Побеляващи коси

  • 1 267
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 483
Аз знам че от честото боядисване се появяват белите коси.

# 16
  • Мнения: X
Първо си е до ген, естествено, но побеляването се засилва при недостиг на желязо и магнезий Peace Кръвна картина би показала дали имаш ниско серумно желязо - имаш ли открита анемия? В нашето семейство всички са анемични и побеляването започва към 25-тата година. Tired

Последна редакция: ср, 15 авг 2007, 12:48 от Анонимен

# 17
  • Мнения: 2 723
Мдам, и аз в отбора... Ако преди си позволявах да прескачам боядисването някой месец, сега май нямам шанс  Confused

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Боядисвай се с естествения цвят на косата ти.

Или оцветител за коса, покрива белите косми и предава лек червеникав отенък на кестенявата коса.

# 19
  • Мнения: 3 537
Изрусявах се,боядисвах се,сега реших да си оставя косата да почине и какво да видя-имала съм вече бели косми. LaughingЗа сега са около 10  и повече ще станат,но няма как. Confused

# 20
  • Мнения: 249
на 27 съм и имам доста бели косми и то от 2 години Cryот тогава съм на кичури,така е най-добре според мен за начало,вече като побелея повечко и не могат да се скрият с кичури ще я боядисвам цялата.

# 21
  • Мнения: 1 669
Баща ми е на 58 години и има пет - шест бели косъма, леля ми е на 67 и няма нито един, баба ми

почина на 73 год с катранено черна коса. Винаги съм си мислела, че и аз ще бъда като тях. На 32 год

нямах нито един бял косъм, но се събудих от операцията с по три-четири бели косъма по двете

слепоочия. Мисля, че генът е отстъпил пред стреса. Е, направих си руси кичури и сега съм си ок. Peace

# 22

Общи условия

Активация на акаунт