21ва Темичка - Навършихме Форумско Пълнолетие (...по Американски тертип)

  • 10 396
  • 289
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 7 091
MrsG, по-точни думи за мъж Стрелец и Скорпион скоро не бях чела! Моят опит е точно същия!!!
Майка ми е Овен, а баща ми е Телец, вярвайте ми, цял живот съм усмирител( аз нали съм и Дева отгоре на това)! То не се трае направо с тези рогатите!
Едни от най-добрите ми приятели са Телци обаче, което е странно, предвид, че с баща ми хич не се разбирам  Laughing
Най-добрият ми приятел извън семейството разбира се е Скорпион, направо е кеф да общуваш с тези хора. Ама пък как жилят по някога, не е истина  Laughing
Пък за мъжете Стрелци, нали знаеш какви комплименти ръсят MrsG, от типа на: тази фланела с висока яка ти стои много добре, скрива двойната ти гуша  Mr. Green
А пък в ЛИнда Гудман, каквото го пише за жената Дева съм аз 1:1, направо чак се уплаших като я четох книгата Simple Smile

Мъже Раци ей, не мога да ги понасям, не знам защо, може аз да съм попадала на неприятни представители, ама опита ми това говори. Мъже Козирог, направо няма други като тези!!! Тях е трябвало да ги кръстят на Риби, защото все мълчат, направо с ченгел да им вадиш думите от устата! Колкото такива приятели имам, ама адски е трудно общуването с тях, направо ужас и мъка!

Чакайте да помисля какви други познавам....жени Водолей- обикновено не се разбирам с тях, виж с жени Стрелци много се разбирам!
С жените августовски Деви малко трудно ми върви комуникацията, но със септемврийските е ок. Мъжете Дева хм...какво да кажа за тях, че и личен опит имам, не са лоши, ама лично аз се радвам, че не съм женена за такъв  Laughing
Везните, и жени, и мъже са ми много трудни за общуване и ужасно ме изнервят. Тези, които познавам са винаги точно така- на кантар и както им е изгодно в момента, нищо че любимата ми баба е Везни.  ooooh!
Жените Лъв- няма такова животно направо! Не мога въобще да общувам с тях! Жените, с които най-много НЕ се разбирам са те. АМа пък съм женена за мъж Лъв, тъй че какво да се оплаквам  Joy
С Близнаците доколкото имам опит с един приятел и с Калин, абе смахната работа! То непрекъснато е на две места и си мени мнението!
Жени Риби- най-добрата ми приятелка и кръстница е Риби, и досега не мога да кажа, че напълно съм я разгадала Simple Smile
Овни, направо да не почвам! Майка ми е Овен както писах по-горе, първо стрелят, после мислят! Обаче пък мъжете са супер за гаджета Simple Smile Mr. Green Crazy, малко като Телеца, но пък Телците са ужасно ревниви!
Телци - пак...баща ми е Телец, с него не се понасям, но едни от най-добрите ми приятели са Телци. Те са на принципа "много сме добри, докато не ни падне пердето", ядосат ли се, зариват с крак в пръста, пушек излиза от ноздрите, навеждат рогата и край! Нищо друго не чуват и не виждат.

Ами аз май всичките ги покрих  Laughing То е защото от много малка се интересувам от тези неща и направо статистика съм си водила  Joy

Decadoe, добре дошла! Напиши нещо за теб, къде си в САЩ, от къде си в БГ и т.н., да те включат в началото на темата!  bouquet

Тина, много ги подкара с цигарета и мохитота по наклонена плоскост  Laughing Mr. Green

Последна редакция: сб, 11 авг 2007, 15:07 от Tandoori

# 136
  • Мнения: 2 255
Лелле ,значи аз съм трудна за Tandoori ,хехе....а мъжът ми е телец,и всичко друго,но ревнив той не е...абе до човек си е...и да,една личност не е само слънчевия знак.....

# 137
  • Мнения: 3 367
Bistraz ,хай 5 за скорпионите,аз съм от най-миловидните,Стеф до редих за такъв ма пусто магарето изтича на баща си в зодията..
*
гледахме снощи
http://www.imdb.com/title/tt0427944/
хубавко,заслужава са 2та часа екран-време..
*

# 138
  • Мнения: 3 491
Ние пък гледахме снощи документалния филм "Jesus Camp":
http://www.imdb.com/title/tt0486358/

Това е за религиозното фашизиране на деца от евангелистите, в средните щати се развиваха събитията. Ако тези хора не бяха във властта и ако Буш не беше техен човек, направо бих решила, че това е някакво екзотично явление, което човек трябва да си пуска покрай ушите и очите. Заслужава си според мене да се види, особено ако имаш деца тук.

# 139
  • Мнения: 558
Уважаеми Мамки, Американки,
Дето Вече Сте Си Водили Децата В България!

Имам един въпрос към вас:

Как и къде успяхте да снимате малките ревльонковци за паспорт?

Доколкото имам време да чета документацията- май не видях да пише, че може майката да присъства на снимката... а ако знаете как завършиха опитите ни да го снимаме Данни в CVS сам- по добре да не описвам.... то беше рев то беше чудо...
Служителя рече да го снимаме в къщи на бял фон и да му донесем файла, той да го кропнел, но досега и на най- сполучливите ми опити завършват с една сянка вляво от главата (ами не съм професионалист с лампа и чадърче)... И пак ревеееееем.... и ми се наду главата и се видях в чудо вече... и едвам го пиша тоя постинг  Sick и си оставих нелегалния фотошоп в София и досега да бях направила каквото трябва с него и сама.

Ей сега ще опитам да сложа снимка да видите дали ще мине според вас...

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=148821&photo=44 тази май е най- успешна...
Мерси предварително.... Ох ама май сме в ревлив етап от няколко дни... чао на всички...  ooooh! #Crazy

# 140
  • Мнения: 2 255
Като записахте пак за документи,та да попитам....значи,извадили са ЕГН на малкия....сега ще трябва пак да ходя до консулството ...ново пълномощно за паспорта....така ли беше при вас?Онова са го задържали...а,аз какви сметки си правех......

# 141
  • Мнения: 1 147
Хайде, добро утро и от мен.
Тина, какина, не е ли малко раншко за мохито, мила?  Laughing
Аз нали не мога да пия, гледам завистно и злобно всички щастливци, които могат.

Блажка, звучи интересно много. За мен евангелистите като цяло са някакво странно явление, но степента на разпространение е доста плашеща.

Хубав ден от мен. Аз отивам да мия колата, че горката не се вижда изпод прахта.

# 142
  • Мнения: 1 783
anette1104 thumbsup

sofkobofko , Мартин го снимаха в пощата и даже там му подадохме документите за ам. паспорт. Малко трудно беше, ама стана - баща му го сложи на раменете си пред белия фон и след няколко опита успяхме.

Thank You for Smoking ми е любим, а Jesus Camp не съм го гледала още, но ми е ясно за какво е. Не знам вие как се чувствате, но аз като дойдох тук си мислех, че знам какво е да си религиозен и аз в Б-я номинално от време на време ходех на църква, но тук съм се ужасила от това, какво промиване на мозъци е религията (поне за това Маркс е бил прав) и не искам да имам нищо общо с църквите им.
Ето нещо смешно от яслата на Мартин, което демонстрира от колко рано ги почват - едно от момиченцата ми показваше как може да се люлее на люлките и аз казах 'Oh, my god!', а тя ми отговори - You don't say 'Oh, my god', you say 'Oh, my gosh'. Joy Поправена бях да не споменавам напразно името божие  Mr. Green

# 143
  • Мнения: 940
Sofko....снимката ми иглежда добре,аз също си я правих моята сама
ето ти място в което можеш да си натъкмиш размерите ЦЪК


Тандури...много готин рапорт  Laughing ,да ти кажа и моите родители са Телец и Лъв и аз като тебе все съм усмирител Rolling Eyes ,много уморяващо.

# 144
  • Мнения: 1 800
Тandoori, съгласна съм за мъжете раци. Баща ми е такъв и не мога да се разбера с този човек, ей. Простотия след простотия, майка ми как го е търпяла незнам ooooh!. Ама пък жените раци сме много добрички..., докато не ни настъпите по мазолчето Joy.
Това вярно ли е за Телците, малкия е такъв newsm78. Имам 2 приятелки тази зодия, обичам ги ама много материални са,ужас. #Crazy
Сетра ми е Риби и не е лесна, и най-добрия ми приятел(в Б-я) е също с него е голям купон винаги Laughing.
Ама съгласна съм, че е до човека, я вижте аз какви мъже деви познавам-най-добричките  Mr. Green

sofkobofko, незнам дали снимката ще стане, ама тоя Дани, е голям сладурчо(sorry, аз гледах другите снимки)

Отивам да разглеждам Phoenix, дано и кабела на камерата да си намеря, за да мога да кача някоя снимка после. Приятен ден момичета!  bouquet

# 145
  • Мнения: 558
Няма да казвам каква зодия съм, че Тандури няма да иска да си говори с мене  Mr. Green!!!

 Bistraz, victoria, benson10... БЛАГОДАРЯ!!!

п.п. Ама тоя сайт за снимките много добра работа ми свърши!!!!!!

Последна редакция: сб, 11 авг 2007, 18:09 от sofkobofko

# 146
  • usa
  • Мнения: 2 113
Ние пък гледахме снощи документалния филм "Jesus Camp":
http://www.imdb.com/title/tt0486358/

Това е за религиозното фашизиране на деца от евангелистите, в средните щати се развиваха събитията. Ако тези хора не бяха във властта и ако Буш не беше техен човек, направо бих решила, че това е някакво екзотично явление, което човек трябва да си пуска покрай ушите и очите. Заслужава си според мене да се види, особено ако имаш деца тук.

страшно е, нали? за съжаление вината не е на буш и "екзотичното явление" няма да приключи с него.

# 147
  • usa
  • Мнения: 2 113
я, да питам, ако пийна като се роди бебо, за колко време се изчиства алкохола от организма (в частност от кърмата)?

най-малко осем часа, така че не се гласи да пиеш докато не сте го докарали поне до 6-7месечна възраст и отрочето е започнало да спи по цяла нощ.

# 148
  • usa
  • Мнения: 2 113
Зодии. Навремето Линда Гудмановата книга ми беше като библия, щом се запознаех с някой, тутакси тичах вкъщи и с трепет отварях КНИГАТА, да видя какво казва ТЯ. :crazy... Асцендентите, те са по-важни от зодията даже, затова си мисля, че ми е провървяло и върви с тези хора.
Няма лоши зодии, както и няма лоши хора, има само ранени планети.  Mr. Green Twisted Evil


Ей, върна ме в младостта с този параграф - все едно аз съм го писала  Laughing а пълни натални таблици съставяше ли, че после да си правиш и партньорски хороскопи с по-магнетичните мъжкари Stuck Out Tongue

Иначе аз като Телец с асцендент Стрелец мнооооо обичам да ме объркат с Стрелец-умник или Близнак-сладкодумник,  понеже имам за капак  Венера и Меркурий в Близнаци... За да стане кашата пълна имам и силно влияние на Риби в хороскопа, та си мисля, че съм и чувствителна  Crazy Мдам, като си помисля, че има шанс да пръкна мъж-Водолей такива чувства ме втрисат, че.... Shocked ... като уредим Везничката на Джена, нали ще се погрижите и за мен  Praynig

П.С. В София си имах 2 колежки - Стрелци, едната с мъж Телец, другата с брат, та имаха опит с рогатата ми природа... толкова точни, интелигентни и прями мадами просто няма... много ми липсват!

мнооооого сложна стана тази работа  #Crazy. аз се оттеглям от разговора за зодиите, нямам такива задълбочени познания, не съм достоен събеседник.

# 149
  • usa
  • Мнения: 2 113
Уважаеми Мамки, Американки,
Дето Вече Сте Си Водили Децата В България!

Имам един въпрос към вас:

Как и къде успяхте да снимате малките ревльонковци за паспорт?

Доколкото имам време да чета документацията- май не видях да пише, че може майката да присъства на снимката... а ако знаете как завършиха опитите ни да го снимаме Данни в CVS сам- по добре да не описвам.... то беше рев то беше чудо...
Служителя рече да го снимаме в къщи на бял фон и да му донесем файла, той да го кропнел, но досега и на най- сполучливите ми опити завършват с една сянка вляво от главата (ами не съм професионалист с лампа и чадърче)... И пак ревеееееем.... и ми се наду главата и се видях в чудо вече... и едвам го пиша тоя постинг  Sick и си оставих нелегалния фотошоп в София и досега да бях направила каквото трябва с него и сама.

Ей сега ще опитам да сложа снимка да видите дали ще мине според вас...

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=148821&photo=44 тази май е най- успешна...
Мерси предварително.... Ох ама май сме в ревлив етап от няколко дни... чао на всички...  ooooh! #Crazy

ние даниел го снимахме в най-близкото фото. беше на 6 месеца. не можеше да седи сам, не можеше аз да го държа. фотографката постла фона на земята и го сложи легнал на него, силвия му се хилеше и ето го резултата.

Общи условия

Активация на акаунт