Холандска Тема - 13 (не фатална)

  • 11 107
  • 282
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 7 914
Milika
 за първи път чувам тука за подобно отнощение...ама  да си нямаш собствено паркинг място си е Sick
в предната ни къща( ергенската на мъжО) нямаша паркинг място и все бяха едни изчесления кога да се приберем , че да паркираме поне на две преки от дома...а в събота вечер си беше направо поход от колата до вкъщи Mr. Green

сега поне си е уредено.. не че 1-2 пъти не ни паркираха на местото( има си номерче) и после се правят , че не били видели ooooh! Naughty

за сушилните
 да попитам вие и дрехи ли пускате?...мен ме е страх, че я къси, я тесни ще излязат Thinking
 а ползвате ли ароматизатори за сушилните? newsm78

# 271
  • Мнения: 1 910
Milika, вече няма да се учудя и тук на нищо. Преди няколко дни пристигна един расов холандец с количка и огромен леген + лопата. Напълни си го с пясък от детската площадка и си замина.  Crazy

звездичка , то си пише на етикетите, кои могат в сушилня. Би трябвало да няма проблеми, си мисля аз. По-вероятно да ползваме ароматизатор. Толкова хубаво миришат тези на Робейн...

# 272
  • Мнения: 7 914
7of9
ами пише ама аз още не мога да се престраша Rolling Eyes

# 273
  • северно море
  • Мнения: 321
Добро утро Hug
Аз ползвам ароматизатор за сушилнята.Както е казала 7of9,гледаш на етикетите дали са за сушилня или не.Аз съм от доста време  съм        с такава и досега дрехите нито са отеснели или станали по-къси Peace
Звезди ти само се престраши,после има да се 4удиш защо си 4акала толкова Wink
Лек ден от мен

# 274
  • Мнения: 1 559
а ползвате ли ароматизатори за сушилните? newsm78

Аз ползвам едни кърпички на Робайн,миришат мн хубаво дрехите,и излизат едни меки и пухкави,да ти е кеф да се бършеш после с кърпата.

# 275
  • Мнения: 247
7оф 9,
има само няколко модела на Miele,koито са клас  B-разликата в употребата на електроенергия между клас А и В е 0,01.Ние също искахме да вземем възможно по -икономична/аз доста трудно се навих по принцип на сушилня като знам как лапат ток  #Crazy/,та за това тази която избрахме е от нов клас и е 10 % по-икономична от клас А.Във БСС такива уреди имат стикер със зелен контакт.Успех при избора

# 276
  • Мнения: 1 910
eddita, 0.1 евро ли е разлика имаш в предвид?
Ние уж изчислявахме по сегашни цени, между А и Б разликата е 20 цента на сушене. В краткосрочен план може би наистина няма смисъл класа, ако не се ползва много. Но знам ли колко ще я ползваме.

# 277
  • Мнения: 247
7оф9,ами не не е центове,но сега не искам да говоря наизуст   newsm78 понеже не съм сигурна,мисля че беше 0,1 киловата на едно сушене,но ще проверя и пак ще пиша.  Hug

# 278
  • Мнения: 7 914
eddita
кой модел си купихте? newsm78
кога ще почва пак даскалото? Thinking

Mari-7
именно...ама нали знаеш колко е трудната първата стъпка Rolling Eyes



уф, ние пак отразихме една разходка...ама аз пак не прецених добре времето...навън слънце пече и аз се помъкнах по къс ръкав и разходката я превърнах нв маратон..голяяям студ.... зима ли идва, що ли? newsm78

# 279
  • Мнения: 247
Звезди,трябва да видя допълнително номера на модела,че не го помня  Joy
Не зима иде ами.... Mr. Green
Училището тази година ще го оставя да почива  Sad,не съм си взела 1 изпит и пропускам.

Приятен ден ние отиваме да скиторим с малкия терминатор   bouquet

# 280
  • Мнения: 1 110
Хей хей моми4ета Hug
Аз се загубих от хоризонта ама в БГ не си пуснах нета само за 2-3 седмици та такаааа
До преди уикенда времето бе6е супер топло т.е врЪхтъ по моите разбирания ама сега е мра4но и понавалявва Confused
Ина4е дребния хвана малко цвят и не е толкова прозра4ен, а и аз де, ама него много го е страх от морето и стой само по малко 4е да си събере миди4ки. Осаналото време сме в детския кът (в морската градина във Варна) и от пързалките на коли4китре и на патетата. Еииии на толкова патета се повозих 4е ше ми държи влага за догодина даже Laughing

Не мога да из4ета вси4ко назад ама Оранжево Небето роди ли?

Поздрави и цунки на вси4ки

# 281
  • Мнения: 496
Здравейте Холандски дами Flutter
Вмъквам се във вашата темичка само да попитам как би се превела на Холандски специалността "човешки ресурси"?
Мерси предварително Hug

kariluis, как си, мила? Пак ли движиш напред-назад из европата  Wink

# 282
  • Мнения: 7 914
хайдее време за нова темааа

Общи условия

Активация на акаунт