заядливи ли сте във форума?

  • 5 087
  • 156
  •   1
Отговори
# 75
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
 
Рангът ми не позволява да чета потребители с под 3000 мнения. Сори  Hug

Боже, а аз се напъвам, като си мисля, че ще ме забележиш. Имам оше 482 мнения до този момент ooooh!

# 76
  • Мнения: 417
Това нещо не мога да го разбера. newsm78
Искаш да кажеш,че се ебават с мен ли?


Твоето мнение даже не съм го прочела  Hug Рангът ми не позволява да чета потребители с под 3000 мнения. Сори  Hug
Извинявай!Къде хвърча и аз.

# 77
  • Мнения: 920
И много мразя израза Като си пуснала тема, трябва да очакваш да чуеш и различни мнения. Няма пък да играя така. Искам да чуя колко съм добричка, а свекървата - лоша. 

# 78
  • Мнения: 103
Защо само аз съм използвал думата скандалджия с уточняващото "малко".. не е честно.. колко съм заблуден, то това било едно прекрасно място, където всички се обичат, тц, пак не съм в час Rolling Eyes

# 79
# 80
  • Мнения: 7 263
Не, и затова винаги ми става супер гадно когато някой заяде мен или моя виртуална дружка.
Мразя скандалите и в реалния и във форумския живот.
Ако нещо или някой ме дразни просто го заобикалям.

# 81
# 82
  • Мнения: 5 539
Не знам, има различни мнения по въпроса.

# 83
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Мнооооого рядко някой ми е вдигал нервите до такава степен, че да тръгна да се заяждам /2-3 пъти до сега/. Избягвам откритите конфронтации. Но не си мълча, ако някой тенденциозно ме предизвика.

# 84
  • Мнения: 3 861
Понякога

Омръзна ми да съм толерантна  Crossing Arms

# 85
  • Мнения: 2 792
 Как въобще ти хрумна, този въпрос  Shocked Естествено, че тук никой не се заяжда, ето и анкетата го потвърждава.

# 86
# 87
# 88
  • Мнения: 46 520
Не.
Но много често изопачават думите ми и търсят под вола теле, което ми е неприятно  Rolling Eyes явно аз не умея да се изразявам като хората, здраве да е ...

# 89
  • Мнения: 184
Да, малко.   Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт