Имате ли оплаквания от детската кухня?

  • 2 851
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Да, прочетох, че е от София - но ако правилно схващам, пита по принцип какво да очаква и за какво да гледа Simple Smile Затова и казвам - това са общи изисквания за детската кухня, които би трябвало да се гледат за всяка детска кухня, това са общоприетите стандарти (кой доколко ги покрива е друг въпрос). Приложените таблици за мен също бяха интересни - да се разбере какви точно са тези изисквания.
В другата тема аз също съм споделила топли чувства за кухнята в яслата, примерно.

# 16
  • София
  • Мнения: 15 220
Така де-какво да очаква.
Да очаква доста по-добра картинка от пловдивската-това искам да кажа.  Peace

# 17
  • Мнения: 8 242
Пак сме прецакани  Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 1 157
нямам оплаквания, добре че е кухнята.
feeding

# 19
  • Мнения: 164
Благодаря на всички, без значение от кой град  Hug  Разбрах - ще опитам с ДК! А ако не стане - ще готвя  cook

# 20
  • София
  • Мнения: 167
В Ози ли бяха сготвили миналата седмица някаква мусака с лют червен пипер...? Чух кварталните майки да се възмущават, че даже не си направили труда да им се обадят след като получили първите оплаквания... Crossing Arms
А иначе и аз съм за ДК - опитайте, а детето ще си каже само  Hug

# 21
  • Мнения: 2 885
В Ози ли бяха сготвили миналата седмица някаква мусака с лют червен пипер...? Чух кварталните майки да се възмущават, че даже не си направили труда да им се обадят след като получили първите оплаквания... Crossing Arms
А иначе и аз съм за ДК - опитайте, а детето ще си каже само  Hug

Не знам за конкретната случка, тогава бяхме на ДК Бургас Wink
Но за 1 година са дали един път загоряла грахова супа /веднага им се обадих по телефона/ и солено картофено пюре /пак исках обяснения/. Но дават риба, пуешко и заешко, за разлика от други кухни.
Доста сме си говорили с тях по темата хранене и много им се кефя, че вървят в правилана посока.

Знам, че в Бургас се е готвило със сол преди време и за 3-те групи. Е, сега няма. Една майка е вдигнала луд скандал по темата.
Е, значи има наченки на гражданско мислене. Ако си търсим правата и другите държавни кухни щат-не щат ще трябва да подобрят менюто и хигиената. Това не зависи от друг, а от нас самите.  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 1 233
Бях я записала, вземахме храна от кухнята около месец, но тя не яде и се отказахме.

# 23
  • Мнения: 4 362
Аз нямам оплаквания от кухнята,защото изобщо нямаме кухня в града  Crazy

# 24
  • Мнения: 5 026
За Плевен- напоследък всичко е с кайма, веднъж седмично-пилешко, а за десерт- само нишестета. Просто  #2gunfire

# 25
  • Мнения: 46 518
За Люлин - известно време следях храната, която взимаха моите приятелки ии в крайна сметка се отказах да я записвам, защото намираха разни неща от рода на кибритени клечки, както и част от вчерашния десерт по буранчето със супа, десертът задължително е нишесте или кисел, яйцето се въвежда прекалено рано.

# 26
  • Мнения: 814
Ние сме на Хер Бебе (частна). И хубави, и лоши неща съм чувала за нея, но на малкия засега понася добре. Хубавото е, че обикновено редуват вида месо - пуешко, телешко, риба, свинско, пилешко. Надявам се да продължим на нея

# 27
  • Мнения: 7 640
......... Мисля да го запиша на детска кухня след 1 месец. Надявам се, че храната е приготвена с "особена грижа към детето"! Но какво може да не й хареса, какви са вашите оплаквания (ако има такива).



питай за конкретната кухня, която имаш предвид, защото разликите са значителни Peace

# 28
  • Мнения: 393
Аз съм доволна от ДМК в Бургас. Детето вече не иска и да помирише купешки пюрета, та дори и на ХИПП. Две неща обаче ме дразнят .. понякога се намират лекоръждясали капчки и това, че десертите винаги са нишестени.

# 29
  • Мнения: 27 524
Нямах никакви, всичко беше наред  Peace

Общи условия

Активация на акаунт