за телевизора и бебето

  • 2 929
  • 88
  •   1
Отговори
# 75
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
У нас не се гледа телевизия ... не съм изпаднала в информационно затъмнение ... LCD не излъчват

# 76
  • Мнения: 4 496
Има нещо в рекламите и начина,по който са направени.Дали защото кадрите се сменят бързо,или заради нещо друго,но дребната като зяпне с уста!..... newsm09

# 77
  • Мнения: 11 004
Хващам я, че се заглежда в телевизора или монитора, когато там има нещо шарено и мърдащо, но чак да е пристрастена на тази възраст... hahaha

# 78
  • Мнения: 948
Съжалявам, ама нищо полезно няма в гледане на ТВ на тази възраст; как пък на една статия или проучване не съм попаднала, че е добре за малки деца...

Ето това е прясно-прясно, от новия брой на Тайм:
http://www.time.com/time/health/article/0,8599,1650352,00.html

За по-големи деца: предполагам, че ще си гледаме новините и публицистичните предавания заедно, и образователните програми, и какво ли още не...ама след време.

# 79
  • Мнения: 2 616
И малкият гледа телевизия, те май всички бебовци гледат и всички дребчовци са пристрастени към рекламите. Преди време и аз бях пуснала подобна тема-оставяй го бебока да гледа, ако му забраняваш-още по-зле-само там ще иска да ходи и да гледа. След около месец ще започне да се мъчи да пълзи или нещо друго ще му привлече вниманието и няма да се захласва толкова по телевизора, спокойно.

# 80
  • Мнения: 3 367
Е как без ТВ-то бе момичета- моят палавник  всяка сутрин инспектира с език  дистанционното за отпечатъци в случаи че някои е ползвал ТВ-то без негово разрешение, после  преглежда теле-текста с татко си, Вечер преди да си легне гледа "Доктор Ху"- любимото му предаване  и си ляга спокоен.....
Сега сериозно- не искам да гледа ТВ толкова рано, но какво да направя като гледа- не мога да му затворя очите, не  седи сам в другата стая... Ако не пускам ТВ ще гледа в ПС-то- е тогава какво?Аз само книги ли да чета? newsm78 newsm78 newsm78
Даи и микровълновата да изхвърля че понякога  е с мен  в кухнята.....
Вредни неща - бол!  bouquet
Вили
точно в този контекст казах че за мен е въпрос на ред в дома,не само по отношение на детето; ако родителите седят пред тв и е като фон без спир ,няма начин,а и основание да се ограничава детето..
личният пример за пореден път е ужасно важен (аз да, само книги чета Grinning ); въпрос на избор е, аз го намирам за обогатително,не за ограничително,но не претендирам за универсална правилност..

# 81
  • Мнения: 3 091
ау, размисли и страсти!
моята дребна ламица също хвърля по 1-2 погледа, но само толкова предвид, че в стаята й непрекъснато почти работи телевизор - предимно на музикален канал.

тя си играе в креватчето или в активната гимнастика и много не се интересува...

# 82
  • Мнения: 2 039
И моят гледа, какво да правя, като стоим в една стая? А това, дето една явно неуважена скоро майка по-горе го беше написала, е нелепо-дай да не си пускаме и ТВ-то и савсем да полудяваме  Shocked Все пак децата трябва да свикват с обкръжаващата ги действителност, а и LCD телевизорите не облъчват и са безопасни, специално съм питала  Peace

# 83
  • Мнения: 22 905
А това, дето една явно неуважена скоро майка по-горе го беше написала, е нелепо-дай да не си пускаме и ТВ-то и савсем да полудяваме  Shocked
Това е тъпо изказване...

# 84
  • Мнения: 2 039
А това, дето една явно неуважена скоро майка по-горе го беше написала, е нелепо-дай да не си пускаме и ТВ-то и савсем да полудяваме  Shocked
Това е тъпо изказване...
Това не е по темата  Stop

# 85
  • Мнения: 22 905
А това, дето една явно неуважена скоро майка по-горе го беше написала, е нелепо-дай да не си пускаме и ТВ-то и савсем да полудяваме  Shocked
Това е тъпо изказване...
Това не е по темата  Stop
Права си-не обсъждаме кой кога е уважен,а всеки дава мнение за  или против.Аз съм против бебето да гледа тв,според теб уважена или не съм... Laughing

# 86
  • Мнения: 2 039
А това, дето една явно неуважена скоро майка по-горе го беше написала, е нелепо-дай да не си пускаме и ТВ-то и савсем да полудяваме  Shocked
Това е тъпо изказване...
Това не е по темата  Stop
Права си-не обсъждаме кой кога е уважен,а всеки дава мнение за  или против.Аз съм против бебето да гледа тв,според теб уважена или не съм... Laughing
Според мен си уважена  Hug
Разбрала си изказването ми погрешно  Joy

# 87
  • Мнения: 22 905
А това, дето една явно неуважена скоро майка по-горе го беше написала, е нелепо-дай да не си пускаме и ТВ-то и савсем да полудяваме  Shocked
Това е тъпо изказване...
Това не е по темата  Stop
Права си-не обсъждаме кой кога е уважен,а всеки дава мнение за  или против.Аз съм против бебето да гледа тв,според теб уважена или не съм... Laughing
Според мен си уважена  Hug
Разбрала си изказването ми погрешно  Joy
Дaнo... Wink Сори за Офф-а...

# 88
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
На тази възраст и синът ми гледаше телевизия,но бързо му омръзна.Сега не обръща внимание дори на рекламите,които му бяха любими,а понякога така ми се иска...

Общи условия

Активация на акаунт