За ветераните във форума и отношението към тях

  • 6 599
  • 169
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 354
  Де Ваня, обърка темите. И на мен ми липсва, беше много сладка.

# 151
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не съм ги объркала. Постът ми е във връзка с "лиг Heart Eyesлиг Heart Eyes" на Ивонска Mr. Green
Пък и Сладуранката е събирателен образ на добронамерения новак. Да каже носителката на авторските права. Гледам, че чете.

# 152
  • Мнения: 3 447
Сладуранката остана в миналото, заедно с добронамерения новак. Новият новак е агресивен, скъсва се да пуска теми за анален секс, за да бъде забелязан и като цяло излъчва едно "ааамаха".

# 153
  • Мнения: 3 268
Всъщност, скритата опция отговаря на виртуалното ми инкогнито.
Идеята да ме възприемат само, според ума ми, думите, които казвам и да ме оценяват, изключвайки визията ми за мен е уникална провокация.
Употребвам я, с ясното съзнание, че не искам да приближавам виртуалното и реалното пространство.
Харесва ми да проетирам личностите отсреща според същия признак, блясъка на чистия ум, така да се каже.
Фантазията ми работи на пълни обороти, относно хората, които са успели да ме провокират.
Останалите не забелязвам, без значение нови или стари, "дирски" майки, 'форумски" майки или по какъвто и там признак да се разделят.
Както винаги Ази,с интелигентния си изказ ми прави впечатление и напълно се съгласявам с поста й.Не ме интересуват броя на мненията,а самите мнения.Простотията я надушвам от далече,а изрази от сорта "аре маааа" говорят много повече и от 10 000 мнения.Форумът го открих едва когато дъщеря ми тръгна на градина.До тогава не можех крак да подгъна,камо ли да вися във форуми.Лошото е,че много от влизащите тук се вземат прекалено на сериозно.Теми за свирки и анален секс изобщо не забелязвам.

# 154
  • Мнения: 73
За мен няма "стари" и "нови" във форума. Всички сме равнопоставени по смисъла на Мрежата - свобода на достъп, информация, изказ! А това, че някой се изживява като доайен си е негова претенция и проблем. Чувствам се прекрасно в този форум и всеки може да си избира теми. Не одобрявам пренебрежнието, което се подразбира от някои изказвания, но това също е субективна преценка. Няма как да не се създадат общности, относително затворени, след като има майки, които с години стоят у дома, гледат си децата и копнеят за общуване. Същото се отнася и за тези, които са лишени от пълноценен жив контакт и намират удовлетворение тук. Мисля, че всичко е наред. Приветствам добронамерените, на язвителността и игнорирането си старая да не обръщам внимание, както и на претенцията  - "ние сме по-.., защото откриваме вашите правописни грешки". Признавам си, че и аз  влязох в тази тема, за което съжалих, щом си спомних посланието:"Пръв да хвърли камък този, който е безгрешен." и "Не съди, за да не бъдеш съден!" Лек ден на всички  bouquet

# 155
  • Sf
  • Мнения: 808
Нямах време да изчета всичко, но идеята ми е ясна.

Не мисля, че има по-различно отношение на стари към млади потребители. И аз съм от 2005 с малко брой мнения. Има толкова много нови и интересни потребители, които внесоха още различни гледни точки, нови запознанства и много хумор!

И да не изглеждам наивно неусведомена, моля покажете ми къде в кои теми има неоснователно, пренебрежително или обидно отношение от стари към млади потребители. Моля  Grinning

Форумът освен, че дава много информация, е също така и за забавление!!! Не го забравяйте и не се връзвайте, че Митка81 е казала нещо страшно и необратимо на Сватя60  Laughing

И да ви кажа още нещо, когато се видях за пръв път с мамма и татти, те не ме възприеха като нов потребител и като непознат човек, когото за пръв път виждат, което всъщност си беше така, а като приятел и се забавлявахме страхотно.

П.П. Не се хваля с това, ей  Mr. Green

# 156
  • Мнения: 73
Относно питането за по-особеното отношение на т.нар. себе си ветерани към останалите не е необходимо да оставям препратки към други теми. Достатъчно е да прегледате 9-те страници досега и чувството на превъзходство от едните направо може да ви удави - то не беше носталгия по отминали времена, то не са намеци за "новаците". Недейте така. Всеки, който е влязъл тук, го е направил от потребност от общуване. Бъдете по-добронамерени, иначе ще си помислим, че има надигаща се вълна на времепренадлежностна неприязън/каквото и да значи това/ Grinning Grinning Grinning

# 157
  • Мнения: 3 405
А, то периодично се надига такава вълна. Новите стават стари, идват други нови - кръговрат.

# 158
  • Мнения: 43
хей стари нахлувам в територията ви за да изкажа своето /новатор/мнение Следя ви разговорите и сте ми харесали и ако съм обидила или обидя якой от вас няма да е нарочно аз например терся контакти със мами за разговори които ме вълнуват или търся помощ

# 159
  • Мнения: 3 405
Сега ще долети някой да пита къде са препинателните знаци  Wink
А добре дошла!  Hug

# 160
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
А те къде са, наистина? Hug

# 161
  • Мнения: 25 681
Ако продължавате така да пълните темата, в един момент ще осъзнаете, че много от новаците, разписали се на първите страници вече са станали ветерани.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 162
  • Мнения: 73
А, то периодично се надига такава вълна. Новите стават стари, идват други нови - кръговрат.
Поздрави beer2 cheers

# 163
  • Мнения: 7 837
Забелязвам как напоследък спамърки ме гонят из темите да ми дават акъл.
Опитват се нещо да кажат, а всъщност - нищо.

Това да ли е тенденциозно отношение  Cry
Кажете милички  Hug

# 164
  • Мнения: 984
Определено Кейси, потърпевша си! За съжаление! Много си забавна! Hug
Че и грубичко отношение забърсваш, и непоряд и баници и боза и въобще изобщо  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт