За ветераните във форума и отношението към тях

  • 6 576
  • 169
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Нещо много задълбавате в тия форуми Rolling Eyes, на кой му пука какво кого и защо клати - стари, нови, ай сиктир! Капризи.
Аха, има нещо такова! Толкова емоции хвърлени по толкова незначително нещо!?
Заслужава ли си?

# 31
  • София
  • Мнения: 3 099
Не ми пречат нито по-старите, нито по-новите. С някои ярки изключения, но това няма връзка с брояча.

# 32
  • sofia
  • Мнения: 7 477
1. Залепва се като гербова марка за някоя групичка. Ако го харесат "ветераните", както казваш, започва едно невъобразимо, неудържимо лигавене, което може би за останалите е симпатично, но на мен лично не ми харесва. Гнусничко е.



eto това винаги страшно ме е дразнело.И то важи не само за по-новите потребители,а изобщо.КОму е нужно това лигавене и мляскане Close..........Ми ,оби4айте се бе,мляскайте се,що трябва цял форум да става свидетел.Ужасно е като се изтъпан4и постинг с лиги  Close

Ина4е,на мен не ми е направило някакво кой знае какво впе4атление негативизъм към мен щото имам 100000000000000000 мнения.Не 4е много пиша ,ама за 2 години не съм срещала злобарки,пък и напоследък хи4 не се връзвам на форумите.Не ме интересува кой и защо   си 4опли по дупките ,4уди се къде да си избие коплексите и т.н.Има доста по-важни неща  Peace

Стрел4е,споко пиле,не се нерви Simple Smile

# 33
  • Мнения: 3 782
Има и 4 вариант, който избрах аз, когато бях новак - Влиза и започва да пише в темите, които го интересуват  Peace

Този е най-безконфликтен. Четеш си, пишеш си...Не си тук, за да те забележат и не си съдираш задника с тази цел.


Аз например също почнах така, дори като се сетя за случая... Еми регистрирам се към една фирма и ми трябваше информация и така се зарибих по тези форуми, ама какво да направя като ми е интерсно. Незнам аз и не познавам много хората тук,но не съм усетила негативно отношение към ветераните. По0скоро има такова към новаците. Wink

# 34
  • София
  • Мнения: 6 363
едва ли някой те е заял само заради броя на мненията ти. по-скоро се е подразнил от съдържанието на някое твое мнение и като не е имал други начини да поспори и изрази противоположно мнение - хванал се е за това. в реториката на това му викат "аргументум ад хоминем". не оспорваш мнението на опонента, а самия него.

ето, лавендер има повече мнения от теб, но казва, че не е усетила подобно нещо.

не се впрегайте прекалено много на каручката "стари/нови"

# 35
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Аз пък съм стар потребител с малък брой публикации! Чувствам,че не ме взимат насериозно Twisted Evil

 Twisted Evil
На моменти дори ми шъткат да ходя в ъгъла да се срамувам  Sunglasses

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Никакво по-различно отношение не съм забелзала към мен , пък и твоите мнения Стрелче не са чак толкова много , даже са изключително малко за толкова време във форума. Излагаш се, честно. За тези 3 години си могла да се понапънеш и да направиш поне 10 хил. постинга

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Нещо много задълбавате в тия форуми Rolling Eyes, на кой му пука какво кого и защо клати - стари, нови, ай сиктир! Капризи.
Аз за толквоа години така и не разбрах кои бяха старите и новите. Случва ми се на срещи да дойде някоя форумка да ми се представи и аз  мигам, мигам на парцали викам "ооо, да,да" а изобщо не я знам коя е. После се оказва, че била стара форумка

# 38
  • Мнения: 212
Не мога да повярвам на очите си направо  Shocked Shocked
Жените тук във форума се делят на стари и млади потребители.  Shocked Осъзнайте се бе ей.... това да не ви е казарма. Само в казармата съм чувал и преживял делението на стари и млади войници... Ама в казармата е някак естествено... А тук в този уж свободен форум да се делите на стари и млади.... Някоя чавка явно ви е изпила акъла.... Скоро очаквам някоя "стара" потребителка да ме накара да направя 100 лицеви опори като новобранец.... Смешки...

# 39
  • Мнения: 377
едва ли някой те е заял само заради броя на мненията ти. по-скоро се е подразнил от съдържанието на някое твое мнение и като не е имал други начини да поспори и изрази противоположно мнение - хванал се е за това. в реториката на това му викат "аргументум ад хоминем". не оспорваш мнението на опонента, а самия него.


Тъкмо щях да напиша почти същото, въпреки че не съм наясно с реториката. Много често забелязвам във форума, че споровете се приемат лично и вместо да стане нормален диалог се започва с лепене на етикети, обсъждане на деца, мъже, външен вид и съответно броя мнения /много или малко/.
Аз лично се стремя да не обръщам внимание. Не ми е приятно да общувам с хора, които вместо да изразят противоположна позиция започнат да ми обясняват, че съм тъпа, ненормална, грозна, дебела, "нова", "стара" и т.н. - нито виртуално, нито реално.

# 40
  • Мнения: 417
Аз пък някой път се засягам от ветераните.Като някой новак пусне някоя тема,която е обсъждана вече се почват едни забележки...едно чудо, като от рода:пусни си търсачката,що не търсиш....и т.н.Не мислят,че един новак не знае как се търси(на мен лично още ми е трудно) и пуска тема за да попита за това,което го вълнува.Това,че вие сте тук от 5 год. примерно и сте обсъдили всички теми,не значи че другите трябва да седят и да си траят.То така няма да има форум.Тук има всякакви хора и ги вълнуват различни неща,така че като сте писали 15 000 пъти по една и съща тема ами не пишете,просто е подминавайте.Ама вие не(някой де) трябва веднага да се направи забележка.Общо взето е това което не мога да приема и разбера.

# 41
  • София
  • Мнения: 5 727
Не им обръщай никакво внимание,просто някой хора се чудят как да избиват комплекси тук и като видят някой по напред с материала от тях и почват със злоботията си  Peace

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Аз обикновено не гледам броя на мненията на потребителите, не си следя и моите. Където ми е кеф в момента там пиша. И напоследък се задържам повече в клюките, понеже това ме вълнува...Но не съм се сблъсквала с негативизъм от страна на нови или стари потребители.

# 43
  • Мнения: 4 473
едва ли някой те е заял само заради броя на мненията ти. по-скоро се е подразнил от съдържанието на някое твое мнение и като не е имал други начини да поспори и изрази противоположно мнение - хванал се е за това. в реториката на това му викат "аргументум ад хоминем". не оспорваш мнението на опонента, а самия него.


Естествено, че не само заради броя публикации ми скачат. Всъщност, май не формулирах по най-добрия начин темата си. Исках да коментираме именно тенденцията, когато някой не намери друг начин да защити позицията си - да се хваща за статистиката. Ако нещо ме дразни тук, пък и не само, то това е натъртването на мнение, неистовото му налагане и нетърпящо възражения, а не, естественото според мен, само да се изложи и при нужда да се аргументира.

# 44
  • Мнения: 25 610
Скоро очаквам някоя "стара" потребителка да ме накара да направя 100 лицеви опори като новобранец.... Смешки...

Ей, ти, новобранеца! Атом!  Joy

Общи условия

Активация на акаунт