За тайния живот на админи и модове

  • 5 469
  • 129
  •   1
Отговори
# 90
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Ако някой по немско реши да ми се подмазва, да предупредя че ми омекват капачките от Edel Marzipan.

# 91
  • Мнения: 984
Като си представя колко бебета са откърмени със съветите и помощта на Бу...
Не е подмазване! Blush Благодаря ти Бу за отдадеността! Hug

# 92
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Ако някой по немско реши да ми се подмазва, да предупредя че ми омекват капачките от Edel Marzipan.



шЪ знам вече  Heart Eyes

# 93
  • Мнения: 2 199
Цитат
А, да. Има ЛС-та, на които не отговарям, макар и много рядко. Айля, може би си писала на мен.


 Naughty Не беше на теб , но не ми отговориха  Blush
Няма значение, ЛС беше с цел да питам, а не да искам нещо

# 94
  • Мнения: 6 993
На мен никой не ми се подмазва. Модераторите ги избираме на съвет. Кандидатури на някой, който  се е подвизавал по-малко от 6 месеца, хич не се и поглеждат. Имаме си и списък с такива, които ама никога никога няма да станат модератори.
Иначе обикновено се занимавам с псуващи и нагли субекти. И теми, които пускат за 12344534 път.

# 95
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
на последно място в живота ми, бих се вълнувала от тайния такъв на модки и админи.

# 96
  • Мнения: 1 671
Тъй някак изместихте темата на разговора... Thinking

Трябваше да излъчим кандидатури за наградата на публиката
"Бан за мод-а".

Пък вий на вазелинова терапия го обърнахте Naughty

Що бе?

# 97
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
... За Коледа - прасенце, за Великден - агънце, за Богородица - бостан с дини...  Whistling
Как да стана мод? Бързо!
П.П. Киселото мляко овче ли е, че друго не ям. Mr. Green
П.П.П. Отговорът "Не, Василисо, само мозъкът ти е овчи" ми хрумна първо на мен!

# 98
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Трябваше да излъчим кандидатури за наградата на публиката
"Бан за мод-а".

Тази я печеля служебно.
Ако на друг мод са му искали оставката три пъти - да заповяда да си ги премерим.

# 99
  • Мнения: 490
 newsm78 Честно, не разбрах смисъла на темата? Embarassed

# 100
  • Мнения: 6 993
О, на мен много повече от 3 пъти са ми я искали. Хехе. Само дето аз съм админ и трябва да си я подам сама Mr. Green Това няма да стане скоро, колкото и нерви да хабя в този форум. Кефи ме властта Mr. Green

# 101
  • Мнения: 11 607
Подземния живот на модовете, а??????

Ох, колко много обичам определени лица от форума - модове, съфорумки.......ама срам ми е да го призная пред тях...Те обаче сигурно чувстват каква любов от мен струи към тях на ЛС.......

Мода има невероятната интуиция да чете между редовете.......

# 102
  • Мнения: 3 034
Модовете не са хора. това са извънземни. не можеш да ги видиш, пипнеш, пък за подмазване ... нЕма смисъл да се 'абиш...
 не знам, някои казват, че били виждали Мис Бу.....ама аз не им вярвам много...

# 103
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Видях една дето много прилича на нея, ей така, от снимките като гледам.
Ама не посмях да купувам кисело мляко и сирене, че да не се харча - я, ако не е тя  Rolling Eyes

# 104
  • Мнения: 3 034
bim_bam, няма смисъл да купуваш каквото и да било. нали ти казах - извънземни са. захранват се глупости на потребители посредством жички в пс-тата, бучнати в главите им....

Общи условия

Активация на акаунт