Каква марка пиле купувате?

  • 55 269
  • 214
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 109
"Амета" до сега на тая фирма не съм попадала на непочистено пиле.Купувам  само от тях.

# 61
  • София
  • Мнения: 4 294
Виктория М или Градус

# 62
  • София
  • Мнения: 1 654
Преди само Росо и Градус, но от известно време купувам охладени пилешки гърди от щанда за месо /претеглят ми ги, не от опакованите/.

# 63
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
Росо или Градус, защото това се предлага в квартала...От Била купувам Дюк, но последният път имаше толкова много косми, че са наложи да махна цялата кожа Sick Не знам дали ще купя пак Confused Иначе е страшно вкусно, напомня домашно пиле Peace

# 64
  • софия
  • Мнения: 25 479
DUC (Дюк) много е вкусно  Heart Eyes ! След като в нас започнахме да се интересуваме от здравословно хранене и по прочетох туй онуй, разбрах че пилето не трябвало да е розово, а жълто... това е гарант, че е по-близко до домашното и наистина е гледано здравословно. Така срещнах Дюк и от тогава само това е! По вестниците писаха, че е 100% здравословни, хранели го само с царевичка и т.н., а дори ваксинирали пиленцата като се излюпят  Shocked На мен ми вдъхва доверие и не признавам друга марка!

Пробвайте, малко по-скъпо е, но е чисто, плътно, ароматно и истинско. Тези, които също мислят като мен ще се радвам да кажат някоя и друга нова рецептичка Simple Smile

И ние откакто пробвахме Дюк друго не купуваме. Има вкус на пиле (особено, когато се изпече), а не на пластмаса.
Понеже много хвалите и Амета, следващият път може да пробвам и тях.

# 65
най-често купувам  "Градус" или "Бисер".

Градус = Бисер-това е една и съща фирма  Laughing Laughing Laughing.....Градус са номер 1 Simple Smile

# 66
  • Мнения: 281
Каквато има в близкия магазин.Единственото, което гледам е срока на годност.
Peace

# 67
  • Мнения: 3 927
Амета....
миналата седмица купих Дюк. Вярно, много вкусно месо, пекох го в гювеча натюр, но дори и от гадните пилета на Росо на времето не бях купувала пиле с толкова много перушина по него  Close....освен нея и на двата крака имаше люспи от кожата - сещате ли се, онези малки жълти люспи.....е как може да претендират за естествено отглеждани пилета, израснали с нормални темпове на растеж, а не като другите бройлери за 2 месеца, уж хранени с неантибиотични смески и да ги предлагат с толкова перушина по тях.....в такива моменти си мисля да стана вегетарианка.........

# 68
  • Мнения: 5 001
Межу другото и аз вече не съм доволна от Дюк и то точно заради перушината.Преди нямахе такива перушинести... #Cussing out
 Виж от Амета още съм доволна и само от тях купувам....

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 496
Само Лудогорско пиле на Амета!

# 70
  • Мнения: 1 715
Обикновенно не гледам марката,затова и нямам любима.Но задължително гледам срока на годност и купувам само охладени пилета и пил.продукти

# 71
  • Мнения: 3 550
Джиев и Градус

Навремето предпочитах Росо, но по финансови причини се пренасочих.

# 72
  • Мнения: 595
Амета!Амета!Амета!

# 73
  • София
  • Мнения: 5 728
Амета и Градус понякога Peace

# 74
  • Мнения: 162
Виктория М и Поло Комерс са моите марки- в Билла ги има... а аз съм купувала от кауфланд- на Бест Фарм- НЕСТРУВА!!! по дървено месо не съм яла в живота си  ooooh!  chef

Общи условия

Активация на акаунт