Къде сте израснали, кой ви е възпитал?

  • 3 272
  • 82
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 516
Мишон, ще има ли анализ накрая?  Да знаем коя е най- класната сред нази.

# 46
  • Мнения: 984
Мишон, ще има ли анализ накрая?  Да знаем коя е най- класната сред нази.
Ако ви се четат моите размишления...не вярвам... Crazy

# 47
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Търсиш потеклото ни, за да откриеш жените от класа, ясно...
Родословно дърво, молим?

# 48
  • Мнения: 516
Вярвай! Wink

# 49
  • Мнения: 4 965
Странна тема, ама ще се разпиша:
Родена и израстнала съм в София, възпитаваха ме родителите ми /баща ми е математик и инженер по професия, точно по време на лудия ми пубертет работи няколко години в чужбина, а накрая се пнсионира като полковник от Главна дирекция на МВР, сега се занимава с доста неща - много пробивен човек е; майка ми беше директорка на училище, сега работи в МОН/ и родителите на майка ми /дядо ми, лека му пръст, беше военен; баба ми - разглезена домакиня и внучка на възпитаници на Роберт колеж/.
Всички ваканции изкарвах или в Пловдив /при майката на баба ми, докато беше жива/, или в Сливен при родителите на баща ми /преселници от Янина, Гърция - баба-домакиня и дъщеря на търговец и дядо-горски, по стечение на обстоятелствата, защото преди това  имал имоти, животни и т.н., ама са ги взели "в полза на държавата"/.
Училището също си каза думата - доста съм учила.
Чавдарче бях, ама до комсомола не стигнах - тъкмо да ме приемат и го закриха.
И аз нося 37 номер.
Пломбите не съм броила, ама имам 3 изкуствени зъба - колебая се дали да не ги сменя с позлатени коронки  newsm78.


Мишон, ще има ли анализ накрая?  Да знаем коя е най- класната сред нази.

Язе ще съм - наследствена дребна /ама не на ръст и на килограми/ буржоа съм, все пак.

# 50
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
А, моля, моля. Аз съм едра буржоазка по произход.  Crossing Arms
П.П. Ма то не било хубаво да си буржоазка.  Mr. Green Отивам да се радвам на умрелия плъх.  bowuu

# 51
  • Мнения: 984
Азаф, ти направо ме разби, момиче! А кой най-много те вкарваше в пътя? На кого можеше да разчиташ, ако стане напечено?
Мен баща ми ме вкарваше в пътя, а на майка ми разчитах, ако стане напечено...елементи на личното ми възпитание Wink
Отивам да се радвам на умрелия плъх.  bowuu
Баща ми ме е водил да ловим червеи за въдици /само веднъж.../ Crazy

# 52
  • София
  • Мнения: 62 595
Ако се разровим достатъчно надълбоко и назад в родословните си дървета ще се окаже, че всички сме от село.

# 53
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Василисдо, едра по кой показател - физичен или паричен? Mr. Green

# 54
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Василисдо, едра по кой показател - физичен или паричен? Mr. Green
Това е минала слава.
Сега съм мършава, бедна интелектуалка.  Sick

# 55
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Да ме извинят пазителките на езиковата чистота. Василисдо е компилация от Василиндо и Василисо Crazy

# 56
  • Мнения: 3 423
Да ме извинят пазителките на езиковата чистота. Василисдо е компилация от Василиндо и Василисо Crazy
На баба й Васка. Васка от класка.

# 57
  • Мнения: 4 300
Аз изпуснах май това за номера обувки newsm78 Макар че с моите плавници едва ли ще се класирам...

За протокола опитах се да гласувам, но в анкетата успях да избера само 1/3 от исканото. Родена съм в ъв Варна, израснах пак там, под грижите на мама и тати. В тоя ред на мисли най голяма роля за възпитанието ми трябва да са имали те, макар че кой може да измери? При баби и дядовци не съм ходила никога, освен в комплект с нашите ( те едните са си от Варна де, тъй че упражнението щеше да е безсмислено).

А какво значи да се разровим- какво да му ровя, като аз много добре знам кога и къде е започнал живота ми Mr. Green

# 58
  • Мнения: 3 268
Не знаех,че ще има класация за най-класна мама.Щях да измисля нещо

# 59
  • Мнения: 984
Да ме извинят пазителките на езиковата чистота. Василисдо е компилация от Василиндо и Василисо Crazy
В унъс тема накърмихте ли когото трява?!

Аз изпуснах май това за номера обувки newsm78
Ми тя Василисда си каза и номера, щото слята, че с малко краче по Боянските ливади по-леко нЕкакси се бЕга! Joy

Не знаех,че ще има класация за най-класна мама.Щях да измисля нещо
НЕма такава класация!

Последна редакция: ср, 15 авг 2007, 13:19 от Mишон, Ph.D.

Общи условия

Активация на акаунт