Носите ли парфюм в чантата си?

  • 10 010
  • 287
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 111
Почти винаги нося нещо мини.

# 256
Винаги нося, защото имам чувството че колкото и скъп и хубав да ми е парфюма, все не е достатъчно траен. И затова много пъти съм си задавала въпроса струва ли си да се инвестират толкова средства в парфюми, при положение че хора с евтини миришат по почти същия начин. Те са с имитации, пръскат се често и ефекта е добър....

# 257
  • Мнения: X
Да, нося, освен ако не съм с малка чанта, защото обикновено си купувам големи разфасовки от по 100 мл. и не се събират.

# 258
  • СОФИЯ
  • Мнения: 856
Зависи! Ако парфюмът е качествен никога! Определени парфюми издържат по 1ден и повече даже. Но ако е по евтинджос и не е толкова траен нямам избор! Задължително съм с парфюм в чантата.



# 259
  • Мнения: 162
               Не, но на работата си държа един за подкрепление.

# 260
  • Мнения: X
Винаги имам в чантата парфюм и дезодорант. Peace

# 261
  • Варна
  • Мнения: 447
Не не нося ! Като се пръсна преди излизане ми е достатъчно Grinning

# 262
  • Мнения: 209
Задължително нося Peace

# 263
  • Мнения: 7 474
Всичко имам в моята чанта  Laughing

# 264
  • Мнения: 1 733
Не. Честно казано, винаги забравям, макар че понякога съм имала нужда от него. Може би не се случва достатъчно често, за да го нося в чантата си.

# 265
  • Мнения: 103
ne zastoto povecheo sa mi golemi po 100 ml i sa tejki, no bi mi se iskalo, zastoto prasneto sutrinta ne e dostatachno do vecherta

# 266
  • София
  • Мнения: 593
Нося винаги PeaceОбожавам парфюмите изобщо не мога да разбера хората които не се парфюмират  33uu/нямам предвид хора с алергии и подобни/

# 267
  • Мнения: 72
Да, винаги имам парфюм в чантата си.

# 268
  • Мнения: 292
Задължително нося в тоалетната си чантичка която съответно е в чантата ми винаги няколко тестерчета , човек незнае дали няма да му се наложи да поднови аромата по себе си  Wink Whistling а в раницата за фитнеса имам задължително парфюм.

# 269
  • Мнения: 2 399
Обичам да ползвам парфюми, които миришат почти цял ден и да не ми се налага да си ги нося в чантата Peace И все пак, ако е по-малък парфюма и не тежи много, защо не Wink

Общи условия

Активация на акаунт