дали заради това не става

  • 4 252
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Ние се пазихме 13 години и сега почти от три опитваме и не става. Аз също си мислех, че от дългото пазене не става ,но след като посетихме клиника по стерилитет се оказа, че при мъжа ми е лоша спермограмата.

# 46
  • Мнения: 4 734
Момичета, моля ви имате позитивна нагласа и не се вслушвайте в бабини-девитини  ooooh!

# 47
  • Мнения: 345
Kasidy , само с повечетакива ситуации /аватара ти имам предвид/ стават бебетата  Mr. Green.

С мъжа ми сме вече почти 7 г. заедно. Някъде по средата на връзката ни започнахме с опити за бебче. След около 1.5 - 2 г. и дълга, но принудителна раздяла /той беше 5 месеца в чужбина/ още на втория ден след като си дойде бебчето стана. Тогава разбира се изобщо не сме го очаквали и то взе, че ни изненада. За съжаление загубихме бебчето в 9-тия месец.

Сега отново опитваме, вече със всичките му екстри - температури, графики тестове и т.н. Дано стане по-скоро Praynig

Исках да ви споделя, че от днешната си гледна точка, тогава ни е отнело толкова много време, защото аз неволно съм избягвала точно дните на Овулация /поради лекото неразположение и ЦС/. Тогава рабира се нямаше кой да ми каже, пък и може би така по детски съм си мислила, че човек само трябва да се пази да не забременее, а не обратното.

Та да се върна отново на темата. Прочетох много изписани бабини деветини. Някои виждат логика в тях, други не.  Истината за мен е - правете любов когато трябва /е, и през другото време може.... Joy/. Успех на всички   bouquet

# 48
  • Варна
  • Мнения: 88
това за повтарянето и аз го знам от майка си   newsm78 ,така че може да се опита няма лошо smile3508

# 49
zdr!
da 4uvala sam go tova ne6to, no mislq 4e ne e mnogo vqrno. Imame priqteli koito sa dvoyka ot 13-14 godini, t.e. ot deca i sega si 4akat parvoto beb4e i to vednaga sled kato re6iha da imat bebe tq zabremenq, taka 4e vs e strogo individualno. Nie s maja mi sme zaedno ot 2 godini i ot 2 meseca opitvame 6e vidim....................
may ot cqlata rabota izliza 4e seksa mu e maykata taka 4e...................
Uspeh
 Laughing

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
zdr!
da 4uvala sam go tova ne6to, no mislq 4e ne e mnogo vqrno. Imame priqteli koito sa dvoyka ot 13-14 godini, t.e. ot deca i sega si 4akat parvoto beb4e i to vednaga sled kato re6iha da imat bebe tq zabremenq, taka 4e vs e strogo individualno. Nie s maja mi sme zaedno ot 2 godini i ot 2 meseca opitvame 6e vidim....................
may ot cqlata rabota izliza 4e seksa mu e maykata taka 4e...................
Uspeh
 Laughing
темата е от август и ако не се лъжа момичето е бременно

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Не се лъжеш,мисля в края на трети месец каза Peace

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
абе не четат девойките Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт