За ветераните във форума и отношението към тях

  • 6 597
  • 169
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 6 167
ами не, не съм чувствала ничие отношение нито, като съм била новак с 2 публикации, нито сега с 5 хиляди.
не ми пука в общи линии - говорим си.

# 136
  • Мнения: 3 405
Жозефина, и аз питах преди амнайсе постинга за дефиниция. Не казват. Wink

Ветераните са такива по призвание. Някои стават ветерани с първия си постинг, други, колкото и да се пънат да трупат побликации никога няма да станат ветерани.

# 137
  • София
  • Мнения: 3 432
Всъщност, скритата опция отговаря на виртуалното ми инкогнито.
Идеята да ме възприемат само, според ума ми, думите, които казвам и да ме оценяват, изключвайки визията ми за мен е уникална провокация.
Употребвам я, с ясното съзнание, че не искам да приближавам виртуалното и реалното пространство.
Харесва ми да проетирам личностите отсреща според същия признак, блясъка на чистия ум, така да се каже.
Фантазията ми работи на пълни обороти, относно хората, които са успели да ме провокират.
Останалите не забелязвам, без значение нови или стари, "дирски" майки, 'форумски" майки или по какъвто и там признак да се разделят.

# 138
  • Мнения: 11 607
Не им стигат на някой житейските комплекси, ами и имат и комплекси по отношение на броя на публикациите......

Няма да се подмазвам на никой, но определено ми е много приятно с определени лица в определени теми....Какво е тема за футбол без Стрелче, Джей Джей и Рони напр.?

# 139
  • Мнения: 5 370
Жозефина, и аз питах преди амнайсе постинга за дефиниция. Не казват. Wink

Ветераните са такива по призвание. Някои стават ветерани с първия си постинг, други, колкото и да се пънат да трупат побликации никога няма да станат ветерани.

ooooh! ooooh! ooooh!
Радвам се, че се върнах на работа преди повече от година, честно ти казвам. И влязох отново в Реалния свят. И си намалих броя на публикациите. Laughing

# 140
  • Мнения: 7 837
И ние се радваме  Hug

# 141
  • Мнения: 2 792
 Не вие срам спамите в темата на Стрелчето, сега ще дойде да ви се скара, ветеранки, с ветеранките.

 птица, всъщност първите тестови страници на форума са от края на 2002, активен е и 2003,но май (не месецът) бумът почва след 2004, ако има някакво значение. За мен лично няма.
 

# 142
  • Мнения: 3 405
Стрелче, за малко да пусна тема "За новаците във форума и отношението към тях". Още ме сърбят пръстите, но размишлявам  Thinking
Дали ще се напълни с жалващи се новаци или, напротив - с агресивни и опасни? Дали ще има равновесие  newsm78

Ако съм отнесла плувката може някой друг да я пусне.

# 143
  • София
  • Мнения: 3 432
Крайно време е да се яви мама К в ДиС да докладва за контрацептивите с алтернативно предназнанчение на старите пушки.
И аз чакам дефиниция за "стар"потребител, въпреки, че идеята да ми лепнат подобен етикет изобщо не ме блазни,
Винаги бих предпочела "млад".
Затова и реших да пиша в клюкарника активно, за да си остана вечно млада.

# 144
  • Пловдив
  • Мнения: 23 739
Не вие срам спамите в темата на Стрелчето, сега ще дойде да ви се скара, ветеранки, с ветеранките.

 птица, всъщност първите тестови страници на форума са от края на 2002, активен е и 2003,но май (не месецът) бумът почва след 2004, ако има някакво значение. За мен лично няма.
 
Ъхъ, тогава почна бумът, като застана отдолу на Гювеча.

# 145
  • София
  • Мнения: 2 210
Мисля, че носталгията ви, дами, е част от някаква зона на комфорт, която поради динамиката на Нещата не е възможно да бъде статична, неизменчива и да ви принадлежи по един или друг начин.
Форумът е като самия живот - пълен с необратими процеси и нови хора.

Ех Ивонска, Ивонска, аман от новаци като теб  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
И аз тва казах една страница по-нагоре Mr. Green
Крайно време е да ги обсъдим на кафе тия съвпадения Wink

# 146
  • Мнения: 7 114
Няма да се подмазвам на никой, но определено ми е много приятно с определени лица в определени теми....Какво е тема за футбол без Стрелче, Джей Джей и Рони напр.?

А така  Mr. Green Питам се и аз  Whistling
Тема за футбол, когато има футбол.  Mr. Green (щото тук-пере и там-пере ...) Тези отчетна тема съм я изтървала в темата на Бу.
Сега сериозно. Цоцич ме подсети, че си имам критерии да не забелязвам броя на публикациите. Интересува ме какво пише даден потребител. И след като съм забелязала, че го има, не следя оборотомера му, нито тъпомера му. Малко емоция вкарвам, но това няма нищо общо с броячите. Пък и те не са такива, каквито бяха.  Wink Който е тръгнал да участва във форума с единствената мисъл, че отброените му мнения са въпрос на престиж, да го прави. Аз и тогава ако не си заслужава няма да го забележа.

# 147
  • Мнения: 920
Мисля, че носталгията ви, дами, е част от някаква зона на комфорт, която поради динамиката на Нещата не е възможно да бъде статична, неизменчива и да ви принадлежи по един или друг начин.
Форумът е като самия живот - пълен с необратими процеси и нови хора.

Ех Ивонска, Ивонска, аман от новаци като теб  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Точно затова харесвам новаците.
Не носят багаж, не са обременени от предразсъдъци и страхопочитание пред дойаенките.

# 148
  • София
  • Мнения: 3 099
Точно затова харесвам новаците.
Не носят багаж, не са обременени от предразсъдъци и страхопочитание пред дойаенките.

Почитам някои. Но страх, баце не'ам! Mr. Green  Heart Eyes лиг  Heart Eyes лиг  Heart Eyes лиг

# 149
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Липсва ми Сладуранка85. Мнооого любвеобилен новак Hug

Общи условия

Активация на акаунт