до коя седмица от бременността има риск от спонтанен аборт?

  • 27 008
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 243
Аз като бях бременна изобщо не бях се замисляла за подобни работи,не си набиваи такива черни мисли в главата а се наслждаваи на бременноста си то каквото е писано да стане ще стане.Пожелавам ти да изкараш една лека и безпроблемна бременност и на финала здраво бебче  bouquet Peace

# 31
  • Мнения: 1 671
Най хубаво ми го каза една акушерка когато я попитах докога е рискът от аборт - "докато му се всели душичката на детенцето", което си значеше направо че до края има риск за бременността. По принцип докато се изгради плацентата е по-рисков период. Пожелавам ти да си износиш спокойно бременността и да гушнеш най-сладкото бебе!

# 32
  • Мнения: 953
Мило момиче,
бъди спокойна и си гледай здравето, малко по позитивна бъди.
Води един разумен, здравословен начин на живот по време на бременността си, спри да четеш само за патологично протичащи бременности и всевъзможни усложнения.
Риск винаги има, но се предполага че той пада под 1% след като са минали първите 3 месеца от бременността.

  bouquet

# 33
  • Мнения: 363
Аз си питам главно от интерес .Иначе наистина ако човек се зачете за всички възможни патологии ще се побърка през 9та месеца #Crazy

# 34
  • Мнения: 724
Ами, за съжаление риск има винаги, във всяка една г.с. Смята се, че след 12 г.с. риска намалява, но аборти се правят и в по-големи седмици. Щом свърши опасността от аборт 28 г.с, започва опасността от преждевременно раждане.


Абсолютно подкрепям.Трябва да се пазиш Naughty

Общи условия

Активация на акаунт