за почивните ви дни

  • 1 347
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 442
Почивам събота и неделя, на всички официални празници и освен това имам дълъг отпуск... Mr. Green

юрист си, нали?

# 16
  • Мнения: 2 070
За мен знаеш. До скоро събота и неделя и вс празници.
Майка ми и сестра ми да речем работят и в събота до 13ч

# 17
  • София
  • Мнения: 1 176
Всяка неделя съм на работа  ooooh!
ужасна работа.
Аз почивам събота и неделя.

# 18
  • Мнения: 620
Моята опция я няма в анкетата.В месеца почивам събота и неделя,а на следващата седмица в събота имам едно дъъълго 12-часово дежурство.Официалните неработни си ги почивам и си ги отработвам както си е редът.Отпуска- един път в годината -20-22 ра.дни.

# 19
  • Мнения: 2 550
събота, неделя, официални празници, 22 работни дни платена годишна отпуска

# 20
  • Мнения: 801
Моята опция я няма в анкетата.В месеца почивам събота и неделя,а на следващата седмица в събота имам едно дъъълго 12-часово дежурство.Официалните неработни си ги почивам и си ги отработвам както си е редът.Отпуска- един път в годината -20-22 ра.дни.

има, има....опцията 5. друго

# 21
  • Мнения: 1 080
почивам  в неделя

# 22
  • Мнения: 220
По  правило трябва да почивам 1 ден, но по някога и тогава работя-няма как.

# 23
  • Мнения: 157
Събота и неделя. Случвало се е да поработвам някоя събота, ама си нося документите вкъщи.

# 24
  • Мнения: 534
Засега почивам само в неделя и от дъжд на вятър и в събота  Tired

# 25
  • София
  • Мнения: 1 654
Почивните ми дни са събота и неделя. На официалните празници също не работим. Отпуската ми е 20 работни дни.
И аз така.

# 26
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
събота, неделя, по празници. Платен отпуск 30 работни дни (с последните ще се снимам, щото не мога да ги използвам, парадокс малко)  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 5 299
Само в неделя почивам, но тази ще отработвам... Tired
По договор имам 2 седмици платен отпуск, от които вече си взех 10 дена, но съм на % и отпуска ми е за моя сметка.. Rolling Eyes
По празниците се бачка най-много..

# 28
  • Мнения: 1 299
Почивам обикновено събота и неделя + официалните празници. Работех обаче и във фирма, в която се почиваше само неделя...на никого не го пожелавам Sick

Общи условия

Активация на акаунт