плодово пюре вместо обедното мляко!!!!!!

  • 5 531
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Не се замества млякото с плодово пюре, твоето педи  #2gunfire  ...
Плодовото пюре се дава вместо сокче, нали си захранила със сокчета, те са между храненията, значи вместо сокче може да даваш пюренце. Ако бебчето не го хареса, доста майки го смесват с мляко - така става и за обяд. Но хранене се замества с пюре, най-рано към 4 мес. и то със зеленчуково и то ако няма мляко в пюрето има масло...

# 16
  • Мнения: 6 315
Цитат на: PetiaK
Не се замества млякото с плодово пюре, твоето педи  #2gunfire  ...
Плодовото пюре се дава вместо сокче, нали си захранила със сокчета, те са между храненията, значи вместо сокче може да даваш пюренце. Ако бебчето не го хареса, доста майки го смесват с мляко - така става и за обяд. Но хранене се замества с пюре, най-рано към 4 мес. и то със зеленчуково и то ако няма мляко в пюрето има масло...


И аз така зная... Как ги измислят някои педиатри тия неща не ми е ясно!

# 17
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Момичета ама моя Дани намали едно ядене откакто го захранвам с бананово пюре....
Това само за банана ли ще важи? Не е гладен ли? Не е болен... просто се чудя - дали защото банана е калоричен и на пюре е доста гъст и може би хранителен или ...?

# 18
  • Мнения: 18 542
Цитат на: catnadeen
Момичета ама моя Дани намали едно ядене откакто го захранвам с бананово пюре....
Това само за банана ли ще важи? Не е гладен ли? Не е болен... просто се чудя - дали защото банана е калоричен и на пюре е доста гъст и може би хранителен или ...?

Може би, защото банана засища.

# 19
  • Мнения: 3 663
Цитат на: cheta
Цитат на: catnadeen
Момичета ама моя Дани намали едно ядене откакто го захранвам с бананово пюре....
Това само за банана ли ще важи? Не е гладен ли? Не е болен... просто се чудя - дали защото банана е калоричен и на пюре е доста гъст и може би хранителен или ...?

Може би, защото банана засища.

Да, и аз така знам
даже от бананите децата доста дебелеят май Simple Smile

# 20
Цитат на: Margarita
Как ги измислят някои педиатри тия неща не ми е ясно!
Май-май педитата наблягат доста на написаното в книгите #Cussing out и забравят за дечковците. Нашата педиатърка също ми каза да започна с пюретата-в началото по 2-3 лъжички, постепенно да го увеличаваме, и така докато заместим напълно обедното хранене с пюре.

Общи условия

Активация на акаунт