали  Hug

# 53
  • София
  • Мнения: 8 348
прочетох ви

# 54
  • Мнения: 2 147
Мислех си, къде ли отпраши Роси Hug сега ще ни разкажеш Heart Eyes.. и аз така, голямо писане  е било тези дни newsm78

# 55
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Здравей, Роси, що да не си ни липсвала - липсваше ни  Hug
Пуки, знам точно как се чувстваш - понякога и мен ме наляга вина за това, което съм изяла, макар че знам прекрасно, как от вината повече те дърпа към ядене, ама... Важното е, че си мотивирана да продължиш - давай!   bouquet

Аз мога ли да ви отперя 1-2 въпроса тука относно НВД ВМХ или каквото беше там съкращението - че като питах веднъж в онази тема, ме наритаха яко и още ме боли д-то  Embarassed.

Първо, защо се предпочита маслото пред олиото - т.е. зехтинът е сред предпочитаните храни, както и маслото, а олиото - не. Аз тук използвам едно олио, дето е "vegetable oil" и снощи като си четях насам-натам, гледам - да сме замествали олиото с масло  newsm78 Защо?

И втори въпрос - защо кашу-то и най-вече обичните ми фъстъци не били ядки, ми били варива???  newsm78 #Crazy Или нещо такова...

Държа да отбележа, че четох ония теми, дето се препоръчват да се просвещаваме, дори повече от 2 пъти, но ако е имало нещо по двата ми въпроса, явно е изпаднало из гънките на мозъка ми, за което моля за извинение  newsm43

# 56
  • Мнения: 2 147
Къде е Вещи да пийнем от нейните кафенца Hug Heart Eyes
Милла. за съжаление аз не мога да ти дам точен отговор по този въпрос newsm78 свързано е с мазнините, наситени и ненаситени, тяхното освояване и изхвърляне от организма  ThinkingHug
Давам думата на специалистите Hug

# 57
  • Мнения: 2 897
Maсло се препоръчва, защото е животински продукт, при ВМ НВД всичко животинско е на почит.
Олиото не е полезно - има дълги статии по въпроса, чела съм ги, но научни факти не помня, за да убедя някого (за съжаление), нали съм убедила себе си  Wink.
А кашуто и фъстъците са бобови, ябълката защо е плод  Crazy, въпрос на ботаническо родословно дърво  Wink!

Последна редакция: пн, 06 авг 2007, 16:30 от Denichkata

# 58
  • София
  • Мнения: 8 348
олиото щото нещо си за преработка и усвояване от организма
ама и аз запомних само, че не трябва и не яж
а защо може зехтин, а не олио и това не схванах ясно, ама карай
на зехтина му свикнах, дресирах и родата и сме добре

# 59
  • Мнения: 2 897
И зехтинът може да е калпав, за съжаление.
Препоръчва се студено пресован.
За мен олиото е като евтина кайма - не се знае какво има вътре и от къде е дошло.

Общи условия

Активация на акаунт