На жегата сега да устоим, СЕПТЕМВРИ с бебе щи ни награди!

  • 13 946
  • 297
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 425
Да се отчета и аз от ЖК. Party
Бебчо е добре за сега,малко ниско каза доктора, но каза че не голям проблем и болките ми са от това.Тежи 2,600кг.-доки каза че е нормално/надявам се/.Плацента,води и тонове добри.Аз съм качила 2кг. за месец.Взех си и болничния и след две седмици пак на преглед.
Ох, чета ви че в София е хладничко,а тук при нас не се диша днес.Какво е това време бе................. ooooh! ooooh! ooooh!
А по принцип колко трябва да натдават бебоците за месец............знае ли някой? newsm78

# 241
  • Мнения: 228
Ей Хекси непременно ще се обадя като се прибера в София,а ти внимавай и леж повечко сега(това се отнася за всички вас с контракцийките).Имаш време да почакаш до термина Naughty ама и тези мъже са едни диви!!Ние и двамата с мъжлето се отказахме тази събота и неделя от една почивка в Орфей в Девин,а щеше да е хубаво Rolling Eyesима време за тези приключения,сега ни очакват по-прекрасни такива,макар и в болница.
Мунка,Катринмерси за инфото:)
Аз приключих с гладенето вече и сега ще изляза да поскитосвам малко повече bowuu
Дидка браво,че си на линия:))за протекторите за матрак-ще намериш в Бебе планет-а на Иван Гешов- 18 лева,много хубав(като калъф за матрак е-само,че подплатен от нещо като мушама отдолу)и доста практичен,но аз ще си ползвам и напикалниците-тези дето ти спомена,малко е парчето,но е достатъчно за под дупето-то и за мойто е достатъчно,та за неговото ли? hahaha
Не му трябва на бебо по-голямо.

# 242
  • Мнения: 228
Дидка сори,но не видях,че не си от СФ,ще поразгледам из онлайн магазините и ще ти кажа

# 243
  • Sofia
  • Мнения: 21 709
Яхуууу искам да се похваля, че ей сега се обаждах на док и микробиологията ми е чиста. newsm44

Катринко матрака( и останалите неща) е от Пигиса.
Записите са веднъж в седмицата .... в света София когато си решиш, раб. време е от 8-14ч. всеки ден от понеделник до петък в каб.106 ... за събота и неделя при спешни случаи е друг кабинет. Безплатно за здравно осигурените.

Дида протектора е като калъф за матрак, но е гумиран отдолу и хавлиен отгоре. Моя е испански - антиалергичен, 60/120 - 20 лв, годност 3 г. и 300 пранета на 90С Crazy... ще го снимам и него.
Имаше и размер 70/140см.

# 244
  • Мнения: 60
Благодаря момичета за бързия отговор. и аз така си го представях, но в наше село нещо явно не е на мода:) Ще пратя сестрата да ми купи. Струва ми се че ще е най-удобен за начало пък после не знам /то и за началото не знам, де ама ще се оправим Embarassed/ Simple Smile
много сте мили всички, благодаря ви за загрижеността   bouquet

# 245
  • Варна
  • Мнения: 391
Здравейте и от мене в този задушен ден!
Момичета, дайте акъл за матраците.....от толкова четене се обърках...излиза че всичките пълнежи са вредни по някакъв начин Sad...кое е най-добро за бебе? като че ли на "детски лукс" от Нани се спрях за сега - от пенополиуретан е. Имате ли инфо за този материал? Че вече и време не ми остава много...Почнах да лудвам да ви кажа  Sad


Лиди    bouquet  bouquet  bouquet честит рожден ден на крива патерица! Нямах възможност да влизам в нета през уикенда и закъснях с поздравите, за което съжалявам, но от сърце ти пожелавам предстоящите емоции и трепети да са изключително положителни и зареждащи! Бъди обичана съпруга и безкрайно щастлива мама!!!  Heart Eyes

# 246
  • Sofia
  • Мнения: 21 709
Ето вчерашните ни покупки- http://www.snimka.bg/album.php?album_id=161381&photo=32

...,а ето за Дида и протектора по -подробно -
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=28278&photo=46
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=28278&photo=47

и можеш да го поръчаш от тук ако нямаш друг вариант.

Последна редакция: пн, 13 авг 2007, 15:27 от Morena

# 247
  • Мнения: 229
katrin7, блазе ти на ентусиазма да щъкаш напред-назад. Аз в момента имам нужда просто от почивка и нищо друго.
Би трябвало да дойда на лекцията утре, ако не ми мине черна котка път, че WC-то ни протече и майсторите ще трябва пак да идват Close. Та ако съм там, после можем да заформим с теб люлинския шопинг, дето си го говорим още от миналата седмица.  Laughing Иначе и моето шкемби ми се струва, че расте с дни, вече яко се опъна отпред и едва сядам. Ама няма как, ще се търпи...
На мен още запис не са ми правили, ама аз нали съм чак за края на септември, така че с всичко вървя след повечето от вас.
За количката и моят мъж искаше да взимаме назаем, но аз директно се запънах като магаре на мост, че не ща!  Crossing Arms Накрая с малко финансова помощ от родителите ми и една баба се преборих за мечтаното Чико (добре че в Германия е по-евтино), ама сега пък се появи проблема, че тази количка не влизала в никакъв нормален багажник на кола, даже и в най-обширните. Та днес ще ходим до Пигиса с моята кола да видим дали белким няма да се събере някак, че ако не, мъжа ми иска да го бойкотира този модел...  Cry
Кукле, супер за раждането във вана!  Peace  Звучи ми адски примамливо, ама и да успея да мина без секцио, не ми се ражда точно в ТК.

# 248
  • Sofia
  • Мнения: 21 709
... проблема, че тази количка не влизала в никакъв нормален багажник на кола, даже и в най-обширните....

Бреййй що така бе Rolling Eyes ... та нашето Куини с всичките му части се събира в багажника ни( Пасат).

# 249
  • Мнения: 113
Да се запиша ли? Thinking Термин - 17.09., бебо - добре, води и тн. - добре, аз - с 0 качени килограми от началото на бременността, пак секцио (поради що ли изпитвам ужас от сега, да ме питате не знам на какво основание), баткото сега е на море а аз подгатвям за бебе и първолак (завидна ситуация) Cry. Да сме здрави и всички бебешоци да се родят лесно  Hug
Желая ви всичко дето ви е на ума! Heart Eyes

# 250
  • Sofia
  • Мнения: 21 709
Иска ли питане... добре дошла, бъди редовна в писането и си запиши щърков гсм, да разаберем хубавата новина, като му дойде времето! Hug
И на теб всичко най- ! Grinning

# 251
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404

Цитат
Да се запиша ли
-хмм на мен що ми се струва че си се записвала при нас newsm78 newsm78 newsm78...
Нишо и да не си  както  вика Моренска-сиак ли питане.
Аз до сега ако знаете кви луди са ме  прихванали-лепя мидички на саксиите ни.взела съм едно Ц200 и мажа ,лепя,духам, абе смях в залата.Човек без работа точно Joy Joy Joy Joy

мойто мъж  утре пак заминава и аз пак оставам самотна  гарга ooooh!Поне майка ми е тука...че от утре и тя се мята на чистка вкъщи Mr. Green..
Аз само ще дзяпам Peace

# 252
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
охх Снежи -честита ти девятка...

Ами зми го обучавай вече твоя мъж да пуска принтера и да се мята на орото Joy Joy

Аз имам следния въпросец към тебе...Аз примерно като си подам болничния който ще ми го напишат в болницата  като постъпя за раждане--и след това като го подам  на работа какви други  документи трябва да дам на работа...някви декларации по различни освен тази която си я подавам още от първия ми болничен има ли..Или не.. newsm78..че да съм подготвена не да  стане после  олялия Whistling

# 253
  • Мнения: 10
в сряда имам запазен час при козметичката ми за епилация,
но около мен твърдят че не е желателно да се ползват подобни процедури преди раждане, даже една мама, родила наскоро ми го подтвърди, аз лично не виждам причина, но ще се радвам да споделите и вашето мнение, защото се убедих, че тук е мястото за истината  Simple Smile

# 254
  • Мнения: 1 745
Мацки,да ви ппедупредя,че може аз да поведа хорото-сега сигурно пак ще ходя на запис,а чета ,че ако са учестени тоновете правят секцио по бързата процедура .Така че стискайте палци.Аз съм яко спечена,колкото и да се старая да не съм,за да не му се отразява...Не мога да съм спокойна и това си е.Имам и ужасно главоболие от няколко часа...Абе нямам думи.
Чао от мен.Надявам се и се моля всичко да е ОК.  Praynig

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт