Продуктите на Арт Деко- впечатления

  • 40 113
  • 220
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 880
А за фон дьо тена какво ще кажете?Добри ли са ?

# 46
  • Burgas
  • Мнения: 76
Искам да попитам за гланцовете им и тази база за устни.
Има ли такова нещо, което да е сравнително плътно, да няма никакви частици и да дава лек обем?
[/qАми да ти кажа аз имам един техен гланц и е точно такъв без частици обаче не е много траен .Иначе е доста плътен и мазен и е светло бежов на цвят беше към 15 лв.за базата за устни не знам нея я нямам имам тази за очи доста е добра :peace:uote]

# 47
  • Мнения: 952
Базата е супер ,а сенките нищо особено.

Илиянче, я кажи откъде ги купуваш продуктите на Арт Деко в Русе? аз  питах в няколоко по заредени магазина за козметика обаче никой не зарежда от тази марка. Много ми похвалиха гланца за устни  в пастелни цветове,от него устните "набъбвали" Laughing и изглеждали сочни и бляскави Crazy

# 48
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
запалихте ме ...
Днес си купих основата за 4ервило .....прави го по трайно... пове4е обем не забелязах...

# 49
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
А за фон дьо тена какво ще кажете?Добри ли са ?
Зависи какво търсиш. Аз съм много доволна. Имам "копринен", много светъл, много лек и стои незабележимо. Не е от покривните.
И ружът е хубав.  Peace

# 50
  • Мнения: 142
Цитат
Илиянче, я кажи откъде ги купуваш продуктите на Арт Деко в Русе? аз  питах в няколоко по заредени магазина за козметика обаче никой не зарежда от тази марка. Много ми похвалиха гланца за устни  в пастелни цветове,от него устните "набъбвали" Laughing и изглеждали сочни и бляскави Crazy



Може да си ги поръчаш от http://www.parfumi-market.net/index.php?cPath=73
дори в момента имат безплатна доставка ако си поръчаш три продукта.

Аз миналата седмица когато си поръчах базата за сенки (между другото е по-мъничка, от колкото си мислех) и един от новите гланцове нямаше такава възможност за безплатна доставка. Явно е от скоро.
Почти не виждам разлика със или без базата за сенки поне за сега, защото съм я използвала 2 пъти, но от гланца съм възхитена.

# 51
  • Мнения: 880
А за фон дьо тена какво ще кажете?Добри ли са ?
Зависи какво търсиш. Аз съм много доволна. Имам "копринен", много светъл, много лек и стои незабележимо. Не е от покривните.
И ружът е хубав.  Peace

Ами,търся си хидратиращ,средно покривен.Ти този ли ползваш: http://www.parfumi-market.net/product_info.php?cPath=73_77&p … a16f6f2709364bad1 ? Само да имаше по-голямо разнообразие от цветове.

# 52
  • Мнения: 142
Аз използвам 5 номер и мисля, че е нещо като универсален, защото две от моите колежки също го използват и им стои много добре при положение, че сме с различен тен. А фон дьо тена е наистина добър. Използвам го вече три години и нямам намерение да го сменям. Просто ми се слива с кожата.

# 53
  • Мнения: 912
Не мога да реша какъв гланц на АртДеко да си поръчам- искам да може да се слага върху червило за трайност и да има брокат в него, а те всички ми изглеждат такива, съдейки по описанието, но този новия за обем ме озадачи, защото досега не съм си слагала гланц директно върху устните... в момента ползвам новото червило с гланц на Максфактор и съм доволна, но искам да пробвам нещо ново.
Смятам да поръчам през сайта на parfumi-market.com и ще ми е за първи път.
Не видях списък от магазини в София, които предлагат тези продукти.

Последна редакция: сб, 10 ное 2007, 11:44 от msbilt

# 54
  • София
  • Мнения: 4 966
msbilt ,на Графа и Пиротска имат магазини/т.е. продават техни продукти/.

# 55
  • Мнения: 912
Благодаря, Исайкова   bouquet- къде по-точно?

# 56
  • София
  • Мнения: 4 966
На Графа е в почти до Кръстовището на Попа.Има един магазин за парфюмерия,козметика и очила./Срещу Булгартабак,откъм трамвайната спирка/
На Пиротска е като тръгнеш от Цум посока пазара се пада вдясно-едно малко магазинче,но добре заредено.

# 57
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Само онлайн ли се продават или мога да ги намеря и в някои магазини /София/

# 58
  • Мнения: 912
Явно ги има и в някои магазини - виж поста над твоя.
На Графа е в почти до Кръстовището на Попа.Има един магазин за парфюмерия,козметика и очила./Срещу Булгартабак,откъм трамвайната спирка/
На Пиротска е като тръгнеш от Цум посока пазара се пада вдясно-едно малко магазинче,но добре заредено.
Благодаря ти за пояснението, Исайкова Hug

# 59
  • София
  • Мнения: 5 289
И в партера на хотел Принцес има парфюмерия,там продават продукти на АртДеко.
А от коя база сте по доволни от розовата или от кафявата,гледам че и двете са с ефект обемни устни,но по принцип...
кафявата
розовата

Последна редакция: сб, 10 ное 2007, 16:50 от КАРЧЕВА

Общи условия

Активация на акаунт