Тинейджърите III

  • 22 656
  • 477
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 3 461

Това "ми е" домашното. Joy Добре ли се справих?


Отлично  smile3501 У нас този   този вид домашно е постоянна привилегия на баба й, която е художничка по призвание.Живот и здраве ще прави изложба през ноември и Ния реши, че ще кани учителя си по рисуване да му прави мили очи, защото нищо не е наследила от таланта на баба си за съжаление. Mr. Green



И аз прибягвах до "пансиона за монахини", въпреки, че ефекта беше само първия път и оттогава ме гледа съмнително- парадоксално-подозрително. 



Така е, аз даже подсилвам драматизма с заплахата, че ще е само девически, но тя веднага ме парира с отговора, че всъщност  този факт би трябвало да ме притеснява . Mr. Green Twisted Evil Laughing За всяко нещо имат готов отговор.

schreier, много ме разсмя с второстепенните дейности. Laughing

Успешен първи учебен ден и цялата година да е по вода.  bouquet

# 436
  • Мнения: 2 724
Честит първи учебен ден на всички   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Тази сутрин дъщеря ми затропа още в 6.30 часа, горяща от нетърпение newsm09...
Чак не ми се вярвяше  Shocked.

# 437
  • Мнения: 2 716
Здравейте!
Да се оплача.
Счепкахме се заради черния лак. Изчисти го, но отказа ритуала "дати върви по вода". Вкиснах се малко. И се започна.  ooooh!

# 438
  • БГ
  • Мнения: 354
Честит Празник на всички ученици и техните родители!
И моята щерка тази сутрин скокна рано в 7 от нетърпение и да оправя косите  да изрисува тапета. Голям мерак ама само за днес май Laughing

# 439
Честит първи учебен ден на всички. Снощи четох темата  и си мислех че моята 14 годишна дъщеря досега не е имала претенции за дрешки и обувки.Купували сме каквото сме могли според възможностите които хич не са големи. Ама днес едва се върна от училище и от вратата ми вика - мамо ще ми купиш ли кецове  Mr. Green с което направо ме хвърли в оркестъра.После поиска и чанта на прословутата марка биллабонг или поне подобна .Сега седя и се чудя откъде да купя кецове и прословутите ранички билабонг в София ама с по прилични цени  Embarassed,че не можем да си позволим много парички за тези неща  . Моля ви кажете къде ги има конкретно понеже утре ще ме"влачи" Laughing  дъщеря ми на пазар поне да знам къде да търся?

# 440
  • Мнения: 4 380
Честит първи учебен ден на всички. Снощи четох темата  и си мислех че моята 14 годишна дъщеря досега не е имала претенции за дрешки и обувки.Купували сме каквото сме могли според възможностите които хич не са големи. Ама днес едва се върна от училище и от вратата ми вика - мамо ще ми купиш ли кецове  Mr. Green с което направо ме хвърли в оркестъра.После поиска и чанта на прословутата марка биллабонг или поне подобна .Сега седя и се чудя откъде да купя кецове и прословутите ранички билабонг в София ама с по прилични цени  Embarassed,че не можем да си позволим много парички за тези неща  . Моля ви кажете къде ги има конкретно понеже утре ще ме"влачи" Laughing  дъщеря ми на пазар поне да знам къде да търся?

Ужас, тя да не е чела темата? Joy Ех тези деца как се водят по модата на другарчетата!

 Момичета, да ви се оплача...Вчера нарисувах окото и го постнах като аватар и какво мислите...днес се събуждам със страхотен ечемик на същото, дясното око.  smile3514Направо не мога да го отворя. За толкова години живот, НИКОГА не съм имала ечемик до сега. Shocked Кой ме урочаса не знам. Не бъди суеверен след подобно нещо.

Казвайте моля народни средства  и заговори, защото как ще се показвам на хора в понеделник нямам никаква представа. Praynig Praynig Praynig

# 441
Ксения, със сигурност тя не я е чела , за съученичките й обаче не мога да кажа същото, Grinning Grinning обаче явно опитва да имитира  другите ,нещо което досега се опитвах да избегна някак си къде успешно къде не...Ако е за положителни неща ок..ама за глезотии като маркови дрешки не съм особено съгласна нооо този път ще направя изключение ако въпросните неща дето ги иска не са на космически цени.Тя не се тръшка да й ги купувам точно тях де ама виждам че й се ще да ги има .Сега я питах как така й хрумна за кецове и раници.Каза ми ,че  са си говорили в училището  за дрешки и какви чанти  и обувки са модерни за у-ще тая година и си разглеждали една друга нещата,  докато учителките се правели, че стачкуват на кафе Laughing

# 442
  • Мнения: 2 716
xenia, разтъркай го със злато или със студен нож. Откъм плоската страна. Да не го извадиш.  Joy

# 443
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
xenia , много неприятно,дано бързо да ти мине Praynig!Аз съм пък чувала , че се появява като смигаш на чужд мъж Joy!
От бабините лекове знам , че трябва да се удари три пъти от чужд човек, моята дъщеря скоро като и излезе  пък от някъде чула че се търкало със златен пръстен, кърма в окото също върши чудеса!Иначе  начина е  топли компреси (целта е да узрее и да се спука) и се маже с специална паста (антибиотична ), защото ако не се излекува напълно може да излиза често!Приятелка сподели , че на нея  така често и излизали и след капването на кърма до ден днешен (вече 5 години ) всичко е наред!

# 444
  • Мнения: 4 380
Кърма няма от къде да взема. С пръстена и ножа ще го направя. А как така да се удари 3 пъти? Shocked С юмрук? Laughing Клин клин избива? Laughing  Казвайте още подобни ритуали и ако има някакви молитви за произнасяне!  Praynig Всякаква магия приемам.

Тук споделяйте да не спамим темата.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=223458.0

# 445
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Кърма няма от къде да взема. С пръстена и ножа ще го направя. А как така да се удари 3 пъти? Shocked С юмрук? Laughing Клин клин избива? Laughing  Казвайте още подобни ритуали и ако има някакви молитви за произнасяне!  Praynig Всякаква магия приемам.

Тук споделяйте да не спамим темата.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=223458.0
  Joy Joy JoyЕ сега е момента ако има желаещи да се пробват с твоето предложение!
Ха сега да се пробвам да го обясня  -Правиш с показалеца и палеца кръгче (все едно обгръщаш монета от 2 ст )и  изправяш показалеца (удара да е с него)!Надявам се да си ме разбрала  Hug!

# 446
  • Мнения: 4 380
Кърма няма от къде да взема. С пръстена и ножа ще го направя. А как така да се удари 3 пъти? Shocked С юмрук? Laughing Клин клин избива? Laughing  Казвайте още подобни ритуали и ако има някакви молитви за произнасяне!  Praynig Всякаква магия приемам.

Тук споделяйте да не спамим темата.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=223458.0
  Joy Joy JoyЕ сега е момента ако има желаещи да се пробват с твоето предложение!
Ха сега да се пробвам да го обясня  -Правиш с показалеца и палеца кръгче (все едно обгръщаш монета от 2 ст )и  изправяш показалеца (удара да е с него)!Надявам се да си ме разбрала  Hug!

Аааа, мерси Вивка, схванах сега. И това ще се пробва. Моя мъж ми показва кукиш, но заклинанията не помни. Изрових сега разни заклинания на руски, отивам да пека жито и да бая. Joy Joy

# 447
  • Мнения: 3 461
Кой ме урочаса не знам. Не бъди суеверен след подобно нещо.


Това ще е само завистливото око на някой нереализирал се аматьор. Wink Шегата настрана, дано ти мине бързо и после да споделиш кое магическо заклинание точно е помогнало. Hug

# 448
  • Мнения: 4 380
Кой ме урочаса не знам. Не бъди суеверен след подобно нещо.


Това ще е само завистливото око на някой нереализирал се аматьор. Wink Шегата настрана, дано ти мине бързо и после да споделиш кое магическо заклинание точно е помогнало. Hug

Ох, дано няма следа до понеделник, че ужас направо ако трябва да излизам в този вид. Cry

А иначе аз правя всичко каквото открия в нета, белким все нещо помогне. Praynig Ще докладвам утре.

# 449
  • Мнения: 901
Ксения,аз го пуснах на Гугъл и разбрах, че е добре да си правиш компреси с чай от лайка, топли, за да ти изтече гнойта. Но непременно сменяй памуците, когато вземе да изтича. Може би е добре да си вземеш някакви капки с антибиотик, ако въобще в Канада ги продават без рецепта. Хомеопатично - Беладона.

Общи условия

Активация на акаунт