Вече съм от друга категория

  • 5 542
  • 73
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 685
"ПОЦИ каза-КАРДИО"-да ме прощава Praynig Peace

# 61
  • Мнения: 4 678
Ще се пуска май нова тема-Скачайте на въже Joy
За прасците това е най-добро Peace

# 62
  • Мнения: 1 685
Ще се пуска май нова тема-Скачайте на въже Joy
За прасците това е най-добро Peace

 HugАма аз те цитирах за корема Peace Heart Eyes Laughing

# 63
  • Мнения: 6 958
Ще се пуска май нова тема-Скачайте на въже Joy
За прасците това е най-добро Peace

Въжето помага да, но и кардиото не лъже в това отношение, според мен  Peace

# 64
  • Мнения: 7 263
 Hug Hug Hug
Чак сега видях че сте писали тук! Ще скачам щом трябва - поне вече шанса да сляза при комшията отдолу е по-малък Flutter

# 65
  • Мнения: 4 678
Вече се обърквам,понеже пиша и на лични
Lennyh,упражнения за зала или дома

# 66
  • Мнения: 7 263
Вече се обърквам,понеже пиша и на лични
Lennyh,упражнения за зала или дома

И двете моля те!
Защото сега през лятото не стигам много до залата, но на есен ще почна редовно да ходя.

# 67
  • Мнения: 4 678
За прасец сложих Peace
Има  и друго за прасец,но то е стандартно и всеки го знае .
Упражнението стъпил на стъпало Peace
Слушам Маркус Милър и направо откачам #Crazy #Crazy #Crazy
Така че в следващите часове може да пиша и глупости Embarassed
http://www.vbox7.com/play:cc04969e

Последна редакция: вт, 14 авг 2007, 22:49 от Поци

# 68
  • Мнения: 1 339
http://good-times.webshots.com/photo/2212361540079307817ukfqHD

на тази снимка както ще се досетите съм кълбовидния преобладаващ предмет с бежов панталон и оранжева тениска ooooh! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed



http://good-times.webshots.com/photo/2525174930079307817jTvOcT


Май не е нужно да пиша кое е преди и кое след  hahaha hahaha hahaha


Много добри резултати. Браво  Grinning Grinning Grinning  Имам чувството, че на снимката "След" изглеждаш по-младичка  Thinking

# 69
  • Мнения: 2 199
Аз не бих те посъветвал да ядеш всички храни-според диетолога ти Peace

Поясни моля те!

Значи той каза - вече няма нищо забранено за теб, постепенно вкорвой нещата които са били забранени, като внимаваш за грамажи и калории.
Каза да избягвам пържени и силно подправени храни, както и да внимавам с консерванти и много сол и мазнини.
Но цитирам "Можеш дори да изядеш парче торта, но си премери останалите неща така че да не нарушаваш броя на калриите за деня".

А колко калории ти трябват на ден ?

Иначе честито, и аз съм против диетите те са временнен резултат
А
балансираното хранене - начин на живот  Wink
  bouquet

# 70
  • Мнения: 7 263


Много добри резултати. Браво  Grinning Grinning Grinning  Имам чувството, че на снимката "След" изглеждаш по-младичка  Thinking


 Laughing Laughing Laughing Ха ха хааааа благодаря ти sisin4e приемам го като комплимент!!!  Embarassed Embarassed Embarassed

Не намерих равностойни снимки - в смисъл на снимката след най-малкото съм и с прическа и един вид изглеждам по-барната така да се каже  hahaha hahaha
Докато другата е доста небрежна от края на една уморителна командировка.
А и да не забравяме, че килцата в повече състаряват бая поне на мен сантиметрите и килограмите буквално ми свалиха едно 4-5 години визуално.

Айля - диетологът ми сметна че най-добре е да приемам 1600 калории / между 1500 и 1800/, но той определи  1600 за оптимални и аз правя възможното да спазвам стриктно указанията. Калориите са сметнати като за ниска активност, по-горе обясних че тренирам но все пак не съм супер спортистка и понеже през останалат част от деня работата ми е супер статична, решихме да заложим на по-нисък калораж. Доволна съм вече седмица от как се храня нормално и си гравитирам около 58 килограма. Дано успея да се справя така и занататък.

# 71
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Голяма разлика има от двете снимки Peace,браво за това че си се стегнала

# 72
  • Мнения: 306
Лени, за колко време го постигна този резултат. Иначе и аз като теб съм се нацелила от 72 да стана 58 кг. Ама толкова далечно ми се вижда!

# 73
  • Мнения: 7 263
Лени, за колко време го постигна този резултат. Иначе и аз като теб съм се нацелила от 72 да стана 58 кг. Ама толкова далечно ми се вижда!

djini_selena Стартирах в началото на март, снимката която е след е правена в края на юли много малко преди окончателно да приключа свалянето на килограми. Сега след морето съм 59 и половина, което предвид това че съвсем бях отпуснала колана там - ядох и пица и спагети и сладолед и палачинки е повече от приемливо. Тази седмица още тук таме имам по някое прегрешение, но вече влизам яко в релсите на РХ и намалявам сладкиште до два пъти в седмицата максимум. Тестата  също минимум. Продължавам да наблягам на месо и зеленчук и се надявам така да вървят нещата и за в бъдеще.

Общи условия

Активация на акаунт