Жена роди в тоалетна

  • 3 650
  • 74
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 456
Абе да забременее не е толкова малка, мисля аз!
А и да износи детенцето без да се забележи......ох, не знам.
Важното е, че мъника е добре и ще живее!!!

# 46
  • София
  • Мнения: 6 363
ужасяваща и оскотяваща неграмотност в България на 21-ви век. деградацията на бедното селско население е просто невероятна.
като не искаш детето, дай го за осиновяване - хората чакат на опашка.
и животно да го наречеш не става, животните общо-взето не си убиват малките.

# 47
  • София
  • Мнения: 622
Оказа се, че хич не е малка.....
http://www.monitor.bg/article?sid=&aid=129327&cid=20&eid=1134

# 48
  • Мнения: 2 309
Мамка им мангали селски...

# 49
  • на село
  • Мнения: 3 916
 
В такъв случай си е напълно умишлено, освен ако не е с умствени отклонения.

# 50
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Жената била психично болна...



http://www.focus-news.net/index.php?id=n760073

Последна редакция: пт, 10 авг 2007, 22:57 от secretgarden

# 51
  • София
  • Мнения: 622
Мамка им мангали селски...
Абе май не са от малцинството, психично болна е жената.

# 52
  • Мнения: 2 401
Отвратително!  Това, че го  постваш тук и то така описателно.

# 53
  • София
  • Мнения: 622
Отвратително!  Това, че го  постваш тук и то така описателно.
Shocked Не съм автор на деянието, нито на статиите в нета, а и това е Клюкарник- не е Майки, Искам дете и т.н. Защо четеш тогава?! И все пак- съжалявам, ако съм ти развалила вечерята.

# 54
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
махам го  ...   Hug

# 55
  • Мнения: 920
Прочетете Една помакиня разказва.
И един разказ на Мопасан. Слугиня, подготвила всичко, но изведнъж се оказват 2 - близнаци.

# 56
  • Мнения: 17 546
ужасяваща и оскотяваща неграмотност в България на 21-ви век. деградацията на бедното селско население е просто невероятна.
като не искаш детето, дай го за осиновяване - хората чакат на опашка.
и животно да го наречеш не става, животните общо-взето не си убиват малките.
Чакат на опашка поради безумната бюрокрация, а иначе домовете са пълни с деца. И циганчета и българчета, но някой знае ли, какъв кошмар е да пожелаеш да осиновиш дете и изискванията ти да са само да е здраво и да е българче, което се вижда твърде префърцунено на бюрократите, щото на запад осиновявали наред, без оглед на етнос и здравословно състояние. Само дето там живеят нормално след като осиновят дете, а тук се крият заради шантави хора, които си мислят, че те са призваните да разкрият тайната на осиновяването, и получават 18 лв.детски за да си гледат детето и да го лекуват, ако не дай си Боже се окаже и болно и го разберат доста след осиновяването (да допълня, че в дома давайки детето прекрасно са знаели, че е болно, а пък детските лекари в поликлиниката са толкова некадърни, че 3 месеца не разбират за страшната диагноза, която е нелечима!). А то не е печка или пералня в гаранция и не на всеки ще му даде сърце да го върне след като го е избрал и го е гледал известно време. Казвам го, защото имам подобен пример пред очите си години наред. А за хората с психични отклонения вече няма отчет и грижа и се плодят без дори да знаят какво правят! Страшно е! (това не е много по темата, но така ми дойде от вътре да го кажа)

Последна редакция: пт, 10 авг 2007, 23:17 от Ramada

# 57
  • Мнения: 5 478
Е, възрастта не е определяща за забременяване. Има момичета, които на 14 раждат. Майката на мой познат го е родила на 15...

Како Сийке, представям си картината с акушерките носещи бебето и циганката... А за тази, която си удушила детето и го сложила в кутия за обувки просто не знам какво да кажа. Хора всякакви...

Непонятно ми е как може да си зарежеш бебето в тоалетната, тази жена със сигурност не е добре психически... 

# 58
  • Мнения: 139
Роди ме мамо с късмет , пък ме хвърли на смет .

По-скоро "Роди ме мамо с късмет, пък ме хвърли в клозет"

# 59
  • Мнения: 502
Чак не мога да повярвам... Shocked

Добре,че е живо и здраво милото,родено е с късмет явно.

Общи условия

Активация на акаунт