За тайния живот на админи и модове

  • 5 483
  • 129
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 299
Какво сте ги захапали тия модове и администратори бре  Crazy
За какво ви е да сте на тяхно място
Аз ако бях администратор - банове нон стоп  ban

# 16
  • София
  • Мнения: 3 099
Изпълзяха адвокатите!!! Mr. Green

# 17
  • Мнения: 871
Какво сте ги захапали тия модове и администратори бре  Crazy
За какво ви е да сте на тяхно място
Аз ако бях администратор - банове нон стоп  ban

Недей че с тая завка ще те прилапкат newsm43

# 18
  • Мнения: 212
Аз ако бях администратор - банове нон стоп  ban
Ми то не че сега е нещо по-различно де  Grinning

# 19
  • Мнения: 1 299
Какво сте ги захапали тия модове и администратори бре  Crazy
За какво ви е да сте на тяхно място
Аз ако бях администратор - банове нон стоп  ban

Недей че с тая завка ще те прилапкат newsm43
Голяма чистка ще падне.... Трябва да си много....търпелив човек, за да си администратор....или мод.... иначе бутончето за бн ще почервенее от натискане  newsm65

# 20
  • Мнения: 274
Аз пък все още не мога да се ориентирам кой е мод, кой е админ?! Blush newsm78

Модовете се срещат често. Не получават критики, биват често цитирани, подкрепяни,  HugHeart Eyes и др.




Потребителите с по милион мнения са такива, май. Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 25 641
Тц. За нищо не се натискам.  Naughty
Просто ми е интересно колко ли подмазвания има тук, при професионалистите, щом са толкова често срещани при децата - дето уж са чисти и невинни душици...
Да обсъдим ми се искаше - кой как е свикнал да се преборва за благата.  Mr. Green
Честно, много ми е любопитно какви ли кореспонденции се вихрят на ЛС? Естествено, не очаквам да бъдат цитирани, но все пак... Нещо така, обобщено...   Wink Mr. Green
Абе, това Клюкарник ли е или напреки?  Joy

ПП Моля, явните ги виждаме всички! Не е за това темата. Въпреки че едно такова съвсем очевадно мазнене ме наведе на мисълта да пусна темата. Спокойно, в друг форум беше.  Peace
Искрено се надявам администраторът, за когото беше предназначено, да е усетил умисъла...  Praynig

# 22
  • Мнения: 4 736
Писала съм във връзка с тема. Наистина ли мазненето и в това се е превърнало в поредната мода тук?

# 23
  • София
  • Мнения: 1 750
Миглена_Аллауи, броя мнения не са фактор. Гледай звездичките и цвета им, а и титлите под ник-а.

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
рангове

# 25
  • Мнения: 212
....Абе, това Клюкарник ли е или напреки?  Joy
Ами и аз това се чудя. От доста време нито една клюка не се е родила тук. А уж било клюкарник... Че то тук трябваше да се вихрят здрави клюки а то ... много възвишено стана напоследък... все едни такива възвишени теми се обсъждат. Загърбихме клюките ей... никакви клюкарки не сте да знаете. Аз да бях клюкарка ама не съм от тия, как Сийке, не съм.....  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 25 641
Аз да бях клюкарка ама не съм от тия, как Сийке, не съм.....  Mr. Green

Не те знам дали си, дали не си, ама имаш голям потенциал - развивай го!  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 212
Аз да бях клюкарка ама не съм от тия, как Сийке, не съм.....  Mr. Green
Не те знам дали си, дали не си, ама имаш голям потенциал - развивай го!  Mr. Green
Старая се ама вие не ми помагате. Simple Smile
наистина си мисля че тук няма нито една сериозна клюкарка. ако бяхте клюкарки на място тук трябваше да се вихрят истински клюки от сорта на коя модка с кой админ е спала за да получи мястото на модератор или нещо подобно. а пък то.... направо е клуб на примерните домакини. никой не смее една клюка да разкаже като хората....

# 28
  • Мнения: 2 792
 Не мога да си представя да срещна админ или мод на живо, страшно ще се притесня, те са невероятни, страхотни хора, истински герои и звезди   bouquet  bouquet  bouquet

# 29
  • Мнения: 1 299
Не мога да си представя да срещна админ или мод на живо, страшно ще се притесня, те са невероятни, страхотни хора, истински герои и звезди   bouquet  bouquet  bouquet

Бря  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт