Максим Стависки - виновен?

  • 15 437
  • 380
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 447
bTV от кога е следствен орган?! И наистина ли сте склонни, да вярвате на всяка помия, която се излее по медиите?

Що слетствен? Той отразява новините. Ти мислиш ли, че е преиначено?

# 46
  • Мнения: 6 167
Не са ли за психолози всички с бързите коли. Нормално ли е да се убиват така хора.

според мен повечето са за психиатри, не за психолози.
но не е луд, който яде баницата.
докато не почнат да снимат камерките на всеки 2 км. и после по пощета да си получаваш известие за глоба и колко точки ти отнемат нищо няма да се промени.
а тия тъпаци от КАТ, които рискуват за по 5 лева да пуснат потенциален убиец са за затвор не по-малко.

# 47
  • Мнения: 1 267
жалко, жалко, много жалко за пострадалите. лека пръст на загиналото момче, моля се за момичето. и аз се сетих за случая "кирил маричков", когато преди десетина години причини катострофа, уби възрастна жена и остана безнаказан. най-голямото наказание бяха надписите "кирил маричков-убиец", които с времето избледняха

# 48
  • Мнения: 3 521
Максим е навлязъл с управлявания от него джип Хамър в насрещното движение

може ли фигурист да кара Хамър, кажете ми.

ВСЕКИ може да кара Хамър...68 годишната ми съседка също кара Хамър -  в неделя, до супермаркета и обратно.

Ужасен инцидент - страх ме е да се замисля колко мечти, реални възможности и надежди ще потънат в земята. и от страна на Максим и от страна на починалото момче и ранените му приятели. Просто кошмарна история. Жалко, че имаме глави, а не ги използваме, когато трябва.

# 49
  • Мнения: 6 243
bTV от кога е следствен орган?! И наистина ли сте склонни, да вярвате на всяка помия, която се излее по медиите?
Подкрепям.
Много често данните, които се изнасят в медиите непросредствено след едно събитие, за фактологически неточни. Въпросът за нечия вина се установява от съда, а не от журналистическа интерпретация. А в случая дори експертиза още няма назначена.

Между другото, в сайта на МВР липсва инфо по случая. Ако беше несъмнено доказано, че Максим и причинил смъртта на някого, или че е шоэфирал след употребата на алкохол, щяха ли да пропуснат? Като гледам новините от пресцентъра на МВР, актуализират се ежедневно.

Нека първо се установи кой крив, кой прав, пък тогава да викаме "Разпни го".

# 50
  • Мнения: 6 167


ВСЕКИ може да кара Хамър...68 годишната ми съседка също кара Хамър -  в неделя, до супермаркета и обратно.


в нюрнберг тва  Laughing супер  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 677
Не са ли за психолози всички с бързите коли. Нормално ли е да се убиват така хора.

според мен повечето са за психиатри, не за психолози.
но не е луд, който яде баницата.
докато не почнат да снимат камерките на всеки 2 км. и после по пощета да си получаваш известие за глоба и колко точки ти отнемат нищо няма да се промени.
а тия тъпаци от КАТ, които рискуват за по 5 лева да пуснат потенциален убиец са за затвор не по-малко.


Лени, прибързваш. Къде я намери взаимовръзката с тея бързи коли?!
Имаш ли представа, че тоя Хамър, който е малкия дори, не големия, е супер бавна и небърза кола? Макар, че тва няма значение в случая.
Избързвате. Много. И се засрамете, ама веднага!

# 52
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Гадно е това, че следим под лупа известните. А дали ние самите сме спряли познат да не кара пил?

# 53
  • Мнения: 6 167
Тони, просто ми стана смешно фигурист да кара Хамър. Бабка в нюрнберг, тоже. Т
Ще са по- забележими с булдозери  Laughing

Както и да е - надявам се да не е вярно, ще е много жалко.

# 54
  • Мнения: 4 447
bTV от кога е следствен орган?! И наистина ли сте склонни, да вярвате на всяка помия, която се излее по медиите?
Подкрепям.
Много често данните, които се изнасят в медиите непросредствено след едно събитие, за фактологически неточни. Въпросът за нечия вина се установява от съда, а не от журналистическа интерпретация. А в случая дори експертиза още няма назначена.

Между другото, в сайта на МВР липсва инфо по случая. Ако беше несъмнено доказано, че Максим и причинил смъртта на някого, или че е шоэфирал след употребата на алкохол, щяха ли да пропуснат? Като гледам новините от пресцентъра на МВР, актуализират се ежедневно.

Нека първо се установи кой крив, кой прав, пък тогава да викаме "Разпни го".

И така е и не е така. Вярно е, че като напишат във вестника, че са изнасилили сесрати, иди обяснявай ,че нямаш сестра....

А мисля, че нямат право да клеветят така някого (ако не е вярно), защото ще ги съдят... мислите ли, че биха си позволили такава волност?

# 55
  • София
  • Мнения: 7 097
може ли фигурист да кара Хамър, кажете ми.

 hahaha

Като фигуристка /макар и вече бивша/ много ти се радвам на въпроса...

# 56
  • Мнения: 7 111
Тони ме е преварил с обяснението, че Хамър-ите са доста тромави коли.
Подкрепям и факта, че медиите не са последна инстанция.
Повечето са търсачи на сензации. Златен случай им се е открил да си натъпкат постните летни емисии.

# 57
  • Мнения: 6 243
bTV от кога е следствен орган?! И наистина ли сте склонни, да вярвате на всяка помия, която се излее по медиите?
.......................

И така е и не е така. Вярно е, че като напишат във вестника, че са изнасилили сесрати, иди обяснявай ,че нямаш сестра....

А мисля, че нямат право да клеветят така някого (ако не е вярно), защото ще ги съдят... мислите ли, че биха си позволили такава волност?
Не, не е отлоква лесно да се осъди някой за такава публикация. Защото може да се окаже, че дрегерът наистина е показал 1,2промила. Само че после да няма осъдено лице, защото показанията на дрегера не са достатъчни за наказателно производство - примерно! С други думи - верен факт, невярна интерпретация.

Или неверен факт - невярна интерпретация. Тогава пък отиваме към ония решения на международния съд, които защитават свободата на словото и правото на аудиторията да бъде информирана, и бла-бла-бла... Изобщо, става друга тема.

Осъдени журналистив БГ има, но са толкова малко, че на никой не му пука какво пише. А много често проблемът идва в неточно подадена информация, за което пък журналистите нямат вина.

# 58
  • Мнения: 188
Тони, просто ми стана смешно фигурист да кара Хамър. Бабка в нюрнберг, тоже. Т
Ще са по- забележими с булдозери  Laughing

Както и да е - надявам се да не е вярно, ще е много жалко.

Само да кажа, че въпросния Хамър им е подарен. Целия е в рекламни надписи и си пише, че е подарък за световните шампиони. Едва ли те са си го избрали.
Много жалко за момчето, жалко и за Максим. Виновен/невиновен това е една голяма трагедия.
 Cry

# 59
  • Мнения: 1 952
Медиите не са критерий за достоверност и истинност, но ако не бяха те, този случай въобще нямаше да стане наше достояние.
Пил, не пил..Максим, както и всеки друг няма право да кара така.
Какво е правил Максим в насрещното, а ?
От ей такива всеки път треперя от София до морето, вече ми иде със самолет да пътувам.

Общи условия

Активация на акаунт