Вмъкни се в летните си дрешки 3

  • 5 358
  • 153
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 346
Момичета от днес съм твърдо с вас. Вчера си изчислих калориите, които съм поела за деня и ми призля  Embarassed, много му отпуснах края и е време да се стегна. В очакване съм на МЦ и се чувствам надута като балон, а кантара сутринта така ме сюрпризира, че ....  #Cussing out
Днес ще пропусна лунната, защото до вечерта ще съм озверяла от глад и ще проваля всичко, започвам с плодчета и дано успея  baby_neutral
 ДОРИНДА мисля, че елдата се вари на каша, провери в готварския, там имаше някакви рецепти.
СлеДи оТ СълЗи   ти колко дни направи вече  newsm78, страшна воля имаш   bouquet
aira7 страхотен резултат, поздравления   bouquet
Миранди успех на изпита  Peace
*=*KиСчЕ*=* ти отказа ли се от "Японското чудо" newsm78, аз вчера бях решила да започна тази диета, но днес нещо се разколебах...
Зимичка хайде връщай се и разказвай  Hug

# 106
Здравейте момичета! Радвам се, че отново ви откривам тук  и то с добри постижения. Сълзичке радвам се за твоето постижение, много добре PeaceАз бях малко на море, но иначе съм пълен провал относно диетата. Отново се връщам тук и се надявам да успея, но ще видим. Успех на всички

# 107
  • Мнения: 893
Доринда, честит рожден ден, мила Simple Smile))
От всичко по много ти желая Wink

# 108
  • Мнения: 346
baloniЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ДОРИНДИЧКА! baloni


Бъди много здрава, щастлива, обичана и нека живота ти е пълен с много любов и незабравими моменти!   Hug

# 109
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Благодаря ви моми4ета  Hug Hug Hug
Само половината от това,дето ми го пожелавате да стане ще съм на 7то небе  Party

А елдата....може и на яхния,но днес си я направих на десерт.....1л соево мляко,1 4аена 4аша елда/вари се 12мин/,после се слага 1 ванилия и шепа орехи,като изстине 2л мед.....да ви е сладко.

# 110
  • Мнения: 6 958
Здравейте  Hug

Ауууу ДОРИНДА - Честит Рожден Ден (извинявай за закъснението)   bouquet Да си жива и здрава и много успехи мила  Heart Eyes

...

Момичета благодаря ви за пожеланията, взех си изпита и вече съм ок' в това отношение, но следват и други такива, но не чак толкова трудни и важни...

...

От днес започвам с плодово-зеленчуковата диета, дано успея... Някой да има започващ днес?  newsm78

Вие как сте?   bouquet

# 111
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Миранди, Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ти сама си го написала:"няма на4ин да няма на4ин"...дерзай Peace

# 112
  • Мнения: 893
Момичета, имам усещането, че съм минус още едно кило, но е рано да се каже Simple Smile))

Утре ми е крушов ден, дано ми е вкусно  #Crazy

# 113
  • Мнения: 346
Миранди, аз още не съм започнала, все се опитвам, но МЦ-то ми играе лоши шеги. Вчера прегреших с пакетче солети, а вечерта изядох и едно яйце със салатата. Днес отново е ден първи и дано е успешен.

СлеДи оТ СълЗи дано -1 кг е факт, защото усилиятата ти трябва да бъдат възнаградени.  Hug

ДОРИНДА рецептата за елдата е интересна, ще я пробвам  Peace

# 114
  • Мнения: 893
Миранди, аз още не съм започнала, все се опитвам, но МЦ-то ми играе лоши шеги. Вчера прегреших с пакетче солети, а вечерта изядох и едно яйце със салатата. Днес отново е ден първи и дано е успешен.

СлеДи оТ СълЗи дано -1 кг е факт, защото усилиятата ти трябва да бъдат възнаградени.  Hug

ДОРИНДА рецептата за елдата е интересна, ще я пробвам  Peace

Стеф...На мен вчера ми свърши Rolling EyesИ аз не се чувствах особено комфортно - подута, преяждаха ми се разни неща, но сега съм добре...Врвам, че и при теб нещата ще се наредят... Hug

Момичета...От Талия 80 днес съм 67, 5  Crazy

# 115
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Миранди, аз още не съм започнала, все се опитвам, но МЦ-то ми играе лоши шеги. Вчера прегреших с пакетче солети, а вечерта изядох и едно яйце със салатата. Днес отново е ден първи и дано е успешен.

СлеДи оТ СълЗи дано -1 кг е факт, защото усилиятата ти трябва да бъдат възнаградени.  Hug

ДОРИНДА рецептата за елдата е интересна, ще я пробвам  Peace

Стеф...На мен вчера ми свърши Rolling EyesИ аз не се чувствах особено комфортно - подута, преяждаха ми се разни неща, но сега съм добре...Врвам, че и при теб нещата ще се наредят... Hug

Момичета...От Талия 80 днес съм 67, 5  Crazy


Хей,това е 4удесно  Peace

Стеф,а ако знаеш как разхлабващо действа тая елда  ooooh!  #Crazy НЕВЕРОЯТНО.Не трябва 4ай,хап4ета или други боклуци.Аз нямам проблеми по принцип,но това е 4удесно средство.

# 116
  • Мнения: 1 817
Ехо! Grinning
Привет хубавици!  bouquet

# 117
  • Мнения: 893
Ехо! Grinning
Привет хубавици!  bouquet

Зима, ти се завърна   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 118
  • Мнения: 346
ZiMa много се радвам, че отново си сред нас  Hug  Heart Eyes Hug Heart Eyes

ДОРОМ имам един пакет елда от няколко месеца, ако е в срок ще пробвам, зариби ме  Mr. Green

СлеДи оТ СълЗи ти си отличничката в тази тема, БРАВО  smile3501
Постигна завидни резултати Hug. Много ме вдъхновяваш, днес започвам по твоята схема и ще хапвам грозде, дано успея  Praynig

Миранди поздравления за изпита   bouquet и успех с диетата, аз за себе си реших да пробвам с монодиета.

# 119
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Ехо! Grinning
Привет хубавици!  bouquet

Добре завърнала се  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes
Разказвай.......

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт