За почитатели на родния селски туризъм

  • 28 401
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Аз мога да Ви препоръчам в района на Котел  Arrow
Жеравна Arrow х-л Ив.
Миналата седмица бяхме в Жеравна и случайно попаднахме там.
Стара къща с модерен интериор. Нощувката е 40лв. двойка стая с включена закуска. Механата е малка и събира около 15-20 човека най-много. Може да си поръчате и оркестър.
Собствениците на Еко хотела и х-л Ив са братя.
Медвен Arrow х-л Медвен. Нощувка 24лв. двойка стая. Механа.
Караджейката Arrow Нощувка 20лв. двойка стая. Много чисто и топло. Механата не е нещо особенно, с оркестър в петък и събота вечер. Лятна тераса, под която минава река.
Намира се след с.Градец на 1-2 км.

# 61
  • Мнения: 411
Темата много ми харесва. Точно се чудех къде да ходим това лято, че на море не ми се ходи много с детенцето. Ще търся нещо в южна България.

# 62
  • Мнения: 2 000
Цитат на: daisy_g
Темата е супер
Ние много искаме да отидем до Елена (и околността)...
Дали някой от вас е бил там, можете ли да ме понасочите малко - хотел, вила, цени - да е подходящо за детенце и да и ресторантче (че никак не ми се готви )
Проверих в bgglobe.net, но друго си е личните впечатления
Предварително ви благодаря
Поздрави


Миналата седмица бяхме в Елена, ето тук http://www.bgglobe.net/index.php?s=-621&l=0
Много ми хареса. Тишина, спокойствие, хапване има в механата. Малко е далеч от града, но ако сте с кола няма да е проблем.

# 63
  • Мнения: 3 211
Изглеждат супер всички тези оферти за Еленския Балкан, но ние планираме уикенд, а сме от Варна и не си заслужава за два дни толкова път. Някой има ли впечатления от този район, място, което да става и с дете.
Мисля си за Чифлика Чокуруво? Някой ходил ли е? Хубаво ли е или е само селски туризъм за чужденци

# 64
  • Мнения: 922
Цитат на: Катя (Сливен)
Миналата седмица бяхме в Елена, ето тук ...


И ние бяхме хвърлили око точно на този комплекс, ама ми се искаше да чуя от някой, че е ходил и че наистина отговаря на описанието
Много благодаря - ах, как ми се ходи вече, само ще изчакам да мине Великден
Поздрави

# 65
  • Мнения: 539
Мога да ви препоръчам летовище св. Константин. На 5 километра е язовир Батак. Ето малко снимки
А  тук има инфо за хотелите.
Страхотна природа!

# 66
  • Мнения: 1 770
А някакви отзиви да имате от Мелник?

# 67
  • София
  • Мнения: 7 242
Много е хубаво Laughing. Два дни са напълно достатъчни. Можеш да го съчетаеш с Рупите и Роженския манастир. Има достатъчно хотелчета - най-добре е да избереш на място.

# 68
  • Мнения: 1 770
Ами не ми се рискува да избера на място, щото освен групата шемети, с които ще съм, ще мъкна и двете ми деца. Та затова ако някой има препоръки за хотел, в който е бил.....  Praynig Или пък ако не бива да стъпваме в някой хотел, пак е ценен съвет.

# 69
  • Мнения: 750
Момичета, казвайте къде става или не става за почивка с деца, има ли басейни и т.н.
Ние миналото лято бяхме тук и тук.
Преди това тук и тук .

Точно МАрагидик в Априлци и Веника в Чифлика са тези, които щях да препоръчам с всичките си налични ръце!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт