За избора на АМ (по-задълбочено)

  • 1 212
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 510
Нямахме много време за избор. След като на 10-ти ден от раждането влязох в болница доктора казал - купете НАН и на това останахме Peace

# 16
  • Мнения: 525
Честно казано, аз взех млякото си по съвет на педиатъра. Но сега вече се интересувам подробно за състава на същото , за да мога да го сменя навреме ако се налага.
Не посочих нищо в анкетата, тъй като смятам, че киселините стимулиращи мозъчната дейност и имунната с-ма са най - важни, а те не са отразени,  а и доколкото знам липсват в повечето АМ.
Вие как мислите? Доколко те имат значение ?
Постнала съм подобна тема по - горе...

# 17
  • Мнения: 43
Дадох своя отговор там. Когато детето започне да приема риба ще приеме и тези незаменими ненаситени мастни киселини, които са от значение за развитието му. От значение според мен АМ да бъде близко до майчиното мляко, т.с. то да притежава достатъчно защитни фактори. На тази възраст за децата е незаменима наситената мастна киселина която може да се достави само от животински мазнини.

# 18
  • Мнения: 1 049
Ние бяхме на Аптамил определено по съвет на акушерките и детските лекари още от родилното, понеже се наложи веднага да дохранвам. После разбрах, че е едно от най-скъпите и хубави млека, с патентирани пребиотици и т.н. След вече близо година след раждането мога да кажа, че Милупа си остава за нас най-предпочитана и за всякакви други храни...  Peace

Общи условия

Активация на акаунт