Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 21

  • 24 978
  • 518
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 11 340
ОК, мерси предварително, Мики! Hug

# 31
  • София
  • Мнения: 2 623
Моля ако някой мисли да поръчва нещо тези дни
нека ми пише  Praynig  Имам 1-2 неща и ще съм
много благодарна   bouquet

# 32
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
я, похарчете по един лев и тук http://www.detebg.org/logged.html
Всеки може да подкрепи равния достъп до образование на децата с увреждания като изпрати дарителски SMS с текст DMS RAMPA на номер 1 56 56 (за абонатите на М-TEL) или на 17 777 (за абонатите на GLOBUL и vivatel).

# 33
  • Мнения: 1 225
Момичета, да ви питам: Получава ли ли сте мейл с анкета?
Как се процедира?
Благодаря предварително.

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
За колко време отговарят на мейл?
Зависи, първия път ми отговориха за 2-3 дни, а втория - когато им писах вече гневния мейл  #2gunfire, ми отговориха чак след седмица, а дали не беше и малко повече  newsm78

На мен ми отговориха на следващия ден на въпроса защо ми липсват неща в колета. Отговориха ми да изчакам  #2gunfire Смятам утре да повторя писмото  Twisted Evil и така до победата

# 35
  • Мнения: 870
Днес отидох да си взема поръчката от Ягодката и ми извадиха и пакета от Ларедут, много съм щастлива, макар че няма нищо за мен... за мъжа ми едно долнище на Адидас, малко му е широко, но става, ще го носи; тениска на Адидас, точно му е, много е хубава и 3-те тениски за 1.80е, за тези пари са си много добре  Simple Smile

# 36
# 37
  • Мнения: 633
момичета и моята поръчка от 26,07

# 38
  • Варна
  • Мнения: 443
Запис  Flutter

Аз май ще отида да проверя тия дни ш митницата - че и аз чакам от 31.07  Mr. Green И после от 04.08 Simple Smile

# 39
  • Мнения: 855
Виждам, че някои са получили поръчките си от 30.07. , дано и моята от 30.07. пристигне, утре ще отида да проверя до пощата за всеки случай  Praynig

# 40
  • Мнения: 381
И аз чакам някой да разясни за офертата с тази анкета.И аз я получих днес, но нищо не вдявам.Накакви 10% ,но за какво точно става въпрос newsm78

# 41
  • Русе
  • Мнения: 659
Аз днес съвсем случайно минавах покрай митницата. Въобще даже не се надявах да съм получила от 30.07. като знам предния път какво чакане чаках и ми казаха, че днес е пристигнала, така че ако отидете на място може и вашите поръчки да ви чакат.

# 42
  • Мнения: 1 204
днес си взех порьчката от 28.07 беше в пощата  Mr. Green много сьм доволна утре ще се похваля с нещицата 
Joy  Joy  Joy  Laughing

Последна редакция: пн, 13 авг 2007, 22:39 от Jvd

# 43
  • Мнения: 651


Maцки, тези сандали ги продавам-не си отговарят на номера, малки са ми....ние с големите крака .... Sick
Отговарят на 40-41. за мацка с по-тънък глезен от моя, тоест с нормален  Grinning Grinning Grinning
Страхотно качество,много елегантни.
Продавам ги за 18 лв.


http://www.laredoute.fr/vente-les-sandales-compensees-en-corde.a … t=1&hasprev=1

# 44
  • Мнения: 651
http://www.laredoute.fr/vente-superstar-ii-adicolor-d-adidas.asp … t=1&hasprev=1

а  тези са просто фантазия!!!!!!!!Цената е направо скандална! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт