Хлебарки и бебе

  • 2 776
  • 17
  •   1
Отговори
# 15

От няколко години вкъщи няма нито една хлебарка - свекър ми пръска с някакъв препарат за растителна защита май - Регент. Но тогава синът ми не беше роден. Не съм убедена, че е напълно безвреден, но поне е ефикасен. Ако има къде да се изнесете за ден-два...
[/quote] А къде живеете,ние живеем в 18 етажен блок,нали се сещаш че изтребването им е почти невъзможно.

# 16
  • Мнения: 689
Преди ползвахме Килтокс и бяхме много доволни, но сега с малкия няма как да напръскаме. Ползваме тебешир против насекоми и всякакви подобни гадини - доволни сме.

# 17
  • Мнения: 1 924

 А къде живеете,ние живеем в 18 етажен блок,нали се сещаш че изтребването им е почти невъзможно.

Така е.За старите и големи блокове единственият шанс за спасение е едно мощно пръскане едновременно в целия блок-от мазета до последен етаж, и постоянна поддръжка.
В стария ми апартамент повечето комшии са пенсионери и нямат финансова възможност да пръскат често;да не говорим,че точно на долния етаж смахнатият дядка събира билки и какви ли не боклуци, от което хлебарките просто налазваха Sick

Общи условия

Активация на акаунт