Това преобърна живота ми....

  • 5 934
  • 81
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 69
Преди 1 месец,когато разбрах,че баща ми е много болен,всичко стана за броени дни,пак е в болница ,вече 2 ра операция.......
Това,което ме крепи сега е бебето ми.....

# 76
  • София
  • Мнения: 6 798
И аз мисля, че доста хора са ми променяли плановете, не живота, защото той е това което се случва, в крайна сметка. Имала съм 2-3 съдбоносни решения, ама нещо не съм в настроение за пълно откровеничене.  Wink

Последна редакция: пт, 10 авг 2007, 07:56 от Klemy

# 77
  • Мнения: 3 861
Дотук раждането на Калоян...и брака разбира се...за добро или лошо...

Надявам се да не се появи нещо гадно и драстично, което да ме накара да го преосмисля генерално

# 78
  • София
  • Мнения: 3 099
Мда. Децата по дифолт променят живота ни, но това е предизвестена промяна, за която подозираме... Неподозираните ходове на съдбата са интересни - хубави и лоши.

# 79
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Мда. Децата по дифолт променят живота ни, но това е предизвестена промяна, за която подозираме... Неподозираните ходове на съдбата са интересни - хубави и лоши.

Точно това си помислих и аз вчера.
Децата не се появяват от нищото, изведнъж. В повечето случаи са планирани, желани и чакани. Самата природа дава срок да се подготвим за появата им. В този смисъл, детето осмисля живота ни, но не би могло да го преобърне. Така си мисля...

# 80
  • Мнения: 7 605
Бях на 11 години, когато майка ми си отиде в рамките на броени седмици. Това преобърна живота ми, оЩе съм беляzана от слу4илото се.

# 81
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Второто ми дете преобърна живота ми.
Роди се с дефект на небцето, последваха лекарски грешки...
Сега се съмняват за аутизъм... (който не е следствие от небцето, но не се знае дали не е следствие от това, през което сме минали...) Въобще, имам дете на 4 год, което не говори, не съм сигурна какво разбира и какво става въобще в главицата му...

Общи условия

Активация на акаунт