Нека да се преброим кои сме на кисело мляко, без да ни критикувате !!!

  • 4 166
  • 81
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 292
И ние сме на кисело мляко натурално, което е мое производство!! Имам машинка за кисело мляко , купувам прясното от село, изварявам го, охлаждам го  и хоп в машинката. Чудно мляко става, гъсто, мазно, моя нагъва с удоволствие Laughing

Не знам да не получи нещо, яде по купичка на ден и е така от 1 година почти, ето вие пишете алергии някакви, не ме стряскайте бе хора newsm78

# 76
Аз давам от 6-ия месец и сега сутрин и вечер пие само кисело, обожаваго просто Simple Smile
Според мен няма проблем да се дава  и по-рано стига детето да го понася добре.Понякога квася на малкия и така съм сигурна какво точно яде.

# 77
  • Мнения: 1 170
Аз имам два въпроса за КМ (начинаещи сме в консумацията му Wink ). По колко се дава вечер преди лягане? А трябва ли да го разредя (давам зелена Елена) Rolling Eyes ?
Много благодаря Hug

# 78
  • Мнения: 1 701
Аз имам два въпроса за КМ (начинаещи сме в консумацията му Wink ). По колко се дава вечер преди лягане? А трябва ли да го разредя (давам зелена Елена) Rolling Eyes ?
Много благодаря Hug
Аз постъпих също като при захранването - в началото дадох 1-2 лъж., постепенно увеличих количеството и стигнах до 1/2 кофичка. Не разреждам, понякога добавям бисквити или плодово пюре, друг път - чисто.
До сега давах предимно "Елена", но от 2-3 дни половинката купува "Пършевица", която е много кисела и на Кали въобще не й хареса и като нямаше какво да дам, пробвах АМ... И взе, че го пропи пак!  Grinning

# 79
  • Мнения: 1 170
jane1 , благодаря ти Hug . Днес му дадох за вечеря, та ще видим в колко ще ми се събуди... newsm78

# 80
  • Мнения: 966
от 1г. и 2м. за първи път

# 81
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Когато малкият стана на 6 месеца смених АМ с кисело мляко. От начало го давах разредено, едно към три, мисля. Не е имал никакви поблеми и до сега си го хапва с удоволствие, вече не разредено.

Последна редакция: вт, 11 сеп 2007, 14:38 от ivap

Общи условия

Активация на акаунт