Какво правихте когато....

  • 3 537
  • 74
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 993
Караха ме да казвам стихотворения...Играехме на "развален телефон". Много малко спомени имам от това време newsm78 Трябва да съм била на 5-6 newsm78 Опитвах се да пипна пламъка на свещта. А имахме и газена лампа Grinning

# 61
  • Мнения: 419
Rolling Eyes Само аз ли не помня? Rolling Eyes
Не си само ти  Thinking  #Crazy newsm78
Изаура я помня, но режима - не  Sick

# 62
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
вечеряхме с нашите, а любимото ми занимание беше да си играя с восъка на свещите.

# 63
  • Мнения: 19
и аз не помня Sad, помня само че спираше тока но за малко-което все пак не беше режим Thinking,а просто повреда. Когато прочетох историйте на другите ме хвана яд, че не съм имала подобни лични моменти...вие сте късметлийки Peace

# 64
  • Мнения: 11 607
...гледах часовника кога ще дойде тока.....

# 65
  • Мнения: 2 697
Мноого добре си спомням онова време...Наиграх се на табла и карти с баба ми за цял живот напред Mr. Green

# 66
  • Мнения: 2 386
Издайническа тема -  Mr. Green - веднага става ясно кой в коя декада е бил..

Аз помня, беше страхотно.. Стояхме с баба в/у акумулиращата печка и ме учеше да умножавам и деля (на свещ). Бях най-добрата първокласничка.  Laughing
Дядо разказваше разни истории за Мъглиж и за къде ли не..
Пеехме също. Heart Eyes

# 67
  • София
  • Мнения: 2 079
Говорехме си кой как е прекарал деня, играехме карти, табла, вечеряхме, имахме газена лампа, а от тогава имаме и газова готварска печка в къщи.
А от восъка на свещи правех различни фигурки, печати, рисувах на хартия, а после оцветявах с боя .... Така се научих на разни техники на рисуването (не че мога да рисувам, ама друго си е да знаеш ....  Whistling).

# 68
  • 1st floor
  • Мнения: 9 117
 а през деня спираха ли го , или само вечер? вече не помня newsm78
чудно ми е как са работили магазините и всички останали...
ако сега спират тока през два часа , моята работа отива на кино...

# 69
  • Мнения: 25 649
И през деня го спираха - къде повреди, къде режим...
И в училище сме учили на тъмно.  Laughing
А магазините си работеха - тогава затваряха рано, още по светло. Или на свещи караха.
Режим на тока имаше на няколко пъти през годините, но накрая беше най-гадно - когато беше през 2 часа.  Sick

# 70
  • Мнения: 453
През този период си опърлих миглите, докато си пишех домашното и се чувствах като дебил после, че пиша домашни по това време  hahaha

# 71
  • София
  • Мнения: 3 249
Мечтаех си пред прозореца и гледах белеещия се сняг навън... беше ми хубавичко и уютничко, всичко беше възможно....
Искааам пак режим!

Аз искам същите усещания, но не и при същите обстоятелства. Днес се замислих какво ще правя, ако ми спира токът през 2 часа - е, ще го преживея, но вероятно ще ми е ужасно нервно и трудно да съчетая бебешкия режим и всички домашни задължения с палене и гасене. Sick

# 72
  • Майничка
  • Мнения: 12 584
Точно от този през два часа имам незабравим спомен - имам изпит по стара френска литература, уча цяла нощ - 2 часа на лампа, 2 часа на свещи, а в съседната стая се вихри купон - 2 часа с касетофон, 2 часа с китара... 

# 73
  • Мнения: 46 526
Майка ми използваше времето да готви (газова печка), а ние дремехме  Tired

# 74
  • Мнения: 750
Издайническа тема -  Mr. Green - веднага става ясно кой в коя декада е бил..


Шшшшшт... Mr. Green,не разконсперирвай автора! Wink
То4но си смятах...кой бил пети клас тогава....дара-бара,зна4и сега е .... Crazy!
Друг бил студент...  Crazy
Ами така се разбира кой,кой набор е! Whistling

Общи условия

Активация на акаунт