Рицарки на бялото кантарче - 06.08-12.08.

  • 25 791
  • 855
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 2 492

 smile3518 да , изядох цял шоколад Линд .
А толкова добре бях тръгнала тези дни , ето и започнах да спортувам .
И изведнъж ми прищрака нещо , отворих камерата и просто ми беше все тая .
Отивам да спинкам , щях да излизам , но сега съм наказана в къщи .
Аз се наказах .  Confused

# 811
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 375
Ако излезеш, няма ли да изгориш част от Линд-а?  newsm78

# 812
  • Мнения: 5 873

... щот нали... то Юлия е диагноза.... и нали всички си знаем!

 smile3532 smile3532 smile3532

 kiss



Пуки    action032

явно днес ни е ден за мазало  Stuck Out Tongue Winking Eye.не ща да се оправдавам с ПМС-то smile3557,ама днес ме довърши...и руло ядох и колко пържени чушки и патладжан....ужас. ooooh!

# 813
  • Мнения: 1 531
пуки, мисля по твоя въпрос с въглехидратния глад. аз имах такива периоди в началото, хем аз съм човек, който не обича сладко. но като започнах режима, едвам удържах. тогава ипо ми вдигна плодовете за деня. другото, което е, наистина да следиш да се храниш по пет пъти на ден и ако трябва по 6. също така, вече съм го писала, пия от време на време едни витамини за диабетици. те са от типа поливитамини, но са така десенирани, че да регулират инсулиновата секреция и да не се изпада в хипогликемии. казват се алфа бетик и са американски.
не ми се сърди, но е много вероятно да имаш някакви дискретни отклонения в глюкозния толеранс. всички по-пълнички ги имаме и е добре да помислиш и в тази насока. каквото още се сетя, ще ти го напиша.
но, ако има такова нещо, то за теб диета с много ниско ниво на въглехидратите няма да е много полезна (макар и ефективна), защото ще започнеш да изпитваш много силен и неконтролируем въглехидратен глад. тогава нещата не опират до воля, а до доминанта, организмът ти ще те постави в състояние, в което трябва да задоволиш този глад.

# 814
  • Мнения: 5 873
пуки, мисля по твоя въпрос с въглехидратния глад. аз имах такива периоди в началото, хем аз съм човек, който не обича сладко. но като започнах режима, едвам удържах. тогава ипо ми вдигна плодовете за деня. другото, което е, наистина да следиш да се храниш по пет пъти на ден и ако трябва по 6. също така, вече съм го писала, пия от време на време едни витамини за диабетици. те са от типа поливитамини, но са така десенирани, че да регулират инсулиновата секреция и да не се изпада в хипогликемии. казват се алфа бетик и са американски.
не ми се сърди, но е много вероятно да имаш някакви дискретни отклонения в глюкозния толеранс. всички по-пълнички ги имаме и е добре да помислиш и в тази насока. каквото още се сетя, ще ти го напиша.
но, ако има такова нещо, то за теб диета с много ниско ниво на въглехидратите няма да е много полезна (макар и ефективна), защото ще започнеш да изпитваш много силен и неконтролируем въглехидратен глад. тогава нещата не опират до воля, а до доминанта, организмът ти ще те постави в състояние, в което трябва да задоволиш този глад.

как го написа само,кефиш ме значи.винаги съм се чудила защо става така-сега вече имам отговор.Което не значи ,че при всяка издънка ще се оправдавам с въгл.глад.

# 815
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 375
Аха, имало си научно обяснение. А правилно ли е, след въглехидратното хапване да се наливам с вода и да си правя дъъълги разходки? Това е моят подход след "издънки". Не знам дали е издържан, но аз се чувствам по-добре. Да не забравя да говоря с джипито си за това. Тя самата миналата година е свалила 10 кг за 3 месеца миналата година с Дюкан и Инхуа

# 816
  • Мнения: 2 040
Момичета, не мога да си махна едната леща  Cry
изпаднах в паника, от 8 часа се мъча
едната свалих лесно - сега съм с една  само
боли ме окото от зор и опити
изядох от мъка и безсилие всичко каквото имаше наоколо
не знам какво да правя
виждам размазано
иде ми да ходя да спя, ама не знам дали утре няма да е по-зле

Съни - искам - да - ама сега ен мога да се съсредоточа. Нека да видя утре как ще почне седмицата и сте ти пиша.
Щото с режима който имам ми е много трудно да се уговарям за конкретен ден и час.

Попче  spoko

# 817
  • Мнения: 5 873
Момичета, не мога да си махна едната леща  Cry
изпаднах в паника, от 8 часа се мъча
едната свалих лесно - сега съм с една  само
боли ме окото от зор и опити


Хъфи,не съм специалист,но съм виждала как си махат лещите по филмите...не се смей!Разтварят клепачите с пръстите на едната ръка, а с другата ,допирайки пръста върху лещата я отлепят.
и как ще стоиш сега с една леща?Няма ли кой да ти помогне?

# 818
  • Мнения: 2 040
няма
Ванче, не е така като по филмите - тя някак си е залепнала
реве ми се

# 819
  • Мнения: 5 873
сама ли си?няма ли възможност да отидеш до спешна помощ?
и не е ли по-добре да поплачеш?от сълзите лещата може да се отлепи.

# 820
  • Мнения: 2 040
ох
махнах я  newsm44
Ванче   Heart Eyes
ох - направо окьоравях от ръгане
мамицата и

лека вечер на всички  Hug

# 821
  • Мнения: 5 873
ох,Хъфчооо,изкара ми акъла.

вече мога да си лягам спокойно. Laughing

# 822
  • Мнения: 2 040
и аз това ще правя  newsm46
всеки с проблеми...
а в клюкарника на една и изчезвали лъжиците   smile3532

# 823
  • Пловдив
  • Мнения: 14 087
Хъфи, свиква се. И аз в началото трудно си свалях, а сега става за части от секундата. Значи с двата средни пръста си хващам окото отгоре и отдолу, за да не мога да мигна. С показалеца придърпвам лещата леко надолу и в този момент я хващам и с палеца - тя леко се сгъва и остава в пръстите ми. В това време уж мигам, но пръстите ми държат клепачите все пак на разстояние и не могат да се съберат, за да се затвори окото. Не знам дали го обясних, но няколко пъти го повтарях, докато го напиша, защото го правя машинално и не знам какво е точно Simple Smile

# 824
  • Мнения: 1 531
хъфи, нали си до исул? скокни с колата дежурният да ти помогне. там винаги има дежурен очен. и дежурната сестра може да ти помогне.
другото, което мога да те посъветвам е да си капнеш няколко капки физиологичен разтвор в окото, да го затвориш, да постоиш малко така и отново да опиташ.

Общи условия

Активация на акаунт