Удряли ли са ви мъжете ви?

  • 15 188
  • 228
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 487
kofa, а децата ти виждат ли какво става? Казваш, че познават любовницата му... Как реагират на всичко това?

Синът ми 16 1/2 не се интересува от тези проблеми, има си свой свят и приятели. Лятото работи и така... Да
щерята е влюбена в баща си и в децата на любовницата и уж ходи да си играе с тях но кои знае каква е работата може и да й плащат за да си малчи не знам как стои вапроса реално. Малката е готова да не ми говори заради въпросната дама.

# 226
  • Мнения: 389
По темата - не никога не ме е удрял  Naughty .
kofa, видях мненията ти и не мога да се въздържа да не кажа нещо.
Според мен, няма нужда да търпиш това отношение. Ако мъжа ти не те уважава и зачита като човек, децата ти са големички,... взимай си живота в ръцете. Така няма да задържиш дори и децата, като гледам какво обясняваш.
Само ти можеш да промениш живота си и го заслужаваш, да знаеш!
Желая ти късмет и бързо решение!

# 227
  • Linz
  • Мнения: 11 619
kofa, само ти знаеш какво ти е положението, но най-лошият вариант е да седиш и да търпиш униженията от мъжа ти.

# 228
  • София
  • Мнения: 5 738
Рано или късно децата ще погледнат истината.Да стоиш и да търпиш пак не е най-добрия вариант.Замислила ли си се, че безсилието да вземеш решение не те поставя на по- ниско стъпало от любовницата, пред децата.Вземи се в ръце и действай. Hug

Общи условия

Активация на акаунт