Тинейджърите III

  • 22 665
  • 477
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 2 716
Кецовете са хубави  Peace
Успешна учебна година на всички!!!

# 421
  • Мнения: 4 076
Да,голямата ми дъщеря е по-трудното ми дете.За нея говоря.Въпреки,че по-спокойно бих пуснала малката(13)да се оправя,не смятам,че и кака й няма да се справи.Все пак говорим за студентство,не за военно положение.От опит знам,че самостоятелността не й се отразява  добре,но да свиква,това е животът.
По-скоро се чудех заслужава ли си да й уйдисвам на акъла да я пращам и плащам  5г.следване-екскурзия със съмнителен резултат или да спестя излишни пари,като й откажа издръжка и по този начин я принудя да следва същата специалност в нашия град.Разбрах,че не знам отговора.Тя с нищо не е заслужила дългосрочната разходка из Варна,но само Господ знае дали там не е късметът й-като среда,успех,щастие.Ако е така-защо да не й дам шанс?Със сигурност няма да плащам Варненския свободен и отделно квартира.Ако ще е свободен университет-в Бургас,ако е приета държавна поръчка във Варна-ще помислим за квартира.Предполагам,че  успехът,който ще покаже на изпитите,ще определи нещата,така че няма защо да се тормозя още отсега.Може би ме изнерви днес,че пак е потънала в дългове,при положение,че й се дава и купува необходимото...абе ежедневие.Лесни или трудни,да са ни живи и здрави  Peace

# 422
  • Мнения: 4 380
Аз не разбрах какви са и мотивите за да иска Варна, а не Бургас? Просто така за да се отърве от контрол? Същата специалност я има и при вас, така ли? Да има много да взима, аз не бих плащала. Да работи, да си плаща и ако ще на съседна планета да ходи. Laughing Като се мисли за годна самостоятелно да живее, да го докаже. С парите на мама и тате всеки може.

Последна редакция: пт, 14 сеп 2007, 19:53 от xenia

# 423
  • Мнения: 4 380


xenia, изчерпан е лимита на личните ти, там е ключа към загадката. Wink

Изчистих, пращай! Hug

# 424
  • Мнения: 3 462
Честит първи учебен ден на всички   bouquet Кога се пада при вас, утре или в понеделник?

Ние започнахме преди две седмици и забравихме вече.


И не забравяйте ритуала "да ти върви по вода"  bouquet

 Не го използвам напоследък, че точно обратното се случва, повече се радвам ако забрави нещо и се върне да го вземе. Laughing

Lilac, Мина, голяма дилема както за децата, така и за нас, може би дори за нас по-голяма. Дъщеря ми за сега не иска да чуе да учи за А-levels другаде освен в Бахрейн. Даже с това се заплашваме. Като ми вдигне кръвното й казвам, че ще я пратя на пансион с монахини и това е достатъчно, за да я върне в правия път. Mr. Green

xenia, дано сега да си го получила. Wink

# 425
  • Мнения: 4 380
Честито на всички ученици!  bouquet

Ние също започнахме малко преди 1-ви септември и вече сме в работен ритъм. Grinning
Много рядко помагам с домашни, но днес съм на такава вълна.
Какво ще кажете за новата ми аватарка?

Това "ми е" домашното. Joy Добре ли се справих?

Щерка ми има за домашно по рисуване да нарисува око, ще правят портрети. И ме моли да и нарисувам пък тя да го копира после от мен. Вече час драскам. Laughing Не ми е ясно тя как ще го копира, то ако може така, би трябвало да може и без моя помощ. Ще я видим какво ще изкопира. Mr. Green

Noia, отговорих ти. Дано пък твоята кутия не е препълнена сега.

# 426
  • Мнения: 461
Честит първи учебен ден на всички!!!
И ни е сме напред с материала. Учат втори чужд език и съм доволна, че 2 седмици по-малко се шля през ваканцията.

.......
Като ми вдигне кръвното й казвам, че ще я пратя на пансион с монахини и това е достатъчно, за да я върне в правия път. Mr. Green


И аз прибягвах до "пансиона за монахини", въпреки, че ефекта беше само първия път и оттогава ме гледа съмнително- парадоксално-подозрително. 
Самото съмнение, че евентуално може да изперкам при следващото вдигане на кръвното или нервите, въобще не я респектира.
Според нея, тогава най-вероятно аз ще трябва да ходя в някой "манастир за монахини" с бели престилки под прикритие.  Laughing
Дайте някоя по-креативна идея, ако имате такава.  Wink

# 427
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Честит първи учебен ден и от мен! HugУспешна учебна година !

xenia, харесва ми домашното ти ! HugДобре си се справила! Wink

# 428
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Честит първи учебен ден! Лека и успешна нова учебна година!

# 429
  • Мнения: 901
Хайде, да ни е успешна новата учебна година.
Да са ни живи и здрави децата пък другото...


schreier , много ми е интересна Фрида Кало, но що точно този автопортрет на аватар бе чадо?  Hug
Бигкат, пробвах и с други, но само този ми се получи. Няма да казвам, каква според мен е причината, за да не се изложа като кифла пред хората. Иначе, и този ми харесва, защото не мога да си изясня отношението си към присъствието на Диего Ривера на челото й.


# 430
  • Мнения: 193
Честит първи учебен ден!
И мойта днес започва!
Най - важно беше да си стъкми тоалета....

# 431
  • Мнения: 901
Честит първи учебен ден!
И мойта днес започва!
Най - важно беше да си стъкми тоалета....

Ти пък, ми кое може да е по-важно? Joy Joy Joy Joy Joy
Хората от вчера това правят - фризьор, епилация, веждоскуб, дрешки, аксесоари, макияж. #Crazy #Crazy #Crazy
Ма, че отпускното си го взе в последния момент #Cussing out, че отиде, без да знае в кой клас да се подреди #Cussing out #Cussing out , че сутринта в 8.00 се присети, че дядо й може да я извози до центъра  #Cussing out #Cussing out #Cussing out, туй са детайли, които трябва да задръстват нашите глави.

# 432
  • Мнения: 193
Честит първи учебен ден!
И мойта днес започва!
Най - важно беше да си стъкми тоалета....

Ти пък, ми кое може да е по-важно? Joy Joy Joy Joy Joy
Хората от вчера това правят - фризьор, епилация, веждоскуб, дрешки, аксесоари, макияж. #Crazy #Crazy #Crazy
Ма, че отпускното си го взе в последния момент #Cussing out, че отиде, без да знае в кой клас да се подреди #Cussing out #Cussing out , че сутринта в 8.00 се присети, че дядо й може да я извози до центъра  #Cussing out #Cussing out #Cussing out, туй са детайли, които трябва да задръстват нашите глави.

 Joy Joy Joy
Тъй де, тъй!

Да са ни живи и здрави!!!!

(Че иначе, ако вземат всичко да си правят, както трябва, ние ша пукнем от скука и глобална безполезност!!! Wink Wink Wink )

# 433
  • София
  • Мнения: 900
Честит ви първи учебен ден!!!
И ние сме от почналите по-рано  Wink
Днес май се събират ритуално  Joy Joy Joy

Да са ни живи и здрави децата!!!
А ние да имаме сили,
да се справим с техните провокации  Wink

  bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug

xenia,
по Бг-системата получаваш ОТЛИЧЕН 6  Wink Peace
well done!     bouquet

# 434
  • Мнения: 25 818
Честит Първи учебен ден и от мен!   bouquet
Пожелавам успешно завършване на годината!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт