Мартенските МАМИ най-ще са засмяни,с бели и червени бебенца новородени!

  • 11 284
  • 297
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 446
Есес, не знам какво да кажа. Няма да разсъждавам как се е стигнало дотук, а да помислим какво може да се направи оттук нататък. В темата на Февруарките, на Де3демона и се случи почти същото, но в крайна сметка на таткото му дойде акъла в главата. Първо, консултирай се с лекар дали изобщо може да става дума за аборт. Ако не - изобщо недей да говориш повече за този вариант. Не се изнервяй, а поговори с приятеля си спокойно, доколкото може. Обмислете и решете какво да правите оттук нататък: дори и да се разделите, издръжката няма да му се размине, а като разбере, че ще трябва да си плаща, сигурно ще предпочете да останете заедно.

Само за успокоение - на моя приятелка гаджето и той мина такъв период. Хем толкова тъпо и упорито го искаха това бебе и толкова зор видяха докато стане. И пак накрая мъжки истерии. Бъди силна и за трима!
  Praynig Peace  Hug

# 286
  • Мнения: 57
eses, толкова много ти се събра наведнъж, не е честно просто  Confused. имаш моралната подкрепа на всички тук ми се струва, а моят личен съвет е: не си мисли за аборт, моля те. още не си си видяла бебчето на ехограф, но то си е вече оформено човече, не някакво петно, както се вижда в началото плодния сак. има си главичка, коремче, ръчички, крачка, още съвсем малко му трябва и Ще е съвсем готово мъничко бебенце. приятелят ти се е поуплашил, но според мен решението за него е да не си мисли наведнъж за всичко, което предстои, а да приема нещата ден за ден. да станеш родител е толкова огромно нещо, едва ли някой може да си го представи точно и да го осъзнае, преди да се е случило. каквото и да реши той, най-правилната и смела постъпка според мен Ще е да дадеш Шанс на бебчето да живее.
а за филмчетата- от теzи тук не съм гледала, но преди гледах постоянно подобни клипчета, включително и едно предаване "Такъв е животът: Шейново" (online) и си мисля, че няма смисъл да се ШаШкаме предварително. секциото не е по-малко Шокиращо от нормалното раждане според мен. като му дойде времето, Ще разберем какво е усещането, а дотогава важното е да сме колкото се може по-информирани, за да не се паникьосваме после. самия факт, че жени, които са раждали, искат още деца, ми действа много успокоително.

# 287
  • Мнения: 82
eses,аборт по желание може да се направи до 12седмица,но дори и след това ако си решила все ще се намери кой да ти го направи-срещу прили4но заплащане ,разбира се.

# 288
  • Тук и там
  • Мнения: 97
еses, едва ли в момента е необходимо и аз да казвам наистина колко съжалявам за  това, което се случва с теб - само не си мисли да махаш бебето - то не е виновно за нищо !
А ако стане така, че след години / недай си Боже / не можеш да имаш деца - как ще се чувстваш тогава ? Сега е трябвало да се случи да забременееш, значи ще се справиш. Всеки минава през трудности - наистина от двамата зависи дали ще си самотна майка или с човек, който ще ти помага в отглеждането на детето /което е предимство/, но дори и сама - ти трябва да се справиш в името на детето. Затова е отредено жените да раждат, защото каквото и да се говори те са силните. Намери сили в себе си и погледни смело напред !
А тоз твоя наистина е за растрел - как може да ги говори такива в този момент ?
И моят е на 30 г., и той не е готов напълно за бащинството, и ние от 6 години живеем заедно, но пък стъпка по стъпка се изминава този път за който са нужни двама. Лошо е когато се случи така, че единия не иска да продължи, но моля те премисли хубаво и прецени нещата правилно. Говорете, говорете - нали знаеш, че дори и в спора се ражда истината !
Няма да е късно да махнеш бебето /поне така мисля че съм чела/, но не го приемай като отправна точна в действията си, моля те !
 newsm17

# 289
  • Мнения: 82
Писах за това сутринта ,но нека да повторя-който иска да погледне на www.birthdiaries.com
такива снимки има......

# 290
  • Мнения: 20
Благодаря ви момичета за подкрепата. За сега съм решила да остана няколко дни при приятелка,за да може той на саме да си преосмисли нещата,незнам това за добро ли ще е или за лошо,но в края на крайщата ако ти е писано да се обесиш няма да се удавиш. Много ми е мъчно а и хормоните си казват думата,не мога да спра да плача.Опитвам да се успокоя,но успявам само за няколко минути. Таткото или ще трябва да порасне и да се пребори с страховете си или ще трябва да си търси жена на неговия акъл. Лошото е че незнам дори да поиска да го оставим,дали ще е добрия варянт.Дали няма да се случи същото след като родя/Както и да е,живот и здраве ще видим.Добре че все пак имам избор и ако не потръгнат нещата,да го махна

# 291
  • Мнения: 4 406
Писах за това сутринта ,но нека да повторя-който иска да погледне на www.birthdiaries.com
такива снимки има......
хм, това, освен да стресира някоя мама, не виждам какъв ефект може да има.
ами да, така си протича всичко, но когато ти си в главната роля, светът е различен.

# 292
  • Мнения: 48
Какво означава "Той е на 30 и не знае какво иска"? Ако до 30 не се осъзнал, не знам... Моя човек е на 24, аз съм на 23, а си мисля, че гледаме доста по- сериозно на живота си.

# 293
  • Мнения: 1 369
След прочетеното съм шокирана. Съвет нямам право да давам... Но аз износих и загубих в деня на раждането едно изключително чакано и желано дете и самата мисъл за посегателство върху заченат живот ми е немислима... Но това съм аз,а живота е шарен и всеки решава сам какво да прави с него. Мисля,че и при Февруарките имаше едно момиче с подобни съмнения. Слава богу, при нея нещата са потръгнали в добра насока явно,щом още е там и продължава да пише.
 Не бих искала да съм на твое място и да трябва да решавам тази дилема... Но аз знам,че ти искаш това дете. Ако го махнеш,ще можеш ли да си простиш? Ще можеш ли да погледнеш този до себе си/не знам как да го нарека #2gunfire/ Би ли продължила да живееш с него? И на него ще можеш ли да простиш? Това на твоя приятел ми звучи толкова глупаво и детско..понякога мъжете не могат да дорастнат до възраст,в която да са годни да си поемат отговорността. Искрено се надявам в някой от следващите дни да му дойде акъла в главата...Какви са тия глупости-кола и компютър... Май ти беше пуснала една тема в "Татковци" и още тогава не ми звучеше добре цялата история,ама това,което пишеш сега е направо върха... Ако не носеше детето му,сигурно щях да ти кажа да бягаш мнооого бързо от него... Но сега цената е изключително висока... Не знам дали това същество,което носиш,заслужава такава съдба. И все пак ти си тази,която ще вземе решението и дай боже,то да е наистина най-доброто за всички ви.  Praynig Praynig Praynig

# 294
  • Мнения: 1 446
Есес, имам една идея. Хвани таткото за ушите, идете на лекар да ви го покаже на ехографа и на двамата. Сигурна съм, че след това разсъжденията ще са в друга посока.

# 295
  • Мнения: 48
Момичем нправих новата тема  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=217207.new#new

# 296
  • София
  • Мнения: 3 123
ох мила,не знам какво да ти кажа.За бебо,решението е твое,аз не бих го махнала,но живота е твой и само ти можеш да го решиш.Мъжете наистина много се страхуват да поемат отговорност .Имам 2 приятелки ,които бяха в твоето положение.При едната нещата се развиха много добре,сега си гледат бебето и тати е много щастлив.Но при другата не стана така - приятелят и уж се нави,пък в крайна сметка я заряза,когато детето беше на 2 месеца.Какво ще се случи с вас,за съжаление никой не може да знае,дано всичко се подреди.
 Ей това е кофтито на съжителството без брак.Ако мъжът се реши на брак,после той е тоя дето настоява за деца(не винаги разбира се).
 Стискам палци да се вразуми вашия тати и да бъдете много щастливи!

 За филмчетата- аз не ги гледах,не защото ме е страх-даже напротив,но ще ми напомнят за загубата на близнаците ми,а не ща точно сега да се разстройвам.

# 297
  • Мнения: 3 621
Есес, имам една идея. Хвани таткото за ушите, идете на лекар да ви го покаже на ехографа и на двамата. Сигурна съм, че след това разсъжденията ще са в друга посока.

да това наистина е добра идея особено ако досега не си го водила с тебе на лекар и не се е взирал в монитора на ехографа , при всички случаи ще си промени мнението

Общи условия

Активация на акаунт