Правите ли анален секс?

  • 409 617
  • 243
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 323
Не.
Само 1 път съм правила,но ще ми бъде за последен. Crossing Arms

# 31
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Правили сем няколко пътии сигурно пак ще правим, защото мъжа ми всеки път си пита, и от време на време му минава номера.
Все пак толкова години заедно двойката трябва да мисли за малко разнообразие под каквато и да е форма.
Първия път много ме болеше, даже на другия ден и като се смеех ме болеше.
Но ако те преразположат добре мисля, че проблема е никакъв.
Също.
Но откакто съм майка не сме правили Embarassed

# 32
  • София
  • Мнения: 5 727
Нещо не ми хареса и му го казах и спряхме,не ме закача за още.Всеки път имах усещането ,че съм над тоалетната чиния,и нещото вместо да излиза се мъчи да влезе  smile3515. Май не съм по тоя секс.

# 33
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Всеки път имах усещането ,че съм над тоалетната чиния,и нещото вместо да излиза се мъчи да влезе 
При липса на... подходящо настроение, такова е усещането Crazy

# 34
  • София
  • Мнения: 5 727
И какво трябва да е настроението  newsm78

# 35
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
за какво ми е чеп, като си имам хемороиди за таз цел?  Thinking

# 36
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И какво трябва да е настроението  newsm78
Laughing За сексуалната възбуда иде реч Wink

# 37
  • София
  • Мнения: 18 679
за какво ми е чеп, като си имам хемороиди за таз цел?  Thinking
JoyШани изчерпа темата Joy

# 38
  • София
  • Мнения: 5 727
за какво ми е чеп, като си имам хемороиди за таз цел?  Thinking
newsm62


И какво трябва да е настроението  newsm78
Laughing За сексуалната възбуда иде реч Wink

Тя си я има щом съм решила да пробвам ,реших,че говориш за нещо друго

# 39
  • Linz
  • Мнения: 11 619
за какво ми е чеп, като си имам хемороиди за таз цел?  Thinking
JoyШани изчерпа темата Joy
Чак да й завиди човек Mr. Green Аз още нямам Crazy

# 40
Това е като карането на велосипед. Отначало се страхуваш да опиташ и заклеймяваш тези, които го правят като "хулигани", невъзпитани и т. н. т. Постепенно осъзнаваш предимствата на този начин на... придвижване и започваш да завиждаш за уменията на "хулиганите". Ако/когато се престрашиш да опиташ, все още нямаш опит и не можеш да контролираш всички необходими мускули за упражнението. Затова е добре да имаш партньор, на който можеш да разчиташ - човек с достатъчно опит, за да те въведе в тънкостите на играта, търпелив и грижовен. Първите опити обикновено завършват с леки повърхностни наранявания, чувство за срам и непълноценност. Ако продължиш с опитите, идва момент, след който този спорт носи единствено удоволствие - откриваш един нов свят с много възможности за творческа изява и самоусъвършенстване. Необходимо е единствено да не предприемат рисковани маневри и е желателно да се носи подходяща екипировка. С други думи: спазвайте Закона за движение по пътищата.  Joy

# 41
  • София
  • Мнения: 5 727
Отначало се страхуваш да опиташ и заклеймяваш тези, които го правят като "хулигани", невъзпитани и т. н.

Не съм съгласна с това твърдение  Naughty

# 42
  • Мнения: 106
Ние също правим  Mr. Green Първия път ми беше странно, но после хм, няма да се впускам в подробности  Laughing Много зависи от техниката, позата и как да кажа - откога не сте ходили до тоалетна  Joy

# 43
  • Мнения: 9 865
За последното си има клизма, мисля, че и Руска спомена.

# 44
  • Мнения: 10 758
Правя.
Сичокото дупка обичам да ми е запълнено.

Общи условия

Активация на акаунт