Къдрене

  • 3 255
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 739
зависи от типа коса и фризьора.
къдрила съм се 3-4 пъти, само първия хубаво. Стоеше на къдрици, но след роклите ме решиха с пръсти, не с гребен!. А другите пъти с гребен и къдриците стават на нещо като вълнички или мн. ситно и адски гадно и грозно. И така си стои, докато не израсте новата коса. Изсушава косата. Друг път се къдрих на маркучи - падна много скоро след това. Сега не замислям подобни експерименти, защото по-се харесвам така. НО пък си правя кичури - от това също се придава обем на косата и я изсушава, но не в такава степен, колкото къдренето. Можеш и така да пробваш  Wink.
Пиши после какво си направила и снимки Simple Smile
ОФФ : Защо никой не пуска снимки ???? кое как стои и т.н.

# 16
  • Мнения: 648
   
С къдрин май ме маза. Нави ми косата. Седях сумати време.

Първо те намаза с къдрин и след това ли те нави на ролките Thinking

Наистина, ако не ти подберат подходящия къдрин за твоята коса и не се спазят всички правила при къдрене може горчиво да съжаляваш!
Относно поддръжката на накъдрената коса- разбира се, че си е занимавка, толкова колкото и чупливата коса, която има нужда от сешоар.
Няма такъв филм както си легнем, тъй и да се събудим Mr. Green В такъв случай най- малко нямаше да се произвеждат гребени и четки Crazy
Както сутрин си слагаме старателно грим, така и косата ни си има нужда от време и грижи Peace

# 17
  • Мнения: 6 164
Два пъти допуснах тази грешка. След втория път беше страшно. ooooh! Маже се всеки кичур и навива, маже, навива... Така беше при мен поне. Аз съм с тънък косъм и вероятно затова не можа да се възстанови косата, докато не израстна новата изцяло, че и после... Ако имаш дебел косъм, може и от едно къдрене да не пострадаш особено. Peace

# 18
  • Мнения: 3 794
Аз съм се къдрила (студено къдрене с къдрин) 3 пъти и пак смятам да го направя. Моята коса е тънка, но гъста. Преди да се накъдря полагах адски много труд, за да я оформя - всеки ден я издухвах и слагах лак за коса. От както имам къдрички всичко е по-лесно. Не слагам пяна всеки ден, а и не виждам причина да го правя. 2 пъти седмично мисля, че е достатъчно. Използвам шампоан,балсам и маска за коса. А след къпане си слагам серум за обем на Sunsilk. Мия я 2 пъти седмично. Разбира се ефекта от къдренето зависи изключително от фризьора, който го прави. Аз моята не бих я сменила, въпреки че не е от София. Прибирам се в Плевен за подстригване и всякакви други неща свързани с косата ми. Моят личен опит показва, че косата ми се повлия много добре от къдренето.  Дано и при теб така да се получи.  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 254
Аз с риск да се обезобразя искам да се накъдря защото ми омръзнаха ролки или дифузер. Само някой да препоръча при кого да го направя за гр. Пловдив Thinking

Общи условия

Активация на акаунт