Мода Есен-Зима 2007

  • 1 771
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 97
Привет,

имам късмета да работя в голяма модна компания и ето какво се случва при нас:
тази есен ще се носи много черно и сиво като основа, на която контрастират ярки акценти - червено, люлякова лила, отровно зелено
силуетът в долната част е прибран - клинове, слим лег суров или тъмен деним; все по-често талията е висока
горната част е  оувърсайз, прибрана с широк колан или свободно падаща туника

Ще има 4 основни цветови сета, които можете да видите тук: www.fashiontrendsetter.com/content/color_trends/autumn-winter-07-08.html

Ако харесвате ярки цветове в тъмните студени дни, се доверете на Бенетон.

Пастелните и земните тонове и гамата ванилия-шоколад винаги е била и ще бъде класика за тези сезони!

Така че, дами, смело напред към моловете! Повечето магазини вече пуснаха пилотно колекциите!  Grinning

Последна редакция: пт, 10 авг 2007, 23:20 от lili-lo

# 16
  • Мнения: 2 309
Едно и също всяка година Hug

# 17
  • Мнения: 2 386
А може ли снимка на тези набрани ръкавички?  Rolling Eyes
 
С всичко, написано от Албертин и Мими23 съм съгласна, с малката разлика, че тук е модерно и жълтото, както и наличието на много лак. Чантите са големи, шаловете-като пуловерите.
На мен изобщо не ми харесват тези 3/4 ръкави, а и често са поставени на изумително разкроена и къса дреха....като Пинокио  Crazy.
И аз много обичам сивото и имам страшно готини дрешки в този цвят, предимно от Ugly Fox и Rinascimento (за софианките).  Heart Eyes

Абе, с една дума-побуут..  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт