Защо когато питате за имена...

  • 2 781
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
моето ще е Д. В.Александров(по бащина фамилия),но дядото е Димитър и сега водя преговори да е Д.В.Д.
Аз съм Д.Х.Д. и искам сина ми да е така-по-лесно е !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Peace
newsm78 не разбрах нещо

# 31
  • Мнения: 1 568
Едва ли някоя бъдеща мама се доверява на 100% на резултатите от разни анкети или питанки за имената.Всеки си решава сам,а форумските мнения са някакъв ориентир.В крайна сметка човека прави името,а не името човека.

Точно така е! Peace

# 32
  • някъде
  • Мнения: 4 955
моето ще е Д. В.Александров(по бащина фамилия),но дядото е Димитър и сега водя преговори да е Д.В.Д.
Аз съм Д.Х.Д. и искам сина ми да е така-по-лесно е !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Peace
И моят син взе името на дядо си, така че сега сме с различни фамилии! Peace но такава е традицията в родата на мъжа ми

# 33
  • София
  • Мнения: 1 076
Странно, защо ми се струва че 90% от майчетата не са прочели първия пост.
Никой не пита защо пускате такива теми, а защо не слагате и фамилията, за да се избере приемлив вариант. Освен това никой досега не каза дали все пак е избрал името избрано от мнозинството.

# 34
  • София
  • Мнения: 7 193
Аз казах - не го избрахме  Mr. Green
Не избрахме нито едно от тези, за които бях пуснала анкетата, измислихме друго.

# 35
  • Мнения: 11 607
Не слагат фамилия, защото тук все пак е форум и малко или много някои искат да останат анонимни.....Особено има по-рядко срещани фамилии и биха били разпознати......Заради анонимността.....това е отговора според мен.

# 36
  • Мнения: 1 733
Също добре звучи Емил Розов  Sick hahaha
То на тази фамилия каквото и име да сложиш, все така ще звучи.

# 37
  • Мнения: 4 111
И все пак, има ли някой, който си е кръстил детето на водещия резултат в анкетата? Кажете за един само. Ще се радвам да видя смисъла на тези анкети.

# 38
  • София
  • Мнения: 3 249
...Освен това никой досега не каза дали все пак е избрал името избрано от мнозинството.

Казах. Обясних и защо съм пуснала анкетата.

А фамилията си не съм виждала нужда да упоменавам. Това наистина би имало смисъл, ако се избира измежду по-българско звучащи имена и такива със западен (източен) привкус. Peace

# 39
  • Bapнa
  • Мнения: 762
моето ще е Д. В.Александров(по бащина фамилия),но дядото е Димитър и сега водя преговори да е Д.В.Д.
Аз съм Д.Х.Д. и искам сина ми да е така-по-лесно е !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Peace

 newsm78 newsm78 newsm78 Ди Ви Ди  Whistling

# 40
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Аз мисля,че от анкетите избираме кое име най ни харесва,а после родителите си решават кое звучи най-добре вързано с фамилията Peace.Затова не пускат и фамилиите

# 41
  • Мнения: 4 111
Може би си права, но повечето започват с нещо от рода на "Ау, помагайте, много съм затруднена, не знам какво да правя, помогнете ми".

Общи условия

Активация на акаунт