Личното пространство

  • 4 986
  • 94
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 091
Василисо, сватя!
не съм видяла темата... Проблемът е, че не се разхождаме често заедно!

Хубаво е да ти се радват на отрочето, но е много нахално да го пипат и да се ровят в количката!
Отвратително е, напълно те разбирам! не само се навират да пипат Мията, а и акъл са ми давали... как да я облека, как точно да я разхождам

Само забелязвам, че циганките гледачки не смеят да припарват при мен - явно са патили от побеснели майки Joy

# 91
  • Мнения: 648
    Прекалено е и когато на обществено място съм длъжна да слушам лични разговори, на супер висок тон Stop

# 92
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
  Дразня се от нетактични въпроси и не задавам такива. Мразя да разговарям с някого и той да се навира в мен или да ме пипа, да маха косъм от блузата ми или да се опита да ме пипне по лицето - направо превъртам от последните две.

# 93
  • Сопот
  • Мнения: 165
За мен личното пространство на другия свършва там където започва моето!
Ако не ми досажда няма да го забележа!Или както казвам в подобни ситуации"щом не ми е в коловоза-не ме интересува!!!"

# 94
  • Мнения: 3 835
Василисо, ми много ти хубаво детето сигур. За какво се жалваш? Аз Самуил като го видях, ми хубавец. Аман от претенции.  Mr. Green

Разкарваш ги, разшиткваш ги и толкоз, амаха, ще се навират те, да гледат хубавото ти отроче. Crossing Arms

Аз много се дразнех на бабите: Ауууууууу, каква хубава къдрава коса, като порасне, ще се изправи, ще видиш. Всеки божи ден, и се изправи пустата му коса. Mr. Green Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт