Чатите ли когато сте сами?

  • 2 778
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 212
не ме кефят празните флиртове в чат
Друго си е да пипнеш, нали? Mr. Green
Виж как знаете само  Wink

# 31
  • Мнения: 750
Tакава тема преди време беше разисквана май в Татковци. Въпросът за гузната съвест и криенето и ровенето в на другия хронологията няма да разсиквам. Искам само да попитам с какво по- безопасно е едно запознанство в дискотека и на чия съвест ще тежи погледа, дето сте хвърляли на въпросния субект, а после сте се прибрали при половинката, ама само физически сте до нея? Па ако се е разминало само с погледа, пак е добре.

# 32
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Да, но не само, когато съм сама.
Скоро открих, че така мога да си упражнявам забравения почти немски, а с английския долу-горе се оправям.
Интересно ми е. Нямам проблем със съпруга, който пък има регистрация в елмаз.ком. Не крия, че съм омъжена, че имам две деца. А когато има намеци за флирт, тогава отклонявам или прекъсвам. По-интересни ми са общите приказки и разказите на отсрещния за страната, в която живее.
Снощи например научих доста за Германия и училищата там(това ме интересуваше) и за Кипър и обучението в колежи там.
Чатовете не са само за свалки и тинейджъри, могат да се водят и смислени разговори.

# 33
  • Мнения: 9 865
Да, Лиляна, това е ок, но криенето на снимки, което авторката прилага не е ок, а пък ровичкането в хистори е просто нелепо. Освен това нали само си чатят защо да скрива сникмките, да не ядосва мъжа си ли...
И аз съм си чатила с един френец да си упражнявам езика, той учи в СУ и постоянно дрънкаше да сме се видели, но аз нямам интерес от подобни тъпотии, а пък и всички с които чатя, вкл. и френеца мъжа ми ги познава и знае за тях почти толкова колкото и аз.

# 34
  • Мнения: 750
Lilqna, абсолютно съм съгласна с това! Така в момента аз си упражнявам руския. Само дето си говяорим за музика и понякога за децата. Понякога доста полезна информация може да се обмени по чата.
На въпроса- когато съм сама чатя, стига да не съм ангажирана с друго.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 795

Чатовете не са само за свалки и тинейджъри, могат да се водят и смислени разговори.
Съгласна съм с това. Малко след като родих се запознах на кю с някакъв научен работник в Германия. Българин, занимаваше се с генетични изследвания. Интересни работи пишеше за проекта си. На мъжа ми обаче не му хареса да си чатя с някого така и прекъснах контакта.
Редактирам се. Авторката доколкото разбрах си е избрала две-три по-хубави снимки и си ги изпраща. Да се чуди човек чати ли, предлага ли се.

# 36
  • Мнения: 164
Да, но не само, когато съм сама.
Скоро открих, че така мога да си упражнявам забравения почти немски, а с английския долу-горе се оправям.
Интересно ми е. Нямам проблем със съпруга, който пък има регистрация в елмаз.ком. Не крия, че съм омъжена, че имам две деца. А когато има намеци за флирт, тогава отклонявам или прекъсвам. По-интересни ми са общите приказки и разказите на отсрещния за страната, в която живее.
Снощи например научих доста за Германия и училищата там(това ме интересуваше) и за Кипър и обучението в колежи там.
Чатовете не са само за свалки и тинейджъри, могат да се водят и смислени разговори.
Peace

# 37
  • Мнения: 164
да предлагам се Peace,100 евро на час Grinning
желаещи има ли Wink

# 38
  • Мнения: 164
Да, Лиляна, това е ок, но криенето на снимки, което авторката прилага не е ок, а пък ровичкането в хистори е просто нелепо. Освен това нали само си чатят защо да скрива сникмките, да не ядосва мъжа си ли...
И аз съм си чатила с един френец да си упражнявам езика, той учи в СУ и постоянно дрънкаше да сме се видели, но аз нямам интерес от подобни тъпотии, а пък и всички с които чатя, вкл. и френеца мъжа ми ги познава и знае за тях почти толкова колкото и аз.

100 евро  bouquetна час.Всички които си разменят снимки ли се предлагат според тебе?
Изкарахте се големи анчелчета, почти като във форума на бг мама е.Наистина преувеличавате....

# 39
  • София
  • Мнения: 4 966
Вярно преувеличават.
Голям праз,ако ще и флирт да има.
Ебаси да не сме се заровили с този брак. Whistling

# 40
  • Мнения: 2 212
Да има флирт, и водка да има, аз съм за  Mr. Green изобщо не се имам за моралистка, ама ако има тя, да не му се рови в неогивте хисторита, също - open relationship, right?  Laughing

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 795
да предлагам се Peace,100 евро на час Grinning
желаещи има ли Wink


Ти си знаеш. Познавам една госпожа дето така си чатеше от в къщи с чужди мъже. Беше много горда от това. Така си го начука и то сама, че и се видя тесен света. Работите стигнаха до съд. Не ми се разправя.
Ама каквото си направиш сам, никой друг не може да ти го направи.

# 42
  • Мнения: 185
Случвало се е Mr. Green

# 43
  • Варна
  • Мнения: 25 292
 Имам една любима фраза по случая(тя става и за съседната тема-за фразите):"Ако не те е страх-ходи в гората,но да знаеш,че рано или късно ще срещнеш мечка и тя ще те изяде и хич няма да и пука,че ти може да си там и само за гъби!"
 

Тази мисъл ми хареса Laughing
По темата - не, не ми е интересно да си чатя с непознати. Само с 2 приятелки си приказваме от време на време.

# 44
  • Мнения: 389
Тцъ, вижда ми се твърде уморитално да водя разговори за опознаване с непознати, заради упражняване на език или да разбера нещо за дадена страна. Ако искам да науча нещо - питам чичко Google и чета.  Naughty

Да не говорим пък там с пращане на снимчици и не знам какво ... щуротии. Беше то едно време като чатих ... га бяями млади ...  Crazy

Като съм сама си гледам нещичко по образователните канали, шия, гризкам плодове или чета книжка. Като има нет - говоря с приятели, с които вече нямаме възможност да се виждаме или си работя по мои си неща.  Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт