Имате ли завещание

  • 1 379
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Нямам какво да завещая - никакво недвижимо имущество, никакви коли, яхти, диаманти и други скъпи вещи.
Но темата ме насочи към едни други мисли - при евентуален развод кои вещи в дома са купувани на мое име и кои на името на съпруга ми? Thinking Мисля, че телевизорът, компютърът, съдомиялната и някои от мебелите са мои, но ще взема пак да проверя гаранционните карти Mr. Green

Всичко, което е купено след брака се дели на две при развод, няма значение на чие име е  Wink
То всичките ни покупки - компютър, спалня, хладилник и т.н. са на името на мъжа ми и какво от това  Laughing всичко на две  fight ако се развеждаме де  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 216
аз все още съм наследник( живи и здрави родители, и семейство), като стана осигуряващ( като доиде време за завещание) ще направя обезателно, вклю4ително и фонд погребение и други подобни, трябва да се грижим докато сме живи

# 17
  • София
  • Мнения: 4 423
Не и не смятам да правя, ако съм жива и здрава, един ден, ще продам всичко, ще разделя парите и ще им кажа да правят това, което смятат за добре.
От завещанието на баща ми, до днес не виждам бял ден, не ми върши никаква работа - оспорва се от всякъде.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 408
Има, Борис.
Иди в служба по вписванията и сам ще се увериш.
Аз имам какво да завещавам, но засега нямам много наследници.
Ако, живот и здраве, нещата се променят, ще кажа изрично волята си в завещание.

# 19
  • Мнения: 1 299
Ми нямам завещание още - крехко агнешко съм все пак Flutter

# 20
# 21
  • Мнения: 274
Моят отговор го няма.
Нямам завещание, защото при евентуална неприятна случка с мен - всичко ще наследят дъщеря ми и мъжа ми.
Мъжът ми има завещание. Дори му се налага да го актуализира от време на време. Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 185
Нямам,ама няма и какво да завещавам Mr. Green

# 23
  • Мнения: 1 568
И аз!Само дето искам да ме кремират и да ме изсипят в центъра на града,че обичам навалицата! Joy

Общи условия

Активация на акаунт