Препоръчайте ми хотел на брега на морето...

  • 20 935
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 966
Не зная.
Засега са 80лв...
Звънни да питаш по тел...Предполагам сумата спада.

# 16
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Благодаря

# 17
  • Мнения: 588
И аз търся за две деца и трима възрастни
две стаи на брега на морето (да не влачим всичките подробности по дюните)

Но мисля че до към 20-25 лв на стая ще дам не повече Simple Smile

Някой да знае такъв хотел?

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Но мисля че до към 20-25 лв на стая ще дам не повече Simple Smile

хехехехееееее, твърде оптимистично  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 588
Що?
Току що един приятел се върна от Несебър и каза че сезона супер слаб (според него там никога не е било толкова празно и толкова презастроено)
Та - чисто нови хотели, тазгодишни 4* предлагат нощувки по 6 лв на легло!!!  В Несебър два видял такива
(е, все още са незаконни сигурно та това им е уловката)

Но аз бях Юни на море, така ми се радваха че съм взела две стаи, че на крака ми идваха собствениците на хотела (20 лв на легло - 3*) само че беше на около 20 метра от дюните и на още 100 през пясъците до плажа, та не ми беше много комфортно да нося малкия и всички пояси и неща до плажа та стояхме повече на басейна в хотела

Та все си мисля че мога да намеря и за края на Август легла за по 20-30 лв
но! на брега искам, продължавам да ровя

А, горе гледам съм казала на стая, не на стая бре на легло имах предвид

# 20
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
, не на стая бре на легло имах предвид

така се съгласявам Wink

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 6 931
Що?
Току що един приятел се върна от Несебър и каза че сезона супер слаб (според него там никога не е било толкова празно и толкова презастроено)
Та - чисто нови хотели, тазгодишни 4* предлагат нощувки по 6 лв на легло!!!  В Несебър два видял такива
(е, все още са незаконни сигурно та това им е уловката)

Но аз бях Юни на море, така ми се радваха че съм взела две стаи, че на крака ми идваха собствениците на хотела (20 лв на легло - 3*) само че беше на около 20 метра от дюните и на още 100 през пясъците до плажа, та не ми беше много комфортно да нося малкия и всички пояси и неща до плажа та стояхме повече на басейна в хотела

Та все си мисля че мога да намеря и за края на Август легла за по 20-30 лв
но! на брега искам, продължавам да ровя

А, горе гледам съм казала на стая, не на стая бре на легло имах предвид
Къде ги тези хотели с по 6лв леглото?

# 22
  • Мнения: 832
Аз толкова хотели съм разгледала, докато избирахме къде да ходим на море, но хотел 4 звезди за 6 лв. на легло не съм видяла, а и не мисля, че е възможно, особено пък на брега на морето.
Ние ще сме ето тук от вторник
http://evridika.kvartira.bg/
Някой беше дал линк на хотел елеганс и ми се струва, че на една от снимките видях нашия точно до него.

# 23
  • В кошера...
  • Мнения: 527
Ето и от мен-на самия бряг е - www.pinkovi.multiply.com - чисто ново!

# 24
  • София
  • Мнения: 4 397
Ето и от мен-на самия бряг е - www.pinkovi.multiply.com - чисто ново!
Този го гледах ама нерзбрах в самия Несебър ли е или на пътя м/у Равда и Несебър  newsm78

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 6 931
на пътя е

# 26
  • София
  • Мнения: 160
Ето и един от мен :
http://www.southbulgaria.com/productdetails.aspx?id=288
На първа линия, между Несебър и Равда /до хотелите на Велчев ../ обаче стаите са само 8. Виж снимките /ходила съм там и наистина е така както е на снимките, че и по-хубаво/Тези цени са обявени в началото на лятото - сега може и да са по-ниски /ако сезона е бил празен.../ За още инфо - пиши на лични

# 27
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз толкова хотели съм разгледала, докато избирахме къде да ходим на море, но хотел 4 звезди за 6 лв. на легло не съм видяла, а и не мисля, че е възможно, особено пък на брега на морето.
Ние ще сме ето тук от вторник
http://evridika.kvartira.bg/
Някой беше дал линк на хотел елеганс и ми се струва, че на една от снимките видях нашия точно до него.

Ние се върнахме от Елеганс.
Точно бяхме до вашия "евридика".
В Евридиката ходихме да ядем всеки път.Имаше и детски столчета за хранене,което ни беше голямо удобство за малкия.
И хотела е хубав./Между другото вкусно готвят.../в нашия уж пишеше,че има ресторант,а се оказа,че предлагат само салати и скара/

От нашия впечатления-ами доволни сме.Като изключа това,че ни изгониха на 7-ия ден,понеже всичко им било резервирано.Та ходихме пак до съседен за още два дни.
/Закуската не беше хубава./

Единствения минус за мен беше,че плажа е мръсен,както споменах и в друга тема.
Зоната пред Вридиката и Елеганс е на свободен принцип с чадърите.Т.е.ти си носиш.
Което пак е плюс.



Общи условия

Активация на акаунт