"Подслушан" разговор

  • 2 895
  • 44
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 734
Бабини девитини и все пак е гаден самия факт, че някой намира желание да се освобождава от вътрешния си боклук чрез деца.

# 31
  • Мнения: 9 865
Аз пък вярвам в това, че някой вярва, че може да се зарежда гушкайки бебета или връзвайки си червен конец, защото мозъците ни са способни на какво ли не. Бих я посъветвала тази жена да си вземе котка, вярва се, че те също зареждат и лекуват разни главоболия и други... А не да ходи да шаманства из родилното.

Последна редакция: чт, 16 авг 2007, 10:54 от Beth

# 32
  • Мнения: 4 734
А не да ходи да шаманства из родилното.
Много е гнусно да си помислиш, че някой се вре в детето ти с такава цел. Някои хора са пълни идиоти Tired

# 33
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 226
тези в Шейново не ги знам с какво се занимавет през работно време, но на мен ми донесоха малката на 3тия ден цялата в пъпки и гладна като зверче. бяха ужасно раздразнителни като ги попиташ, или недай Боже, поискаш нещо. важното е да се грижат за децата тези тук не го правят... иначе не вярвам на червени конци, енергии и пр.

# 34
  • Мнения: 460
да ви кажа и аз не вярвам на такива дивотии! Crossing Armsобаче има хора които са със страхотно отриц.излъчване и след това не се чувстваш добре като  разговаряш с тях!аз имам такава позната .след като говоря с нея поне 2 дни ме боли главата! ooooh!не знам може да внушение.

# 35
  • София
  • Мнения: 2 351
Вижте този филм.Накратко тук.

Човешкото тяло се състои основно от вода.Както и всеки жив организъм.

# 36
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Вижте този филм.Накратко тук.

Човешкото тяло се състои основно от вода.Както и всеки жив организъм.
Къде е връзката с подслушания разговор?

# 37
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Климактериум - си мисля аз.

# 38
  • Мнения: 2 407
Аз нося червен конец!Сега нося гривна от Св.Мина!

# 39
  • Мнения: 6 029
Аз нося червен конец!Сега нося гривна от Св.Мина!

и кво? ефекта какъв е?

# 40
  • Мнения: 3 146
Dма вие представяте ли си семо как някакъв човек, който мисли само за конци и за това как да се отърве от собствената си отрицателна енергия, може изобщо да се грижи за деца?! Ми то самото невежество на въпросния човек е опасно!

# 41
  • София
  • Мнения: 2 351
Вижте този филм.Накратко тук.

Човешкото тяло се състои основно от вода.Както и всеки жив организъм.
Къде е връзката с подслушания разговор?

Прочети!Гледай филма и ще намериш връзката!Ако пак не успееш - питай!Ще си отговориш на много въпроси.

# 42
  • Мнения: 17 407
Dма вие представяте ли си семо как някакъв човек, който мисли само за конци и за това как да се отърве от собствената си отрицателна енергия, може изобщо да се грижи за деца?! Ми то самото невежество на въпросния човек е опасно!

Да, аз си го представям. Не винаги хората са само позитивно настроени, а и и тук става въпрос за здравен работник. НЯма нищо лошо в това, че жената се "зарежда" от бебетата. Чудно как от един подслушан разговор си правите генерални изводи за хора, които изобщо не познавате!

# 43
  • Мнения: 875
абе, на бебенцата едва ли им има нещо, ама самата идея да си сложиш две бебета да ти презаредят батериите ми се струва извратена. тя жената явно не го прави, за да им се порадва, а за да се почувства по-добре самата тя. болни хора...

# 44
  • Мнения: 2 792
 Интересно от дочути реплики, в последствие тълкувани с цел пускане на тема с определен замисъл половината свят става енергиен вампир. На мен ми е тъпо да коментирам нечии изводи от подслушан разговор, дори не си правя изводи от нещо, което съм дочула.

Общи условия

Активация на акаунт