За нощното хранене...

  • 1 544
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Тери около тази възраст се отказа самичка.

# 16
  • Мнения: 17 407
Ако имаш нерви- пробвай се. Аз съм на мнение да оставиш детето само да се откаже.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 907
И аз смятам, че трябва да се откаже сама.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Синът ми се отказа от нощното хранене на 2 месеца и половина. Дъщеря ми е на 3 м. и все още се събужда. Ще я оставя сама да се откаже.

# 19
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Съветът ми е да се откаже сама. И ние още ставаме нощем.

# 20
  • София
  • Мнения: 5 079
Има сигурно стотици теми, като твоята. Прочети малко библиотеката (на Кърмаческия) и сама ще си направиш съответните изводи, гаранция! Crazy
Лично на мен ми омръзна да пиша във всеки постинг: "Мами, ВОДЕТЕ СЕ ПО ДЕТЕТО СИ! Когато му дойде времето САМО ще се откаже/научи и т.н... Какъв е тоя зор да въвеждате режими и ограничения на такава невръстна възраст, не мога да разбера... ooooh! Всичко с времето си, и най - либерално гледаните бебчета влизат в режим един ден, но когато са достатъчно СИЛНИ и ГОТОВИ за това... А това няма как да вкара в срок майката, прави го дечко.
Търпение и разбиране. Амин! Crazy

# 21
  • София
  • Мнения: 4 588
И аз смятам, че трябва да се откаже сама.

 Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 622
Предлагай само гърда нощем, точно ще стимулираш лактацията. Тя сама ще се откаже. Синът ми се будеше да суче нощем по 100 пъти до 6-тия месец. Аз си мислех, че никога няма да спя нормално, но в един момент от раз спря и сега спи по цяла нощ, без да промрънка дори.

# 23
  • Мнения: 865
аз пък отказах моето бебе в момента,в който я изписаха от болницата.първите няколко вечери се будеше и й давах чай и после спря.не ги разбирам аз тези нощни хранения по 100 пъти.сега детето ми спи от 21-9ч. Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 3 406
Да, сама, как не.
Точно навърши един месец и приключих с нощните изпълнения.

# 25
  • Мнения: 417
Според мен сама трябва да се откаже.

# 26
  • Мнения: 209
  Ами какво да правим като сме на 10 месеца и половина и още си суче по не знам колко пъти нощем Не знам кога ще се откаже Края не му виждам а така ми се ще да се наспя Пробвала съм да го залъгвам но НИЩО не помага Човекът си иска цица ТОва е нямам сили но никой не ме пита Каката се будеше до 2 години и половина Дори и сега не спи добре Съдба  Laughing

# 27
  • Мнения: 2 039
Сама. Щом се буди значи има нужда от мляко детето. Имай търпение, ще спре сама да се буди нощем.
Подкрепям  Peace

# 28
  • Мнения: 660
Какъв е тоя зор да въвеждате режими и ограничения на такава невръстна възраст, не мога да разбера... ooooh!

Е, как какви, педиатрите вероятно всячески се мъчат да осигурят бъдещ контингент на психоаналитиците Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 29
  • Мнения: 666
Кристиан е на 5 месеца и половина и още се буди. Понякога прави пауза от 4-5 часа, понякога се буди на 1-2 часа различно е всеки път. Аз предпочитам да дам цица за 4-5 минути и да продължим да спим отколкото да реве той няколко часа и всички накрая да сме на ръба на нервна криза  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт