Диета с ориз,пиле и ябълки

  • 26 651
  • 287
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 6 958
Момичета  Hug

Днес ще пробвам реших се и да видим утре какво ще е и дали ще продължа или не, зависи много какво ще ми скимне... аз съм малко така...  Crazy

Ще сваря 200 гр. ориз (даже ври водата вече)... казах на майка ми и тя е с мен днеска  hahaha hahaha hahaha няма да коментирам, че е 53 кила, но иска да пробва и тя за днес... така че ще си го разделим  Mr. Green

Приниципно си искам дни само на плодове, но понеже трудно успявам да издържа, то нека днес съм в кюпа и аз, пък после каквото сабя покаже  Hug

Стига само съм ви чела, нека и аз се пробвам  Mr. Green

Ще сложа малко черен пипер и може би 1/4 булъон незнам... каквото реша на момента... Някой слага ли булъон? Като ви гледам тези подправки и това китайско те са си като булъона май май...  Thinking

Кисс ми да се оправяш!!! Здравето е най-важно!!!   bouquet Ще те чакаме  Hug

# 91
  • Мнения: 295
Хеи момичета здравеите!!!ИЗДЪРЖАХ вчера....днес продължавам.
Миранди,аз варя по 150гр ориз в суров вид.Дали съм свалила немога да ти кажа ,че кантара ми го няма в къщи,като ми го върнат(дано е тези дни,че #2gunfire...ще кажа.
По-късно пак ще пиша,че малкото не ме оставя сега.. :чувствам се добре..лекичко ми е Hug

# 92
  • Мнения: 1 152
Kiss_me, гледай първо здравенцето, мила! Диетата няма къде да избяга. Пък и солетите не са чак толкова калорични. Ако са само те де  newsm78. Хубаво да си изкараш при леля. И ти ще ни липсваш  newsm51!

Мирандичка, браво за решението. И тук ще се подкрепяме взаимно  newsm19. За бульона и аз си го мислих, но в него има сол. А в това, което аз ползвам няма. Всъщност, ти ако решиш ще слагаш по мъничко, така че едва ли ще е толкова лошо  newsm10.

 newsm51

# 93
  • Мнения: 685
 Party Страхотна тема! Да се върна от морето и ще я пробвам. Успех момичета  Simple Smile

# 94
  • Мнения: 8
Здравейте, момичета!
Първият ден тече спокойно!  Надявам се и при вас да е така.
Хванах се, че проблемът ми не е глад, а лакомийка за нещо друго. Но и на това му намерих цаката - отивам и се поглеждам в огледалото. Много е ефикасно!
Как върви при вас?

# 95
  • Мнения: 352
Здравейте!Искам само да ви кажа че тази диета е страхотна!Аз съм я правила миналата година ,но издържах само 6 дни и свалих за това време 4 кг .После хранейки се умерено си ги задържах и до ден днешен!
Успех на всички!Като се върна от почивка ще я направя и аз!

# 96
  • Мнения: 259
През тези 6 дни,кое от диетата яде?

Последна редакция: чт, 09 авг 2007, 15:23 от diana7102

# 97
  • Мнения: 352
Диана7102 три дни ядох варен ориз с много черен пипер ,два дни варено пилешко месо без подправки и един ден ябълки!

# 98
  • Мнения: 6 958
Изядох една порция ориз и ме заболя корема  Cry А и принципно ориза не го клъопам  Confused

Силвана  Hug

# 99
  • Мнения: 65
Миранди, не зная каква е разликата на Витаголд и Витаголд кла.Купувам го ,защото е уж с млечен вкус. Не е много евтино.12 лева , по точно 11.96лв за 12 пакетчета.

# 100
  • Мнения: 6 958
Миранди, не зная каква е разликата на Витаголд и Витаголд кла.Купувам го ,защото е уж с млечен вкус. Не е много евтино.12 лева , по точно 11.96лв за 12 пакетчета.

Незнаех, че кла е с Млечен вкус  Thinking но видях, че са ги пуснали, аз си купувам класика и съм си много доволна от него! Избягвам да има друг примеси вътре... И внимавай с повече от 2 кафета на ден, ако си с ниско кръвно, аз за това пия само 1 такова и 1 еспресо, защото ставам хеликоптер - от кафето пада много!!! И междудругото чу ли че има и бонбони Витаголд, виждала ли си ги някъде или още ги няма в БГ  newsm78

И сега по темата за ориза, ядох 2 пъти по около 125 гр. механична ми е теглилката за това тези 25 гр. не са много точни... Качих се на кантара от глупост ей сега и съм качила драстично 1 кило, но това е заради яденето и водата естествено..., но още се чувствам зле боли ме корема и пия вода и кафенце сега и не ми минава...  Cry А ориз не съм яла с месеци, сигурно е от това...  #Cussing out

# 101
  • Мнения: 295
Babake,какво реши,на коя диета се спря?

# 102
  • Мнения: 65
Ох, още се чудя!Но ако започна, ще започна на "чист" понеделник,както казваше баба ми Grinning Grinning

За бонбоните Витаголд четох по вестниците, но не съм виждала.
А от Формасуит бонбонките пробвали ли сте ?

# 103
  • Мнения: 2 492
Държите ли се !
При мен първия ден мина перфектно , никакъв глад , но и аз си угодих с количеството .
Утре дано няма сълзи , ще се премеря .
Сега си лягам и ви пожелавам и на вас сладки сънища !  bouquet

# 104
  • Мнения: 6 958
Ох, още се чудя!Но ако започна, ще започна на "чист" понеделник,както казваше баба ми Grinning Grinning

За бонбоните Витаголд четох по вестниците, но не съм виждала.
А от Формасуит бонбонките пробвали ли сте ?

 Чувала съм ги, но не съм ги яла  Peace

Държите ли се !
При мен първия ден мина перфектно , никакъв глад , но и аз си угодих с количеството .
Утре дано няма сълзи , ще се премеря .
Сега си лягам и ви пожелавам и на вас сладки сънища !  bouquet

Браво дано има положителни резултати  Hug

Аз за себе си малко ме съмнява, корема ми е така пълен, че ще гръмне... Ужасно ми е подут  Tired

Общи условия

Активация на акаунт